Mflow рекомендує метод як заробити на badoo в 2020 році без вкладення власних коштів і витрати часу, а також з непоганою прибутковістю.

Badoo являє собою міжнародну соцмережу знайомств, що працює з 2006 року. На сьогоднішній день в мережі зареєстровано більше 460 мільйонів користувачів. Завантажити додаток можна через AppStore і GooglePlay. Крім того, можна просто зареєструватися за адресою https://badoo.com. Незважаючи на те, що система розроблена нашим співвітчизником А. Андрєєвим, головний офіс знаходиться у Великій Британії, там же компанія і зареєстрована. Найбільшу популярність соцмережа отримала в країнах Євросоюзу і в Латинській Америці.

Простий спосіб як заробити на badoo

Для популяризації мережі на території колишнього Радянського Союзу адміністрацією сервісу була створена партнерська програма, учасники якої отримують винагороду за залучених користувачів, які проявляють хоча б легку активність. Участь в програмі можлива як для зареєстрованих користувачів системи, так і для власників сайтів. Крім того, можливе розміщення реклами за допомогою Adsense і Яндекс Директ.

Для того щоб партнер зміг поліпшити конверсію, в його розпорядження надається достатня кількість промо-матеріалів (як графічних, так і анімованих банерів, а також посилань), докладна API статистика і спеціалізований віджет, за допомогою якого Badoo інтегрується в структуру певного сайту або блогу .

В системі є кілька обмежень, які впливають на види використовуваного трафіку. Партнери отримують винагороду за активного залученого користувача. Саме тому використання арбітражного трафіку позбавлене всякого сенсу. Найбільш вигідно реклама буде трансформуватися в винагороду на тематичних ресурсах зі звичайним трафіком.

Для того щоб система враховувала трафік, необхідно щоб ресурс, на якому будуть поміщені рекламні матеріали, був зареєстрований в системі. Реєструватися можна тут: https://partner.badoo.ru. Що стосується самих ресурсів, то рекламу можна розміщувати на: сайтах, форумах, блогах, групах в соціальних мережах. Якщо партнер буде порушувати правила, намагаючись завищити результати, адміністрація соціальної мережі залишає за собою право анулювати виплати.

Яку винагороду можна отримувати в реферальній програмі Баду?

Природно, у кожного користувача виникає питання не тільки як заробити на badoo, але і скільки? Згідно зі статистикою, максимальної конверсії від 1 до 17 можна досягти на тематичному трафіку. У більшості випадків достатню активність проявляють від 15 до 20% зареєстрованих. За реєстрацію нового користувача в мережі учаснику партнерської програми покладається фіксовану винагороду. Розмір оплати залежить від статі зареєстрованого, а також від кількості зареєстрованих за тиждень:

  • До 5 тисяч: чоловіки - 23,1 руб., Жінки - 42,0 руб.
  • 5 тисяч - 25 тисяч: чоловіки - 26,1 руб., Жінки - 46,2 руб.
  • Від 25 тисяч: чоловіки - 30,0 руб., Жінки - 50,1 руб.

Не можна обійти ще одну цікаву можливість заробітку, пропонованого соціальною мережею Баду. Мережу можна інтегрувати в призначений для користувача сайт. Віконце соціальної мережі можна розмістити праворуч або ліворуч від центру екрану (аналогічно мережі Вконтакте).

Крім того, можна заробити і на залучених клієнтів. Винагорода становить 5% від винагороди залучених партнерів.

Виводити можна суму від 35 USD. Винагорода перераховується на WebMoney-гаманці щомісяця в автоматичному режимі, або відповідно до клієнтських запитів.

Відгуки про заробіток в Badoo

Відгуків про сервіс дуже мало, та й з тих, які є зрозуміти наскільки вигідно партнерство з мережею - досить складно. Справа в тому, що в мережу необхідно вносити плату за спілкування, а наші співгромадяни не особливо на це налаштовані, тому сама мережа не популярна, природно що і бажаючих реєструватися тут не так вже й багато.

Спробуйте також рекламну мережу AdmitAd, а також розкрутити свої проекти за допомогою XRumer, Paidverts.

cat-img

Категорії