Бізнес ідеї з Швейцарії іноді бувають дуже незвичайними. Але це аж ніяк не означає, що у них немає права на успіх. Навіть якщо споживач ще не зовсім впевнений в тому, потрібно йому це чи ні, хороша маркетингова кампанія може стати основою зародження попиту на новинку. Швейцарський економічний клімат дуже позитивний для дрібного підприємництва. Як говориться в звіті Федерального управління статистики, тільки за 1 рік в країні з'являється більше 10 тисяч дрібних підприємств. У чотирьох з п'яти компаній працює не більше 5 співробітників на повній ставці, а в інших на повній ставці не більше 1 співробітника. Можна заперечити, що у нас ситуація практично не відрізняється від ситуації в Швейцарії, але, на відміну від нас, у них після першого року «на плаву» залишаються більше 80% підприємств, а після першої п'ятирічки стабільно продовжує працювати половина з них.

Екстравагантна ідея в деяких випадках може не тільки стати основою започаткування власної справи, але і прибутковим бізнесом. При цьому ідея не повинна бути абсолютно новою. Досить скористатися досвідом, випробуваним в інших країнах, і адаптувати його під швейцарські реалії ведення бізнесу і потреби жителів.

Дуже великою популярністю в Швейцарії користується внесення в закордонні проекти поправок, пов'язаних з упором на екологію і традиційного лейбла «Свіссмейд». Ми відібрали для вас кілька ідей, які не тільки допоможуть визначитися з тим, якою має бути остаточна концепція малого бізнесу, а й приречуть її на успішність.

Бізнес ідеї зі Швейцарії

Інноваційні кулінарні курси

Проведення кулінарних курсів для початківців під чуйним керівництвом авторитетних кухарів вже досить давно стало популярним у всіх країнах світу. Бажають записатися на такий курс навчання люди, які зацікавлені можливістю ознайомитися з секретами приготування страв високої кухні, а також екзотики. Крім того, їх приваблює можливість навчитися не тільки готувати, але і оформляти страви, а також правильно сервірувати стіл.

Важливим аспектом успіху є і те, що можна не тільки приготувати страви, але також і вжити їх разом з маестро після того як урок закінчений в теплій і невимушеній обстановці за келишком вина.

У чому ж незвичність цієї бізнес ідеї зі Швейцарії, адже кулінарні шоу та кулінарні курси проводяться по всіх усюдах? А оригінальність в тому, що, якщо ви, звичайно, хороший кухар, то можна проводити ці курси для людей, яким необхідно забезпечити стравами власну вечірку або ж торжество. Кому ж не буде цікаво вразити своїх гостей тим, що страви, які перебувають на столах, не замовлені в найближчому ресторані, а приготовлені власноруч під керівництвом титулованого шефа.

Концепція приготування страв з шеф-кухарем, після якого всі страви відвозять з собою сьогодні набирає популярність в країні. Більш того, вона успішно «поставляється на експорт». Такі курси сьогодні вже популярні у Франції, в США і т.д.

Природно, що для проекту необхідний серйозний стартовий капітал, оскільки потрібно не тільки найняти авторитетного кухаря (якщо ви таким не є), але також орендувати приміщення і обставити його професійним обладнанням.

Відкриття антикафе

Бізнес ідея коворкінгу ще не знайшла популярності у франко- і італомовних кантонах Швейцарії. У фрілансерів, аутсорсеров і підприємців найчастіше тут відсутній офіс або місце, де можна здійснювати роботу, тому доводиться працювати на дому. Природно, що такий підхід не дуже налаштовує на ділову активність, та й домашні часто відволікають. Тому радимо розглянути перспективність бізнес ідеї зі Швейцарії по відкриттю антикафе. Ми переконані, що приміщення, обладнане принтерами, сканерами, копірами і іншою офісною технікою, а також, природно, високошвидкісним інтернетом, буде дуже затребуваним у тих, хто пропагує нові підходи ведення роботи. Якщо до цього додати можливість перекусити і випити чашку ароматної кави, а в самому приміщенні створити домашній затишок, то чергу в ваш коворкінг будуть займати на кілька місяців вперед.

Перші антікафе з'явилися в Росії, але ідея створення такого типу коворкінгу вже підкорила безліч країн. Сьогодні найбільш популярними методами оплати перебування в антікафе є або плата за проведені години в коворкінгу, або придбання денного / місячного / квартального або річного абонементу. Потрібно сказати, що і для цієї бізнес ідеї в Швейцарії необхідний досить значний стартовий капітал, але, якщо подивитися на це з іншого боку, концепція практично безпрограшна.

Няня 24/7

Велика кількість працюючих в конфедерації, не є швейцарцями. Країна залучає велику кількість фахівців з-за кордону. Саме на них і розрахована ідея надавати можливість виклику бебісітера в будь-який час дня і ночі, оскільки часто їх викликають на роботу в терміновому порядку, а тому часу домовленості нема. Бізнес має на увазі наявність в штаті тільки тимчасових нянь. Тобто не потрібно плутати цю роботу з працевлаштуванням няні в постійну сім'ю. Якщо ви взялися за цей бізнес, то повинні знати, що час появи няні на порозі будинку - не більше півгодини з моменту подачі заявки. Природно, що успішність цієї бізнес ідеї зі Швейцарії можна буде підтвердити тільки в разі хорошої рекламної підтримки, але це найбільша стаття стартових витрат.

Відкриття бару нігтів, брів, вій і чілок

Ця ідея також не відрізняється новизною, оскільки спеціалізовані острівці в ТРЦ, призначені для експрес-манікюру, корекції брів і чілки можна побачити в багатьох країнах світу. Інновацією, яка гарантує успіх бізнесу, стане обладнання острівця барною стійкою, що дозволить відвідувачкам, які просто проходили повз, не йти далі, якщо майстри зайняті, а присісти на барний стілець і замовити собі чашечку кави або іншого напою, в очікуванні того, коли потрібний фахівець запросить за стійку. Потрібно сказати, що така ідея, незважаючи на новизну, вже активно поширюється по території Швейцарії, а також її запозичують і в сусідніх країнах, оскільки вона не вимагає великих стартових вкладень, а рентабельність цілком підійде підприємцю.

cat-img

Категорії