Найкращий бізнес той, який приносить задоволення для людини, користь для суспільства та прибуток для власника бізнесу. Ми зібрали такі ідеї, які стануть у 2019 році дійсно найкращими. Вони характеризуються високою технологічністю, особливими знаннями та потребують великих інвестицій.  Однак саме за таким бізнесом є наше майбутнє.

Топ-12 найкращих бізнес ідей для 2019 року, що змінять майбутнє

Комп'ютерна інженерія

Автоматизація всіх процесів діяльності – це шлях у майбутнє. Якщо у розвинених країнах комп'ютерна інженерія активно процвітає, то цілий ряд країн потребують спеціалістів, які зможуть організувати автоматизовані процеси виробництва товарів, сервісів, інфопродуктів та ін. Створюйте автоматизовані лінії виробництва для країн, які тільки починають виходити на світовий ринок.

Наукові досліди

У минулому році найбільш прибутковими бізнес ідеями були ті, що пов'язані із продажами. Маркетинг, соціальні мережі вискочили вперед, а розвиток людства залишається тільки для обраних, які мають високі амбіції та відчувають свою відповідальність перед всіма. Без наукових дослідів розвиток не буде відбуватися. Ми не можемо продавати непотрібні нам речі. Суспільство потребує нових технологій, нових рішень, нових товарів, нових сервісів. Наукові дослідження у різних галузях принесуть великі кошти тим, хто буде здійснювати їх на замовлення великих виробництв, медицини та ін. Якщо наукові дослідження є корисними – це буде найкраща бізнес ідея не тільки для 2019 року, але і для наступних 10 років.

Виробництво протезів

Ми маємо достатньо технологій, щоб розробляти роботів, які готові виконувати практично будь-які роботи. Однак потрібно налагоджувати виробництво роботів, що будуть доповнювати людину, або її відсутні частини. Технічне забезпечення дозволяє виготовляти протези, однак вони можуть бути зручнішими для використання. Ті, хто займатимуться виробництвом протезів у поєднанні із науковими технологіями – матимуть ринок. Основна мета – створення протезів за максимально доступними цінами для людей.

Сімейна психологічна терапія

На жаль, люди стають менш уважними одне до одного, що тягне за собою втрату сімейних цінностей. Однак практика показує, що сімейні традиції придумані не даремно, таке суспільство стає дійсно більш здоровим, саме тому все більше людей будуть потребувати консультування та настанов для того, щоб навчитися залагоджувати ситуації, що псують сімейне життя. У 2019 році сімейні пари будуть більш готові визнавати та обговорювати власні потреби із сімейними психологами. Тому можете сміливо розпочинати дану справу.

Заправки для електроавтомобілів

Кількість електроавтомобілів збільшується з кожним роком. Однак інфраструктура міста не готова до різкого збільшення автомобілів. Ви можете організовувати заправки у місцях, де люди потребують цього найбільше: супермаркети, кав'ярні, спортзали, культурні заклади, коворкінгові центри  та ін. Тим самим ви покращите якість проживання у місті та загальний екологічний стан, оскільки при наявності таких заправок зросте кількість електроавтомобілів.

Ветеринарія

Якісна ветеринарія в 2019 році буде дуже цінуватися серед населення всіх розвинутих країн. Ви можете сміливо пов'язувати свою діяльність із життям тварин, оскільки це буде дуже актуально не тільки для домашніх улюбленців, але і для сільськогосподарських тварин, що хворіють та зменшують ефективність виробництва. Кількість різноманітних хворіб постійно зростає, і сільськогосподарські підприємства відчувають потребу у кваліфікованому персоналі, що зможе упередити та в разі потреби вилікувати тварин.

Голограмний театр

Звичайними фільмами та театрами складно здивувати усіх. Голограмний театр – може стати місцем розваг практично для кожного. Ви можете транслювати вистави у будь-який куточок світу, на будь-яку сцену. Такі технології забирають географічні кордони до розвитку та розповсюдження мистецтва. Ми переконані, що ті підприємці, що зможуть організувати даний бізнес, стануть легендами свого часу.

Пристрої для виготовлення сигарет з маріхуани

Уже скоро маріхуана стане дозволеною у кожному місті. Той, хто налагодить виробництво та спростить виготовлення простих сигарет – стане першопрохідцем в даній галузі.  Створюйте прилади, заправки та інгредієнти для просування даного продукту, оскільки вже скоро він буде вживатися в кожному домі на рівні із звичайними тютюновими цигарками.

Віддалене управління підприємством

Управлінські функції підприємства не завжди повинні виконуватися на місцях. Є ряд видів діяльності, що можуть здійснюватися на основі аутсорсингу. Реєстрація такого бізнесу також може проводиться у будь-якій країні світу. Саме тому в країнах із прозорою податковою системою можна створювати сервіси віддаленого управління підприємством, які дозволятимуть працювати офіційно. Для прикладу, бухгалтерське супроводженння фірм у Нідерландах, яке можна організувати за допомогою аутсорсингових послуг.

Наномедичні пристрої

Нові медичні технології доступні тільки медикам, що працюють в тандемі із інженерами. Люди потребують аналізаторів та автоматизаторів, які будуть непомітними і не впливатимуть на звичний спосіб життя, однак вони будуть продовжувати його тривалість та покращуватимуть якість. Поле діяльності дуже широке – починаючи із контролюючих медичних імплантів, закінчуючи хірургічним обладнанням, яке може оперувати без розрізів.

Консультант з мобільного маркетингу

Ми не можемо не згадати електронну комерцію.  У 2019 році прогнозується, що кількість людей, що заходять в Інтернет з мобільних пристроїв буде більшою ніж користувачів із звичайних комп'ютерів. Мобільний маркетинг – це практично нова індустрія, що пов'язана не тільки із сео, але із дизайном, психологією користувача та інженерією мобільних девайсів.

cat-img

Категорії