• MFLOW
  • Ідеї
  • Блог
  • Новий інвестиційний фонд - вкладення під високі %

ISRAEL INVESTMENTS LTD є однією із компаній, що створила власний інвестиційний фонд в Україні. Цей український представник ізраїльської фінансової компанії є повноцінним учасником міжнародної спільноти інвесторів, який стає досить актуальним для населення нашої країни.

Чому?

По факту, українці не мають джерел для пасивного доходу. Єдина реальна пропозиція - банківські депозити, пропонує досить невигідні відсотки, які навіть не можна розглядати в комерційних цілях.

На теперішній час є три варіанти інвестування вільних коштів, що доступні громадянам

  • депозити;
  • цінні папери;
  • інвестиційні фонди.

На жаль, ринок цінних паперів в Україні є нерозвиненим, а вкладати гроші в акції під ризик неотримання відсотків з прибутків є досить високим, тому що це стандартна практика вітчизняного підприємництва.

Що ж стосується інвестиційного фонду Israel Investments LTD, то він займається діяльністю не тільки в Україні. Почала компанія роботу в Ізраїлі, за 20 років спеціалісти мають великий позитивний досвід в управлінні коштами вкладників.

Представник української філії даної компанії запевняє, що такі вкладення є малоризикованими, а особливо якщо мудрий інвестор "розкладає яйця у різні кошики".  Звичайно, стовідсоткової гарантії в бізнесі не дасть вам ніхто,  однак розглянути інвестиційний фонд як альтернативу - доцільно.

Перевага інвестиційного фонду

Він простий, так само як і депозитний рахунок. Людям не доводиться слідкувати за бізнесом, в який вкладаються кошти, а достатньо тільки спостерігати за ростом доходу. Фактично, це довіра власних коштів професіоналам, що займаються їх ефективним вкладенням і отримують від цього певний дохід.

Мінімальна ставка в таких фондах значно перевищує депозитну ставку.  Вона може коливатися у різних випадках в залежності від сум та термінів вкладень.

Компанія має широкий вибір інвестиційних портфелів, а сфера діяльності бізнесу  широка, вона включає як звичайні стартапи, так і вкладення в нерухомість та криптовалюту.

cat-img

Категорії