Бізнес ідеї для міста-мільйонника залежать від специфіки самого мегаполісу - чи є він великим бізнес-центром, по типу Франкфурта-на Майні або Москви, або промисловим гігантом, по типу Харкова чи Донецька. У містах першого типу прибуток може принести банківська сфера, сфера обслуговування, а також сфера розваг. Надприбуток у другому типі міст-мільйонників найлегше отримати, якщо рухаєшся «в ногу» з найбільш прибутковими галузями виробництва. Проте, і в першому, і в другому випадках є бізнес ідеї для міста-мільйонника, здатні давати дуже високий прибуток при порівняно невеликих початкових вкладеннях.

Виготовлення вологих серветок

Цей бізнес є перспективною можливістю інвестування вільних коштів і отримання стабільного прибутку. Предмети особистої гігієни - це товар, який завжди користувався попитом у споживача. У нашій країні до цих пір є регіони, постачання яких гігієнічними засобами не налагоджене необхідним чином. Через швидке витрачання вологих серветок, а також того, що цьому виробу важко знайти заміну, попит на вологі серветки не пропаде до того часу, поки на ринок не вийде товар з більш високими характеристиками. Постійне підвищення середньорічної температури є серйозним стимулом для того, щоб цей попит не тільки залишався на стабільно високому рівні, а й поступово зростав. Привабливість бізнес-ідеї в тому, що виробництвом серветок в даний момент займаються тільки кілька підприємств, які забезпечують не більше третини всієї необхідної кількості товару. Основний обсяг постачається з-за кордону. Такі серветки набагато дорожчі за вітчизняні. Саме тому ринкова ніша практично порожня.

Плюси

  • Відсутність розвинутої конкуренції дає можливість швидко розвивати бізнес.
  • Специфіка бізнесу дозволяє розширювати обсяги, змінювати вектор, проводити модернізацію з мінімальним вкладенням коштів.
  • Серветки використовуються усіма віковими групами населення з різним достатком.
  • Ведення гнучкої цінової політики дозволяє зробити товар більш конкурентоспроможним порівняно з іноземними аналогами.
  • Можливість співпраці з торговими мережами, готельними комплексами і закладами громадського харчування, надаючи їм товар під їх брендом. Низька вартість сировини і її достатня кількість в країні.

Виробництво медичних масок

Завдяки медичним маскам можна різко зменшити ймовірність зараження вірусним або інфекційним захворюванням, якщо воно поширюється повітряно-крапельним шляхом. Раніше подібні бізнес ідеї для міста-мільйонника не можна було назвати високою прибутковими. Бізнес характеризувався яскраво вираженою сезонністю - маски продавалися в холодну пору року, та й то, основними покупцями товару були заклади медичної сфери. Як з'ясувалося на початку 2020 року, наша країна була не готова до епідемії, а, тим більше, до пандемії коронавірусу. Зараз цей бізнес перетворився у чи не найбільш затребуваний бізнес не тільки в країні, але і по всьому світу. Мало того, пандемія не збирається зменшувати оберти, а це значить, що надприбутковість бізнесу буде актуальною ще як мінімум рік-два, поки китайські «колеги» не зможуть налагодити дешеве виробництво виробів в обсягах, здатних забезпечити потреби всіх країн на Землі.

Виготовлення цементу

Виготовлення цементу - це просто і організаційно, і технологічно. Якщо до цього додати попит, який ніколи ще не компенсувався пропозицією в повній мірі, то стає зрозуміло, що виробництво цього будівельного матеріалу буде прибутковим завжди. Оскільки цемент є основною сполучною компонентом будь-якого типу будівництва та виготовлення ЖБ конструкцій, то він повинен виготовлятися у відповідності зі стандартами, встановленими державою. Якщо дозволяють кошти, можна не зупинятися виключно на виробництві цементу. Також можна робити сухі будівельні суміші, суміші, готові до вживання і готові залізобетонні вироби (сходові марші, фундаментні блоки і т.д.).

Компанія по ремонту житлових і нежитлових приміщень

Такий бізнес також не втрачатиме популярність ніколи, оскільки, як то кажуть: «Ремонт вічний». Будь-який будинок або квартира через певний час потребують ремонту. Причин цьому може бути декілька - від банальної зміни обридлого інтер'єру, до проведення капітального ремонту з заміною конструкцій, що вийшли з ладу. Плюси - висока рентабельність та короткий термін повернення вкладених коштів (близько 100-150 днів). Легке розширення бізнесу і додавання нових видів діяльності – також формує сильні сторони ідеї.

Мінуси -  такі бізнес ідеї для міста-мільйонника завжди наштовхуються на відсутність висококваліфікованого персоналу. Висока конкуренція. Крадіжка будівельних матеріалів самими ж робітниками. Бізнес, якщо це стосується зовнішньої обробки, характеризується яскраво вираженою сезонністю.

Відкриття страйкбольного клубу

Страйкбол є одним із способів активного відпочинку, який дозволяє не тільки весело провести час, а й позбутися від стресів, викликаних темпом життя і роботою в мегаполісі. Можна займатися як з окремими страйкбольними командами, так і забезпечувати відпочинок корпоративних клієнтів (менеджерів великих підприємств, торгових і фінансових компаній, банківських службовців і т.д.).

Страйкболом називають військово-спортивну гру, в якій використовуються симулятори реальної зброї, що знаходиться або знаходилася на озброєнні різних країн світу. У грі використовується максимальна військова деталізація - як майданчик використовується або ліс, або руїни якихось промислових об'єктів, або штучно створені руїни. Бійці одягаються в захисні камуфльовані костюми і маски, які запобігають отримання травм учасниками. Перед тим як вкластися у відкриття страйкбольного клубу, рекомендується проведення дослідження внутрішнього ринку, вивчення конкуренції, знайти індивідуальні переваги.

cat-img

Категорії