Від вибору бізнес ідеї залежить те, як окупляться ваші інвестиції. Отже, перед тим як приступати до розвитку власного бізнесу, необхідно ретельно провести моніторинг ринку, попиту, конкурентного середовища та добробуту жителів міста. Розглянемо бізнес ідеї Ужгороду, які варто реалізувати в 2021 році.

 Бізнес ідеї Ужгороду в 2021 році

Найбільш розвиненою і перспективною галуззю для малого і середнього бізнесу в Ужгороді є туристична. Місто входить до основних туристичних точок України, тому щороку його відвідує величезна кількість туристів не тільки з України, але також із зарубіжних країн. Тим не менш, є велика кількість інших сфер, в яких можна побудувати успішний бізнес. У матеріалі ми розповімо, в яких з них найлегше досягти успіху підприємцю.

Читайте також:

Відкриття вантажного автосервісу

Ужгород лежить на великій транспортній розв'язці, тому через місто проходить величезна кількість вантажівок. Потрібно сказати, що, незважаючи на те, що попит на послуги вантажного СТО величезний, такий бізнес в місті розвинений дуже погано тому при правильному підході до справи, ви швидко досягнете успіху і закріпитеся в обраній ніші. Найбільшим попитом на СТО користуються такі послуги:

 • Підзарядка акумуляторних батарей.
 • Проведення діагностики і ремонту рульового управління.
 • Проведення діагностики і ремонту моторів і паливної системи.
 • Проведення діагностики і ремонту гальм.
 • Проведення діагностики і ремонту електросистеми.
 • Заміна витратних матеріалів та масла.
 • Шиномонтаж та балансування.

Проведення кузовних, фарбувальних і полірувальних робіт користуються меншим попитом, тому їх варто включити в прейскурант тільки після того, як у вас буде в наявності обладнання для списку, наданого вище.

Природно, що для відкриття вантажного автосервісу потрібно вкласти набагато більше коштів, ніж для відкриття звичайного легкового, що пов'язано з необхідністю оренди високого і великого за площею приміщення, але його період окупності істотно коротший через малу конкуренції.

Для розташування СТО найкраще вибрати місце на жвавій трасі.

Виготовлення солярки з відпрацьованого машинного масла

Оскільки, як уже було написано вище, через місто проїжджає величезна кількість вантажної техніки, а в самому місті є досить легкового автотранспорту, то проблем з покупкою відпрацьованого машинного масла у вас виникнути не повинно. Це масло переробляється на спеціалізованому обладнанні в досить якісний дизель, який можна використовувати для заправки вантажної техніки, залізничних локомотивів і військової техніки. Для заправки легкових автомобілів таке дизельне паливо, на жаль, не підійде.

Як правильно побудувати бізнес з переробки відпрацьованого масла в дизельне паливо:

Знайти тих, у кого можна придбати відпрацьоване моторне масло в оптових партіях. Для цього необхідно укласти договори з автосервісами Ужгороду, а також розмістити оголошення про закупівлі. Орендувати цех, бажано на території промислової зони, що не стикається з заселеними районами і житловими масивами, оскільки цього вимагають санітарні норми і норми безпеки.

Придбати необхідний перегінний комплекс. Для придбання готової лінії по переробці палива, яке розрахована на виробництво 1 т дизеля на добу, необхідно витратити від 15 000 USD.

Бізнес ідеї Ужгороду: відкриття будинку для туристів

Гості такого закладу не люблять шуму і зайвої уваги, тому в повній мірі оцінити успішність цієї бізнес ідеї тільки за умови покупки ділянки в тихому передмісті. Не варто думати, що бізнес буде характеризуватися сезонністю, оскільки, в теплу пору року ви зможете запропонувати відпочинок на обладнаному чистому пляжі з катанням на квадроциклах.

В інший час гості зможуть насолодитися лазнею / сауною, плаванням в критому басейні, а також катанням на снігоходах. Крім того, в список послуг можна включити екотуризм, оскільки природа околиць Ужгороду божественна.

Проведення курсів виживання

Курси виживання - високоприбутковий бізнес в Сполучених штатах, тоді як у нас такий бізнес практично не розвинений. Для того щоб оцінити успішність цієї бізнес ідеї в Ужгороді, варто відкрити курси, де всі бажаючі (підлітки, чоловіки і жінки) зможуть навчитися:

 • Виживанню у відсутності звичних городянам благ незалежно від погодних умов.
 • Наданню першої допомоги.
 • Видобутку і приготування їжі «в польових умовах» (рибної ловлі, вилову птиці, виготовлення і розстановці пастки).
 • Видобутку вогню за допомогою кресала.
 • Побудови куренів.
 • Пошуку та знешкодженню води.
 • Орієнтуванню на місцевості за допомогою компаса і без нього.

Доставка здорового харчування

Вже практично десять років в країні розвивається культура здорового способу життя. Природно, що можна на цьому добре заробити, якщо зайнятися виробництвом і доставкою здорової їжі. Для старту можна використовувати і домашню кухню, але пізніше, з розвитком бізнесу, без оренди приміщення з професійної кухнею все одно не обійтися. Варто ретельно підійти до обмірковування асортименту страв і постійно контролювати рівень якості приготовленої їжі. У більшості випадків вам доведеться годувати: спортсменів, фрілансерів, городян, у яких робота не залишає часу на приготування їжі, людей, що прагнуть до здорового харчування і скидання / набору ваги.

Читайте також:

 

cat-img

Категорії