Як заробити віддалено без постійного контролю і мотивації - дізнайтеся 10 способів, актуальних у 2020 році

Сьогодні досить популярними є сервіси та послуги, які не вимагають наявності офісу. Для організації роботи набирається персонал, що працює віддалено. Є свої плюси і мінуси в віддаленій роботі. Основні мінуси пов'язані з неможливістю ефективної роботи. Хоча в той же час, якщо вам вдасться організувати своє робоче місце вдома, і ви зможете зосередитися на ній, виконуючи всі завдання в межах 5-8-ми годин, не розтягуючи на весь день, тоді пробуйте.

Якщо вас цікавить як заробити віддалено, у вас повинна бути певна професія або хоча б знання.

Що необхідно для того, щоб працювати віддалено:

  • комп'ютер;
  • Інтернет;
  • знання.

Ми підібрали 10 способів як заробити віддалено в 2020 році

Веб-девелопер

Це на сьогодні найбільш прибуткова спеціальність, яка може приносити чималі гроші, навіть якщо ви працюєте не в офісі. Для того, щоб почати заробляти віддалено в сфері IT індустрії, необхідно вчитися програмувати. Якщо ви мрієте не мати проблем з грошима і відчуваєте, що зможете 2 роки витратити на самостійне навчання - беріться за цю справу. Якщо ж необхідно заробити швидко - вам в інші галузі.

Консультант по краудфаундингу

Це одна з найбільш популярних тем, які тільки розвиваються в нашій країні. У нас багато бажаючих починати свою справу, і вони просто не знають, де взяти грошей. Проекти необов'язково повинні бути онлайн. Навіть якщо ваші клієнти будуть хотіти вирощувати огірки, ви можете допомагати шукати їм інвесторів, які охоче проінвестують такий старт-ап. Для того, щоб почати, необхідно самостійно вивчити список краудфаундингових майданчиків і вимоги до проектів. Якщо у вас є свій проект, на який потрібно зібрати кошти - спробуйте просунути для початку його. Якщо у вас все вийде, у вас буде своя справа, не вийти - хоча б будете знати, як працює система.

SMM все ще працює

У 2020 році СММ досить специфічний. Дана сфера вимагає повного залучення в процес, оскільки правила гри постійно змінюються. Але активність в соціалках в країнах СНД не зменшується, тому в даній галузі все ще є можливість добре заробити. Розкручуйте свої групи або сторінки і заробляйте на них десятками різних способів.

Реферати та курсові роботи

Цим видом діяльності можуть займатися всі студенти старшого курсу, які мають позитивний досвід підготовки і здачі студентських робіт. У даній роботі немає нічого складного, але необхідно добре писати, вміти робити аналіз літератури та висновки. Заробити в цій справі можна від 1000 доларів на місяць, тому це один з найприбутковіших методів заробітку.

Тексти і копірайтинг

Копірайтинг можна виконувати всім, хто вміє писати. Для початку потрібно витратити кілька місяців на тренування швидкого набору і можна сміливо брати в замовлення щодня 15-20 тисяч символів тексту і заробляти від 20 до 40 $ за день. Об'єднуючись в команди, можна створювати фірми з текстової підтримки веб-ресурсів. Прибутковість складає 15-20% c співробітника.

Профрід

Профрідінг - виправлення орфографічних і стилістичних помилок в текстах. Даний бізнес вимагає спеціальних знань. Ви повинні ідеально знати хоча б рідну мову і вміти заробити на цьому. Якщо ви знаєте англійську, а ще краще німецьку, приготуйтеся отримувати замовлень на до 40 000 $ в рік. Як заробити віддалено гроші не маючи знань іноземної мови? Вичитування статей російською або українською - менш оплачувана робота, але на 10-12 тис. доларів на рік сміливо можна орієнтуватися.

Коментарі

Даний спосіб доходу доступний навіть дітям. Коментарі не вимагають створення ідеальних пропозицій, але для того, щоб братися за даний бізнес, доведеться вивчити особливості роботи в різних соціальних мережах і вміти писати хоча б на трієчку. Така робота проста і не вимагає серйозної відповідальності, як при написанні текстів, що, в свою чергу, позначається на оплаті. Але в той же час, нею можна займатися паралельно з переглядом ТБ.

Продажі товарів

У нас досить багато талановитих людей, які вміють робити неймовірно красиві речі і надавати корисні послуги, але не вміють продаватися. На продавців попит постійно високий, в той же час даних професіоналів не вистачає в практично кожній рекламній або торговій організації. Верхньої планки доходу не існує. Починати справу можна з продажів товарів від постачальника в точки збуту, і розширити справу до рівня оптових продажів.

Служба підтримки

Послуги служби підтримки затребувані в будь-якій сфері. Все що вам треба - це перебувати завжди онлайн. Працювати можна і віддалено, і в офісі. Попит на працівників служби підтримки великий завжди. З іноземною мовою рівень заробітної плати буде в рази вищим.

Віртуальний помічник

Така робота схожа на спеціальність секретаря, який роботу виконує на дому. Це може бути робота в будь-якій галузі. Якщо ви маєте популярну в нашій країні спеціальність юриста або економіста - можна знайти віддалену роботу помічника юриста або економіста. Як заробити віртуальним помічником без освіти? Робіт такого роду теж чимало, наприклад, необхідно вписувати в спеціальних програмах або сайтах ключові слова до зображень, робити постинг в соціальних мережах або виконувати будь-яку іншу просту роботу.

cat-img

Категорії