Реєстрація фудтраку

Заклад швидкої їжі "FireFood" орієнтований на продажу швидкої їжі у різних містах з фудтраку.   Для організації діяльності буде зареєстровано приватного підприємця, фізичну особу, що знаходиться на спрощеній системі оподаткування.  Для цього підприємцю необхідно сплатити вартість патенту на торгівлю продуктами харчування у розмірі від 300 до 400 гривень на місяць. Реєстрація патенту відбувається в місті продажу продукції.

Робота фудтраку

Фудтрак орієнтується працювати з 9 до 19 години у різних містах центральної України. Для організації діяльності буде залучено ще одну особу, що буде працювати на партнерських умовах.

Асортимент фудтраку

  • кавові напої;
  • охолоджуючі напої;
  • слойки з м'ясом;
  • домашній бульйон з лапшою;
  • млинці.

Для виготовлення продукції використовуються заморожені напівфабрикати, що розігріваються перед продажем в печах та готуються протягом 5-10 хв. Напівфабрикати купуються у підприємців, що виготовляють продукції для подальшого збуту у кіосках, ресторанах та ін.

Обладнання та технічне оснащення фудтраку

Сам фудтрак купується на вторинному ринку. На його покупку виділяються особисті кошти підприємця, які планується повернути протягом двох років.

Персонал

Концепція бізнесу побудована на хорошому сервісі, саме тому обслуговуючий персонал отримуватиме високу заробітну плату, суттєво вищу середнього рівня по Україні.  Для роботи залучатимуться молоді люди, що мають спеціальну освіту кулінара та мають  медичну картку. Персонал найматиметься в місті, де працюватиме фудтрак.

Основна концепція бізнесу – в кожному місті підприємство повинно пробути не більше 3-х місяців. Це дозволить отримати максимальну кількість зацікавлених осіб у новій продукції, а після цього необхідно переїжджати у нове місце, не очікуючи спаду ринку.

cat-img

Категорії