Що нового можна придумати для того, щоб заробити перший капітал. Насправді для того, щоб бачити, який буде актуальний бізнес, а який ні, потрібно слідкувати за проблемами людей.  В ході досліджень ви зрозумієте, чого їм не вистачає. Якщо ви маєте справу із власниками бізнесу, просто послухайте, на що вони жаліються. Ці всі скарги легко перетворюються на нові бізнес ідеї 2019 року. Розглянемо топ 10 основних нових бізнес ідей, що будуть актуальними наступні 2-3 роки.

Чат бот

Ви напевно що бачили, як працюють чат-боти на багатьох сайтах. Ви також помічали, що в основному проблеми за допомогою чат ботів не вирішуються. Насправді ж для кожного підприємства є завжди стандартний набір проблем. Ви можете зайнятися спостереженням за роботою чат ботів,  зробити вибірку із останніх 100 чи 1000 діалогів, і створювати власні ефективні системи чат-ботів, що будуть звільняти працівників від зайвих пояснень. Така робота потребує аналітичних навичок і вміння програмувати. Працюючи в команді з програмістами та аналітиками, ви можете пропонувати бізнесові свої рішення, що спрощуватимуть їх життя.

Команда тестерів та оцінщиків

Здається, що бізнес не має шансів на виживання, оскільки потребує фінансування десятків, чи може сотень людей. Однак насправді потреба в оцінці роботи цифрового бізнесу є, і при чому досить серйозною. Не наймайте таких людей у штат, сформуйте платформу за типом соціальної мережі, де кожній людині будуть виплачуватися бонуси або винагороди за тестування роботи сайту, проекту чи сервісу. Ці люди можуть змінюватися, а можуть працювати постійно. Головне – ви отримаєте найбільш широкий результат від людей, які знаходяться у різних кутках країни або навіть світу.  Результати досліджень завжди корисні для розробників, і вони готові платити щедрі винагороди за кожну виявлену помилку або отриману ідею для розвитку.

Центри зниження ваги

Проблеми надмірної ваги втратили контроль у всіх країнах із розвиненою економікою. Люди в розпачі виснажують себе дієтами, хоча потребують режиму,  мотивації та команди однодумців, або хоча би людей, що працюють задля однієї ідеї. Беріться за створення центрів зі зниження ваги у власних містах. Реформуйте спортзали та місця для тренувань у зали для перебування людей із надмірною вагою. Годуйте їх, розважайте та отримайте високу платню за результат.

Організуйте підтримку користувачів 24/7

Далеко не кожен бізнес має можливість утримувати персонал, що буде знаходитися на зв'язку 24/7.  Уявіть ситуацію, коли інтернет-магазин працює за графіком з 9 по 18, скільки ж замовлень може бути втрачено через те, що оператор не звернувся до клієнта вчасно. На щастя, можна створювати сервіси, які працюватимусь віддалено, але опрацьовуватимуть замовлення цілодобово. Як це зробити ? Глобалізуйте проект. Поки у США триває ніч, вся європейська частина активно працює. Делегуйте повноваженням персоналу, що знаходиться у даний момент в Європі, і ви здивуєтесь, наскільки ефективною може бути цілодобова робота. Кожен бізнесмен достойно оцінить таку пропозицію.

Організуйте роботу юристів

Кількість юристів по всьому світу зростає. Людей, що мають унікальні знання з кожним роком стає все більше, однак не кожен з них може реалізуватися, оскільки йому бракує вмінь та навичок організації власної праці. Допоможіть їм створювати юридичні послуги, для прикладу послуги адвоката по сімейних справах. Надихайтесь тут - услуги адвоката по семейным делам.

Допомагайте юристам проявляти свої якості та не втрачати мотивацію. Створюйте для них умови для праці, формуйте цілі та завдання.

Вільний від географії робочий простір

Збирайте команди для роботи в будь-якому куточку світу. Сьогодні людей, що вільно володіють англійською мовою є абсолютно достатньо для того, щоб формувати найбільш вигідні команди. Все що потрібно для того, щоб вони працювали ефективно – це сформувати певний простір, в якому вони почуватимуться як команда. Займіться створенням таких платформ, і ви матимете добрий бізнес на наступні 5-10 років.

Інновації та розвиток

Кожне підприємство потребує розвитку та втілення нових технологій. Однак не кожен менеджер може зрозуміти, що саме потрібно зробити для того, щоб бізнес розвивався краще. Є люди, що мають достатньо знань у різних галузях, які дозволяють швидко оцінити ситуацію та запропонувати рішення, які вирішують багато проблем. Станьте такою командою, що пропонуватиме людям ідеї, як їх бізнес може стати більш ефективним.

Індивідуалізація продуктів та сервісів

Проблеми великих виробників завжди є однаковими. Їх продукція розрахована на велике коло споживачів. Багато клієнтів хотіли б отримувати продукцію, що створена саме до них, або з любов'ю. Спробуйте знайти такі продукти, які потребують персоналізованого підходу і займіться їх адаптацією під потреби користувачів. Ця сфера може розвиватися як у цифровому бізнесі, так і класичному.

Комп'ютерні хмари

Хоча сервіс вже є досить поширеним, ви можете створювати власні хмари, які допоможуть об'єднувати інформацію та використовувати єдині бази. Такі хмари допоможуть організувати безпеку цифрового бізнесу та захисту даних.

Медсестра на дому

Послуга дуже потрібна для районів, в яких проживає чимала кількість людей старшого віку. Здається, що як тільки така медсестра з'явиться в одному будинку, відразу ж виникатиме бажання запросити її до іншого. Створюйте власний сервіс із медичним персоналом, це відразу витіснить з ринку звичайних домашніх господинь та компаньйонів для старших людей.

Оренда музичного інструменту

Відсутність музичного інструменту дуже часто є причиною того, що дитина не відвідує уроки музики чи не ходить до музичної школи. Насправді, не кожна дитина зможе пройти весь курс музики, можливо їй просто потрібно спробувати, чи це її справа. Саме для таких людей буде актуальним магазин, в якому можна взяти музичний інструмент в оренду.

cat-img

Категорії