Найпопулярніші бізнес ідеї в Трускавці допоможуть визначитися з напрямком діяльності та відкрити свою власну справу. Цьому сприяє рекреаційно-туристичний потенціал міста

Бізнес ідеї в Трускавці

Пральня самообслуговування

Фактично, в кожному будинку є пральна машинка. Більшість людей пере білизну в домашніх умовах. Чи є сенс відкрити пральню самообслуговування? І чи можна на такому бізнесі заробити гроші? Це безперечно нова ніша на ринку послуг в Україні. Враховуючи, що основний житель Трускавця – не місцевий, і пральної машини не має – така ідея буде дуже цікавою для реалізації. Пральня самообслуговування в такому місті, як Трускавець, практично не має конкуренції.

Як реалізувати ідею відкриття пральні самообслуговування? Спочатку слід орендувати відповідне приміщення в хорошому місці, хоча це не обов'язково повинен бути центр міста. Кращим і найбільш привабливим місцем буде сучасний комплекс, де живуть люди, які можуть сприймати пральню самообслуговування як ще одну можливість поспілкуватися з людьми, які належать до того ж спільноті. У разі оренди приміщення, необхідно забезпечити водопостачання і каналізацію, придбати пральні машини і, можливо, сушарки. Основна проблема власників пралень самообслуговування - як залучити в них клієнтів. Потрібно визначити цільову групу, на яку буде націлений сервіс. В основному це туристи, що приїхали на 20 днів на лікування.

Туристичне агентство з тематичними турами

Туризм - це сфера економічної діяльності, яка за останні роки «зміцніла». Завдяки зниженню вартості поїздок за кордон, туристичне агентство стало дуже перспективною бізнес-ідеєю. У зв'язку з тим, що туристичні офіси та агентства створюються у величезній кількості, щоб заробити на цьому бізнесі, потрібно виділитися серед конкурентів. Допомогти в цьому може унікальна пропозиція тематичних поїздок. Поїздки по слідах великих людей або відвідування цікавих об'єктів - це лише деякі з безлічі ідей, що дозволяють урізноманітнити пропозицію туристичного агентства.

Тури в Карпати - основні переваги більшості туристичних пропозицій. Звичайно, є багато бажаючих провести відпустку в Єгипті, Туреччині або Тунісі – але це не трускавецька аудиторія.

Перукарня для собак

Собака - найкращий друг людини. Чи варто говорити, що власники собак дуже часто ставляться до них як до членів родини, тому не дивно, що вони хочуть, щоб собаки завжди були ситі, здорові, щасливі і, що цікаво, також добре виглядали. У світлі цих міркувань перукарня для собак може бути дуже хорошою бізнес-ідеєю. Кілька років тому ідея створення такого підприємства викликала б жарти і сумніви. Сьогодні в Трускавці салони краси для тварин відкриваються будуть популярні, оскільки все більше баз приймають людей з тваринами. У зв'язку з цим відкриття власної перукарні для собак в Трускавці може приносити власникам чималий дохід. Не потрібно мати якусь спеціальну кваліфікацію, щоб володіти собачою перукарнею. Це стосується і перукарні для людей. Досить мати відповідні приміщення та обладнання для бізнесу, а також найняти перукарів для собак.

Читайте також:

Ресторан для мам з дітьми

Гастрономічний ринок дуже насичений, тому складно відкрити новий ресторан, бар або інше подібне місце, якщо воно не буде виділятися серед інших. Сьогодні мало відкрити ресторан, де подають відмінні від традиційних дієт делікатеси, або паб з співаючими офіціантами. Потрібно чітко визначити свою цільову групу, на яку в кінцевому підсумку буде адресовано пропозицію ресторану.

Існують різні бізнес ідеї в  Трускавці в цьому напрямку. Однією з них є ресторан для мам з дітьми. Подібних закладів не так багато на трускавецькому гастрономічному ринку. Гарне місце для ресторанів для мам з маленькими дітьми - центр міста. Є ресторани, в яких раді маленьким дітям, але заклад не пристосований до їхніх потреб. В інших ресторанах, якби господарі могли, обов'язково поставили б записку - дітям вхід заборонений. Діти шумні, часто плачуть, їм потрібні відповідні умови, і в той же час їм потрібна турбота і увага. Тому ресторан, призначений для матерів з маленькими дітьми, повинен бути відповідним чином обладнаний, а персонал в ідеалі повинен мати відповідну підготовку.

Кейтерингова компанія

Кейтерінг, або доставка їжі і напоїв людям, які знаходяться у відпустці, але не можуть споживати ту їжу, що готують в столових баз відпочинку. Не дивно, що цей об'єкт економічної діяльності привабливий для бізнесменів. Невеликі підприємства громадського харчування несуть менші витрати на ведення бізнесу, і в той же час можуть отримувати від нього значний прибуток. У зв'язку з цим малий кейтеринг - краща бізнес-ідея через низьку насиченість ринку. Конкуренція в галузі поки не дуже велика, тому компанія, що працює в цій сфері, може домогтися успіху. Малий кейтеринг - це пропозиція продуктів харчування людям, які хочуть їсти корисну але смачну їжу. Також страви можуть бути доставлені клієнтам в інші громадські місця, такі як поїзд для того, щоб скуштувати їх під час подорожі.

Читайте також:

cat-img

Категорії