«Актуальні бізнес ідеї +2021 Україна» - це як атракціон на виживання, де успіху домагається лише найсильніший. І насправді, стати підприємцем в країні може практично кожен, який досяг 18-річного віку, але успіху досягають лише одиниці. Незважаючи на це, не можна сказати, що успіх доступний тільки тим, у кого «свої» в «високих кабінетах». Ні, успіху може домогтися будь-хто, але для цього необхідно терпіння, талант і вміння працювати в стресових умовах постійних змін в податковому законодавстві і кризи.

Ми розповімо про те, які бізнес ідеї 2021 року в Україні були актуальними і раніше, а також збережуть свою актуальність і в наступному десятилітті, оскільки попит на товар / послуги не тільки збережеться, але і, навіть за песимістичними прогнозами, серйозно зросте.

Актуальні бізнес ідеї 2021 Україна

Бізнес на автомийці самообслуговування

З року в рік кількість автомобілів в країні зростає майже на 100 тисяч. Природно, що навіть відкриття великої кількості нових автомийок не може забезпечити потреби населення. Звичайно, нам можуть заперечити, що мийка автомобіля не відноситься до першочергових потреб автолюбителів.  Скорочення рівня доходів призводить до того, що навіть автовласники, які звикли до доглянутих авто, збільшують період між їх мийками. Ситуація насправді є такою, але коли мова іде  про самообслуговування, де вартість послуг набагато менше, та й чайових автомийнику давати не потрібно – ринок залишається стійким і навіть зростаючим. Додатковою перевагою такої автомийки є збільшена приблизно в 3-4 р. пропускна спроможність. Навіть якщо такий заклад буде працювати тільки на 25% від повної пропускної здатності, період окупності не перевищить двох років. Найкраще розмістити таку автомийку біля території нового спального району (джек-пот - це відкриття автомийки прямо перед здачею в експлуатацію першого житлового комплексу нового району). Природно, що перед підбором місця для мийки можна познайомитися з архітекторами. Це дозволить дізнатися план майбутнього району, щоб підібрати оптимальний для всіх мешканців місце.

Невелика автомийка обійдеться бізнесменові в 20-35 тисяч USD.

Бізнес на автотоварах

З тієї ж причини, що і в попередньому випадку, до категорії «Актуальні бізнес ідеї 2021 Україна» можна віднести і відкриття магазину автотоварів. Правда, тут ситуація трохи складніша, оскільки автолюбителі - народ не тільки забобонний, але і звиклий купувати автозапчастини тільки у перевірених продавців. Тому, про швидкий наплив покупців, якщо тільки ви не плануєте торгувати «гострим дефіцитом» очікувати не варто. Перед тим, як відкрити автомагазин, потрібно промоніторити ринок міста або району міста, щоб дізнатися, яких саме запчастин не вистачає найбільше. Виходячи з цього можна планувати асортимент і домовлятися з постачальниками. Їх також, бажано вибирати ретельніше, оскільки на ринку дуже багато контрафакту, а за неякісні деталі доведеться перед автолюбителями відповідати вам, і, швидше за все, не тільки авторитетом серед покупців.

Для забезпечення швидкого успіху бізнес ідеї для початківців в Україні, варто організувати серйозну рекламну кампанію зі знижками на третій - четвертий (і т.д.) товар в покупці, знижки при подальших покупках, можливість замовлення та доставки товару через інтернет тощо. Незайвим буде підключити рідних і друзів, які забезпечать підтримку продажів через «сарафанне радіо». Найкраще місце розташування автомагазину - територія гаражного кооперативу. При неможливості організувати магазин там, подумайте про класичний спальний район (близько парковок або автостоянок). Для відкриття автомагазину знадобиться близько 30 тисяч USD.

Залежно від трафіку і рекламної кампанії, вкладення «відіб'ються» за 1-2 роки.

Відкриття дитячого розвиваючого клубу

Останнім часом освіта в країні відверто «кульгає», що викликано відходом «кваліфікованої старої гвардії» і приходом відверто непрофесійної молоді. Так повелось, що учительство - справа далеко не прибуткова сьогодні, тому в вчителя йдуть або фанати своєї справи, або (що набагато частіше) ті , кому більше нікуди йти. Отже, в прибутковості бізнес ідеї для України 2021 по організації додаткової дитячої освіти сумніватися не варто, а якщо до цього додати те, що щороку на пенсію йдуть кваліфіковані викладачі, і їх відхід не зупинити, то дитячі розвиваючі клуби стануть через кілька років набагато більше затребувані, хоча і зараз попит в кілька разів перевищує пропозицію.

Для того щоб забезпечити популярність дитячому розвиваючому клубу, необхідно розробити актуальні освітні програми. Тобто вчити дітей тому, що їм стане в нагоді в майбутньому, а не просто викладати стандартний набір знань. Якщо це складно, зайдіть в інтернет і ознайомтеся з пропонованими франшизами, після чого виберіть найбільш якісну і працюйте по ній, тим більше що в більшості франшиз присутні поурочні плани. Правда, як свідчить практика, найбільшим попитом користуються клуби, в яких розроблені авторські методики навчання. Вартість відкриття дитячого розвиваючого клубу складе близько 10-20 тисяч USD, причому основні витрати - меблі обладнання і орендна плата.

Відкриття студії йоги

Сьогодні не тільки в нашій країні, але і в цілому по світу бум розвитку йоги. Скептики, правда, сумніваються в успішності цієї бізнес ідеї в Україні з нуля в майбутньому. Вони пророкують швидке насичення ринку вже в наступні кілька років. Але, не падайте духом, ринок насиченим не буде ще довгий час, оскільки за короткий час в країні з'явилося безліч студій йоги, причому ще десять років тому - це були поодинокі студії. Звідки ж узялася така величезна кількість майстрів, здатних навчати інших людей? Відповідь одна - вони звичайні наші співгромадяни, які вирішили, що непогано б заробити на піку популярності. Природно, що такі студії закриються так само швидко, як і відкрилися, оскільки у клієнтів не буде бажання платити великі гроші за звичайні гімнастичні вправи. Дилетант в цій справі визначається дуже швидко. Для відкриття студії знадобиться розлучитися з сумою в 20-30 тисяч USD.

Максимальна кількість грошей, природно піде на створення інтер'єру і забезпечення шумонепроникного приміщення. Пам'ятайте про те, що йога характеризується яскраво вираженою сезонністю. Тобто в міжсезоння (весна, осінь) у вас не буде проблем з відвідувачами, тоді як влітку і взимку студія буде наповнюватися не більше ніж на чверть.

cat-img

Категорії