Ідеї ​​для отримання додаткового прибутку без використання орендних площ відвідують наших співвітчизників з кожним роком все частіше і частіше.

А як по-іншому, якщо криза і невеликі зарплати не дають можливості нормально жити собі на втіху? Незважаючи на таке «ахове» положення, наше життя проходить в дивовижній економічної ері. На сьогоднішній день для того щоб реалізувати власну бізнес-ідею не потрібен великий стартовий капітал, а всі операції можна проводити з дому.

Але у кого ж запозичити реальні міні бізнес ідеї на дому, адже все, що приходить в голову, вимагає хоча-б мінімального початкового внеску в тисячу доларів? Ми розповімо вам про успішні ідеї, які вже довели свою ефективність, а ви зможете для себе вирішити, чим же із запропонованого зайнятися у себе вдома вже зараз.

Міні бізнес в будинку

У нас немає бажання описувати ідеї, які «приб'ють» вас до власного житла на весь час (тобто не будемо розповідати про роботу, яка буде вас, за класикою, тримати протягом усього робочого дня). Ми хочемо розповісти про заробіток, який дасть можливість працювати тільки тоді, коли є настрій і «стахановський запал». Ви самі зможете планувати і свій день, і власний заробіток.

Створення оригінальних букетів

Від багатьох можна відразу ж почути, що це самий безперспективний міні бізнес вдома. Ідеї ​​такого заробітку вже давно використовують флористи. Але постарайтеся згадати, коли востаннє ви бачили в флористичному салоні дійсно оригінальний букет? Для того щоб стати незамінним для свого клієнта, необхідно розібратися в тому, що йому потрібно, і для якої події потрібен букет. Більш того, потрібно розібратися і в тому, які переваги у того, кому цей букет призначений. У співробітників флористичних салонів робота «поставлена ​​на потік» і заробіток залежить від кількості проданого, тому заглиблюватися в переваги для них - зайва трата часу. Максимум, на що можна розраховувати - вас запитають, які квіти підібрати. Ще одним способом підвищити інтерес до своїх композицій є внесення в них оригінальних елементів: льодяників, свічок чи фруктів. Можна взагалі створювати букети з чого завгодно, навіть з м'ясних букетів і пляшок з пивом - головне - це творчий підхід і яскравий неповторний вигляд створюваної композиції.

Біжутерія та брелки

Творчі люди можуть отримати додатковий заробіток, організувавши і цей міні бізнес вдома. Ідеї ​​для виробів можна черпати в модних журналах, або придумувати аксесуари самостійно. Дівчата не люблять довго носити одну і ту ж річ, тим більше якщо мова йде про біжутерію. Природно, що потрібно приготуватися до того, що на ринку є безліч конкурентів і ваші вироби ризикують опинитися в категорії «одні з ...», але, навіть в цьому випадку вам гарантований стабільний додатковий дохід, оскільки всім постійно потрібна якась обновка. Не можна забувати і про те, що останнім часом в гонку за покупкою прикрас поступово включається все більше чоловіків. Якщо ж вам цікаво не просто опинитися на ринку біжутерії, а воювати з ним, необхідно подумати про якість і оригінальні ідеї. Обміркуйте хороший склад, не починайте діяльність зі створення складних композицій з великою кількістю елементів, не розширюйте нескінченно асортимент до того, як ваш бізнес «вистрілить». Краще зосередьтеся на розробці чогось унікального, творчого і просто красивого. Створіть те, що вам самій хотілося б надіти!

Виготовлення рамок під картини і вишивку

Хочеться описати ще один міні бізнес на дому. Ідеї ​​для чоловіків найчастіше представляють собою щось типу автосервісу в гаражі, або складання меблів, але що, якщо місця мало? У цьому випадку підійде виготовлення рамок (багет) для картин. Сюди ж відноситься і виготовлення фоторамок. Природно, що, хоча б одну кімнату доведеться віддати під виробництво, оскільки робота по дереву є досить курним заняттям. Почніть з виготовлення простих рамок, в якості сировини для яких підійде звичайний дерев'яний плінтус для підлоги. Надалі можна закупити інструменти по дереву і перейти до виготовлення різьблених багет. Але це можна робити тільки після проходження спеціальних курсів, оскільки різка по дереву вимагає не тільки творчого підходу, але і твердої руки і вміння поводитися з інструментами. Якщо ж у вас немає навичок роботи по дереву, або місця для організації столярного міні-цеху, ви можете заробляти на створенні ескізами незвичайних рамок, оформивши співпрацю з майстром, який буде втілювати ідеї в життя. Варто сказати, що в цій сфері успіху можна досягти тільки в тому випадку, якщо ваші вироби будуть оригінальними і якісними. В іншому випадку вони подовгу будуть залежуватися на полицях магазинів.

Дитячі іграшки

Дитячі товари - це ринок, який, поряд з ринком продуктів харчування, ніколи не зникне, оскільки батьки швидше заощадять на покупці якоїсь речі для себе, ніж пошкодують купити саму непотрібну річ для своєї дитини. Оскільки сьогодні в тренді нетрадиційний спосіб виховання дітей, батьки прагнуть розвивати їх вже з перших днів після народження, тому вони частіше налаштовані на покупку креативних іграшок (смішних опудал тварин, для виготовлення яких використані старі речі або оббивка меблів). Природно, що «перегинати палицю» з креативом не варто. Але, якщо іграшки вийдуть красивими, то і в успішності міні бізнес ідеї на дому сумніватися не варто. Не потрібно відвертатися від цього бізнесу і через те, що у вас не вистачає креативних ідей. Їх можна знайти в інтернеті, причому разом з викрійками і шаблонами. Розвивати бізнес можна не тільки розширенням асортименту м'яких іграшок, але і додаванням нового напряму, наприклад, можна зайнятися пошиттям дитячого одягу, одягу для тварин і т.д. Потрібно сказати, що ми не наполягаємо на кардинальному розвороті власного життя. Тобто кидати роботу, яка протягом багатьох років була джерелом стабільного прибутку, не потрібно. Почніть з того, що домашній бізнес буде приносити додатковий заробіток, а роботу можна кинути після того, як бізнес встане на ноги.

cat-img

Категорії