Американці вже звиклись до покупок через інтернет, а тому в режим онлайн можна виводити абсолютно будь-яку справу. Це дозволить суттєво зекономити на витратах, і запропонувати споживачам більш вигідні ціни. Розглянемо топ 10 онлайн бізнес ідей на 2019 рік.

10 місце. Заробіток на криптовалюті

Як відомо, генерувати криптовалюту сьогодні в домашніх умовах вже не є вигідно, однак її можна заробляти та збільшувати свої доходи приблизно із темпом 20% на місяць.  Не обов'язково заробляти біткойни, можна підписуватися на заробітки у будь-якій іншій криптовалюті, яка вже визначена як стійка. Прикладів для заробітку – безліч, починаючи із виконання простих завдань онлайн типу перегляду реклами, закінчуючи повноцінною роботою типу ведення сторінок, наповнення сайтів та ін.

9 місце. Редагування текстів

З кожним роком все більше слаборозвинених країн намагаються вийти на американський ринок чи ринки на яких є платоспроможні покупці. Для того, щоб продавати товар онлайн, слід правильно описати його, а тому пошук носіїв мови, які готові вичитувати текст на предмет помилок є особливо актуальним. В середньому носій мови отримує близько 5 доларів за 1000 вичитаних знаків.

8 місце. Коуч та наставництво

Правило будь-якого бізнесмена початківця звучить так: вірити в себе та знайти наставника.  Наставник не обов'язково повинен розбиратися у справі, яку починає бізнесмен, однак він повинен задавати правильні запитання, готувати бізнесмена початківця до будь-який проблемних ситуацій і шукати з них виходи. Цінний коучинг вартує хороших винагород. Спробуйте, можливо ви вмієте мотивувати людей, чому би не скористатися цим?

7 місце. Написання онлайн книг

Добре знаєтеся у певній сфері ? Вам давно пора писати онлайн книгу та ділитися досвідом з іншими людьми. Ми не готові гарантувати вам успіх, оскільки це питання дуже суб'єктивне. Однак ваші заробітки залежать від того, наскільки добре ви будете за допомогою книжки вирішувати питання, які людей цікавлять найбільше. При цьому це зовсім не обов'язково повинна бути технічна або наукова література. Деколи людям хочеться почитати емоційно насичений художній твір. Спробуйте себе у цьому напряму.

6 місце. Просування сайтів, які націлені на міжнародні ринки

Ви добре вмієте просувати сайти у своїй країні. Допоможіть зробити це іншим людям, які планують виходити на ваш ринок. Діліться корисними порадами за гроші, і пам'ятайте, що грамотний підхід дозволить вам дуже швидко наростити аудиторію власних клієнтів.

5 місце. Онлайн ігри для дітей

Навчання та ігри залишаються у тренді в 2019 році. Якщо ви маєте достатньо ресурсів для того, щоб готувати платформи, які дозволять отримати корисні знання дітям – реалізуйте це. Ви можете стати початківцем у даній сфері і заробити хороші гроші.

4. Консультування по енергозбереженню

Економія тепло і енергоресурсів є однією із найбільш важливих проблем сучасного світу. Допомагайте людям використовувати свої гроші більш раціонально. За слушні консультації можна брати гроші. Також будуть популярними сайти інформаційного характеру, які будуть надавати доступну інформацію про споживання електроенергії, випуск нових заощаджуваних технологій та ін.

3. Сервіси автоматизації завдань

Час залишається найбільш цінним ресурсом, який усе людство буде намагатися зберегти. Саме тому будь-які сервіси, що дозволяють зекономити час людини або працівника, матимуть хороші можливості для того, заробити на цьому. Будь-яка рутина може бути автоматизована.  Переклади текстів, перекази, розрахунки, аналітика та інші сервіси стануть трендовими у 2019 році.

2. Уроки продажу товарів

Із зростанням кількості підприємців, що планують відкриття власної справи, зростає і потреба у збуті виробленої продукції. Займайтеся цим професійно, отримуючи відсотки із продажів будь чого: товарів, послуг. Збирайте свої клієнтські бази, об'єднуйте їх для різних товарів і заробляйте великі гроші, співпрацюючи із підприємцями.

1. Іноземні мови

В час глобалізації актуальними є вивчення різних іноземних мов. Створюйте курси онлайн для вивчення різних мов світу, або надавайте послуги із вивчення англійської для клієнтів різних країн світу. Онлайн технології дозволяють  назначати зустрічі із клієнтами у будь-який час.

cat-img

Категорії