Актуальні бізнес ідеї в Москві демонструють небувалу стабільність вже протягом майже десятиліття. Ні, ми не хочемо сказати, що місто застрягло і не розвивається. Природно, що цікаві стартапи з'являються дуже часто, але прожити їм більше року найчастіше не вдається. У нас же інша задача - описати бізнес ідеї 2021 в Москві, які, при правильному підході і грамотно складеному бізнес плані, точно спрацюють. Також ми не будемо розповідати про те, як стати успішним підприємцем, відкривши власний бар, автосервіс, нічний клуб і т.д., оскільки, навіть якщо у вас є потрібні гроші, пробитися все одно не вдасться. Всі «рибні» місця вже давно розділені між «своїми», тому такі варіанти бізнесу провальні з самого початку.

Актуальні бізнес ідеї в Москві

Бізнес на власному таксі

Говорити про новизну цієї бізнес ідеї в Москві не доводиться, але сьогодні стати власником такого бізнесу можна навіть без відкриття офісу. Головне - це водійське посвідчення, власне авто, а також знання вулиць столиці. З рішенням першого і другого питань ви впораєтеся без проблем, якщо ще не впоралися. Так, в принципі, і третя проблема повністю вирішується покупкою якісного навігатора.

Але, є інші проблеми, вирішення яких від вас взагалі не залежить. Ми говоримо про «хлібні місця», тобто аеропорти і вокзали, де «місцева братва таксистів навряд чи з радістю зустріне майбутнього колегу. Якщо працювати тільки на себе, то максимально на місяць можна отримати близько 800 USD. І це ми описали таксиста, який бомбить, практично не відпочиваючи. Якщо ж виявитися «під крилом» якоїсь компанії, то заробіток відразу падає до 500-600 USD (і це, якщо побудувати нормальні відносини з операторами, що забезпечують хороше завантаження). Щоб отримати більший прибуток в цьому бізнесі, необхідно знайти постійних клієнтів, або пропонувати послугу, про яку просто забули ваші конкуренти. Наприклад, зайнятися перевезенням дітей в школу і з неї, закупівлею і доставкою замовлених продуктів для пенсіонерів, тощо.

Також в рамках приватного перевезення можна зайнятися і кур'єрською доставкою, підключившись до одного із сервісів.

Бізнес на вантажоперевезеннях

Якщо ви думаєте, що ця ніша повністю зайнята, і є більш цікаві бізнес ідеї в Москві, то ви просто не можете уявити, скільки в столиці магазинів електронної торгівлі. Повірте, мова йде про десятки, а то і сотні тисяч інтернет-магазинів. Природно, що найбільші з них вже давно заробили на власну службу вантажоперевезень, але більшість для доставки використовують випадкових транспортників, знайдених через той-же Інтернет. Головне для вас, в цьому випадку, запропонувати їм свої послуги і укласти договори з доставки товару покупцям. Цей вид бізнесу поєднує в собі як вантажоперевезення, так і кур'єрську доставку. Природно, що найкраще займатися перевезенням великогабаритних вантажів, оскільки на рукавичках і шапках не розбагатієш. Якщо ви власник вантажівки, можна досить добре заробити на доставці будматеріалів будівельникам, які займаються обробкою будівель або внутрішніх приміщень. Додаткова послуга - самостійна закупівля матеріалів за списком за преміальні.

Бізнес на посередництві у сфері нерухомості

Найбільш актуальні бізнес ідеї в Москві в більшості випадків пов'язані з нерухомістю. Справа в тому, що цей ринок як вчора, так і, як мінімум, в найближчому майбутньому, буде найбільш жвавим сектором столичного бізнесу. Ні, ми не розповідаємо про те, що ви повинні стати суперником ріелторських контор. Просто досвід останніх років показує, що люди все менше довіряють великим гравцям ринку, вважаючи за краще співпрацювати з простими агентами-одинаками, оскільки це дозволяє не витрачати величезні суми на виплату комісії. Все, що від вас вимагається, вивчити як інтернет, так і друковані оголошення і знайти найбільш відповідні один одному пари (купівля-продаж) після чого зателефонувати покупцям і  продавцям і запропонувати їм свої послуги. Не можна сказати, що це однозначно позитивний досвід, оскільки стандартного розміру комісії очікувати не варто. В деякі місяці ви насилу заробите 400 USD, тоді як в інші з легкістю можна отримувати і 5 і навіть 10 тисяч USD.

Бізнес на оздоблювальних роботах

Природно, що кращі бізнес ідеї для Москви зайняті, і ця не є винятком. Незважаючи на те, що будівельні бригади в прямому сенсі слова заполонили столицю, їх все одно не вистачає, оскільки попит зростає астрономічними темпами. Отже, стати «своїм» в цьому осередку бізнесу, тим більше, якщо є відповідні навички, ви можете за дуже короткий час. Хоча, як видно з досвіду, в цьому бізнесі досягають успіху навіть ті, хто вдома ввернути лампочку не в змозі. Всім відомо, що основні оздоблювальні роботи виконують «гості з ближнього зарубіжжя», яким не потрібно багато платити, але робота їх якісна і професійна.  Якщо ж братися до роботи з командою людей, які мають досвід у ремонтній справі, то хороші відгуки стануть безкоштовною рекламою - так кажуть спеціалісти сайту https://avalremont.ru/remont-kvartir, які здійснюють ремонт квартир під ключ в Москві.

Проте, у них є один недолік - вони не можуть знайти замовника і зрозуміти, що від них вимагають. Відповідно, ваше завдання - це організувати процес, тобто знайти замовника і бригаду виконавців, отримуючи за це досить хороші гроші. Якщо ви не будете скупитися, то отримаєте відданих виконавців, а серед замовників про вас поповзе слава відповідального підрядника. Робочі будуть мати постійну роботу, замовникам працювати з вами буде зручно, оскільки не потрібно контролювати хід оздоблювальних робіт.

Бізнес по доставці натуральної продукції

Все більше москвичів прагнуть максимально перейти на вживання в їжу екологічно чистих продуктів: м'яса, риби, овочів і фруктів. Попит на ці товари в кілька разів перевищує пропозицію. Москвичі навіть ринкам перестали довіряти, оскільки навіть там можна наштовхнутися на відверту «хімію», пропоновану під виглядом продуктів з власного городу. Саме на цьому можна побудувати малий бізнес в Москві. Ідеї ​​як організувати процес можуть бути абсолютно різні. Якщо у вас батьки в селі, чому б не купувати у них і у односельчан сільськогосподарську продукцію, а продавати її в столиці, або, наприклад, знайти селище, що знаходиться у видаленні від зон екологічного забруднення і стати постачальником продукції звідти. Все у ваших руках.

 

cat-img

Категорії