Бізнес ідеї в Японії для наших співгромадян здаються, в кращому випадку, просто незвичайними. Та й сама Країна висхідного сонця для більшості населення світу, незважаючи на можливість відвідати її, являє собою Terra Incognita. Незважаючи на це, держава може по праву вважатися раєм для приватних підприємців, оскільки вони можуть похвалитися всебічною підтримкою державних структур і лояльним ставленням до них з боку того самої держави. Саме тому 99% компаній - це невеликий приватний бізнес, причому 50% - це сімейні компанії.

Цікавим фактом є те, що великому бізнесу заборонено перешкоджати малому. Тобто навіть найбільші міжнародні компанії повинні замовляти продукцію для свого виробництва у більш дрібних. Монополізація багатоетапного виробництва просто заборонена, а значить, великі компанії не можуть поглинути дрібні, які беруть участь в їх технологічному процесі виробництва.

Якщо ж торкнутися відкриття бізнесу іноземцям, то успішні бізнес ідеї з Японії 2021 говорять про те, що інвестувати в країну не так вигідно, оскільки в більшості випадків успіху добиваються в основному японські стартапи. Головним бар'єром, що зупиняє підприємців, є необхідність отримання «візи інвестора». Щоб її отримати, необхідно забезпечити мінімальний статутний капітал (близько 40 тисяч USD), працевлаштувати на повну ставку двох японців або іноземців з місцевим ПМЖ, відкрити японський офіс, отримати схвалення в японському імміграційному бюро. Правда, в 2015 була запущена програма, за якою віза інвестора видається за півроку без виконання описаних кроків. Але, щоб її отримати, потрібен бізнес план з детальним описом поетапного розвитку, наприклад, бізнес ідеї з Японії 2021, резюме, документ про те, що власник бізнесу проживає в країні і буде жити ще не менше 6 місяців, а також виписка з банку зі станом особового рахунку. Навіть якщо ви це зробите, то знайте, японці дуже насторожено ставляться до невідомих проектів, тим більше, заснованих іноземцями, тому для оформлення співпраці доведеться докласти чимало зусиль. Але, «чим чорт не жартує»? Раптом ви зможете переконати майбутніх партнерів в успішності вашої бізнес ідеї в Японії  і станете успішним підприємцем?

Бізнес ідеї в Японії

Логістика і дистрибуція

Успішність цієї бізнес ідеї в Японії пояснюється тим, що Японія, з розвитку технологій, до сих пір попереду планети всієї, але консерватизм населення до останнього часу не дозволяв залучати іноземних фахівців для розвитку логістики та впровадження нових підходів в дистрибуцію. Так, японці дуже сильні в створенні технологій, але ось ІT-сфера у них розвинена набагато менше, оскільки в неї раніше притягувалися тільки жителі Країни Вранішнього сонця. В результаті електронні додатки, які дозволяють оптимізувати логістику, транспортну інфраструктуру і методика дистрибуції розвиваються тут набагато повільніше, ніж в інших розвинених країнах.

IT-компанія

З тієї ж причини успіху може досягти будь-яка компанія, що має новаторські ідеї в ІТ-сфері. Сьогодні бізнес у сфері інформаційних технологій є основоположним вектором розвитку і подальшого економічного зростання держави, тому активно підтримується всіма державними структурами. Урядом виділяється велика кількість бюджетів, спрямованих на підтримку мережевих технологій, а кожен програміст або WEB-дизайнер цінується на вагу золота. Тепер перейдемо до більш зрозумілих японцям і менш зрозумілих нам ідеям для бізнесу в Японії.

Бізнес на японських розлученнях

Так, є і такий бізнес, причому досить затребуваний. Суть цієї бізнес ідеї з Японії  полягає в тому, щоб не йти по шляху подружжя зі Сполучених штатів, які наймають особистого психолога і в його присутності виливають душу другій половинці, а виливати своє невдоволення і претензії на папері. Японці дуже закриті люди, тому сказати вголос про своє невдоволення, тим більше при сторонніх - не для них, а ось викласти претензії на папері - зовсім інша справа.

Тобто чоловік, який наполягає на розлученні, пише про всі свої претензії і про те, що він подає на розлучення, а ви оформляєте їх у вигляді статей або звернень в газеті. Ця газета потім крім звичайного поширення, доставляється за адресою, обумовленою раніше. Так чоловікові / дружині не потрібно висловлювати все в очі, а друга половинка отримує розуміння, через що таке сталося. Бізнес дуже прибутковий - нестачі в «редакторах» немає, а вартість сторінки - 140 USD (+60 якщо стаття супроводжується фото).

Бізнес на оренді самостійності

В успіху ще однієї бізнес ідеї Японії, заснованої на особливостях місцевого менталітету, також сумніватися не варто. За традицією, дівчина до весілля повинна проживати в будинку батьків. Природно, що така дівчина, виходячи заміж, виявляється не пристосованою до реальної суворого життя. Щоб допомогти таким дівчатам навчитися жити самостійно (влаштувати демо-показ життя), можна відкрити спеціалізований жіночий гуртожиток, призначений для проживання незаміжніх дівчат.

Складно говорити про новизну цієї бізнес ідеї з Японії, оскільки такі гуртожитки успішно існують вже декілька років. Але до сих пір відчувається гостра нестача в подібних закладах. Головне в цьому бізнесі - не те, скільки дівчат заселити в гуртожиток, а то, як їх оптимізувати до реального життя. Наприклад, в першому такому гуртожитку розроблено і проводяться кілька курсів навчання косметології та кулінарії. Дівчата спілкуються зі стилістами, вчаться готувати і т.д.

Крім того, всі гуртожитки на 10 номерів побудовані за останніми екостандартам, а в кожній кімнаті є калькулятор, який показує, скільки дівчина витрачає електроенергії, як можна оптимізувати витрати.

Єдиним табу закладу є відвідування гуртожитку чоловіками, причому повне. Можна також створити гуртожиток, в якому премудростям дорослого життя навчатимуть хлопців.

cat-img

Категорії