Нішевий сайт - це сайт присвячений певній ніші. Причому як такий вибір напрямку абсолютно ні до чого не прив'язаний і безпосередньо не корелюється з майбутнім прибутком сайту. Головне тут дотримуватися наступних правил: звузьте нішу настільки, наскільки це можливо (наприклад, не клуб любителів домашніх квітів, а клуб любителів орхідей).

Працюючи з нішевими сайтами важливо дивитися широко, копати глибоко і відповідати в матеріалах на питання будь-якої складності: "Як зробити ..?", "Як уникнути ...", "Як виправити ..."). Також відмінно зайдуть списки. Буде правильно, якщо автор сайту вестиме комунікації із покупцями та відповідатиме на питання в режимі онлайню

Блог для нішевого сайту

Якщо ви створили нішевий інтернет-магазин, бажано забезпечити його блогом. Даний підхід дозволить вам ще більше зміцниться в якості експерта, а в майбутньому і почати заробляти не тільки з продажів, але і з блогу.

Чому нішевий сайт виграє у Розетки, ОЛХ, Пром та ін.

Сьогодні на ринку України є декілька основних продавців товарів. Перший - це Розетка, яка вже сьогодні продає практично все що завгодно. Однак якщо би люди купували тільки на Розетці, інші сайти не мали би шансів для існування. За рахунок чого вони існують? Розглянемо приклад: магазин труб та фітингів. Це абсолютно специфічна ніша товарів для сантехнічних робіт, при цьому самі товари є вузькопрофільні. Ви не зможете на Розетці знайти повний асортимент усіх деталей, які вам потрібні для роботи. Однак, якщо ви займаєтесь сантехнікою професійно, вам буде простіше  купити на сайті перевіреному і взагалі працювати тільки з ним. За звичай, постійні покупці постійно отримують системи знижок.

Розглянемо детально 5 переваг створення нішевого сайту

1. Актуальність - багато ніш не змінюються постійно, а значить необхідно буде тільки один раз прикласти зусилля для створення якісного контенту до того, як він почне працювати на вас.

2. Чітке розуміння конкуренції. Якщо  вже обрано нішу, ви отримаєте більше шансів знати своїх суперників в обличчя. Знаючи, який контент вони випустили або випускають, ви зможете переробити його і випустити поліпшену версію. До речі, не забувайте про call-to-action, такі заклики завжди працюю в плюс.

3. Створення лояльної бази аудиторії і зручність масштабування - залучаючи правильну аудиторію, ви зможете налаштувати ретаргетинг на її повернення до вас, а значить і збільшити кількість потенційних покупців.

4. Прокачування себе або команди в форматі експерта - один з топові моментів в продажах в 2019 році стало слово лідера думок. Володіючи вузькотематичні сайтом, ви можете зарекомендувати себе професіоналом, показати на прикладах свої навички і дійсно довести, що ви розумієте предмет продажів. Тут може йти мова, як про маркетинг, так і навіть про продажі дверей.

5. Зручність масштабування і широкі можливості монетизації - хороший нішевий сайт може продавати товари або послуги, навчати або ментора, а також, звичайно, рекламувати сторонні товари і навіть продавати рекламні місця.

Монетизація нішевого сайту

Чому варто обов'язково монетизувати ваш сайт? Якщо звичайний контентний сайт необхідно монетизувати тому, що будь-які зусилля повинні, як мінімум, оплачуватися, то нішеві інтернет магазини, наприклад, часто зовсім не замислюються про монетизацію. Щоб розвіяти ці міфи, ми зібрали кілька способів отримати прямий заробіток з нішевого сайту будь-якої спрямованості.

3 способи заробити з нішевого сайту

1. Рекламні блоки від рекламних мереж

Найзручніший, легкий і надійний спосіб заробітку з вузькотематичного сайту або блогу.  Читайте детальніше Як заробити на adsense в 2020 році чесним і надійним методом,
Як заробити на контекстній рекламі в 2020 році.

2. Продаж товарів через СРА, якщо ви не інтернет магазин

Більш складний шлях, але цікавий для тих, хто максимально налаштувався на заробіток в Інтернеті. СРА-мережі або партнерські програми дозволяють продавати товари і послуги фізично не стикаючись з ними - за відсоток або певний відрахування. Читайте детальніше: Топ-3 способи як заробити на iherb в 2020 році

3. Реклама через особистий контакт

Особистий контакт - це святая святих. Люди люблять бути почутими і втомилися від світу автовідповідачів і спамерських пошукових роботів. Залиште їм можливість написати вам на сайті або блозі. Саме таким шляхом можна отримати цікаві колаборації з партнерами по ринку, видавати платні експертні статті або продавати рекомендації з обміном посилань. Наскільки пускатися у всі тяжкі з рекламою вирішувати тільки вам. Зі своїм боку рекомендуємо ретельно перевіряти замовників і цінувати лояльність своїх читачів.

cat-img

Категорії