Оформлення фудтраку

Зовнішній вигляд фудтрака є основою успіху бізнесу. Дизайн і гама кольорів повинні збуджувати апетит у перехожих і виділятись на фоні зовнішнього середовища і конкурентів, а також надавати клієнту первинну інформацію про продукт.

В цей пункт входить розробка фірмового стилю (брендування), сюди входить підбір кольорів, розробка емблеми, яка б підкреслювала стиль бренду і т.д.; а також виготовлення та встановлення вивісок, дахових конструкцій і т. д.; і фінальний етап – оклейка фургону/причепу. Дизайн FireFood розробляється із врахуванням назви компанії. Вогняний дизайн фургону, що матиме оранжевого вогняного "чуба" привертатиме увагу перехожих.

Основна частина коштів витрачається на оформлення меню, що повинно освічуватися і привертати увагу здалеку.

Вартість робіт складає 30 тис. грн.

Тара

Окрім брендування фудтраку, замовляється брендована тара для реалізації товарів.

Дуже важливим є використання екологічно чистих матеріалів. Незважаючи на те, що використання таких матеріалів  збільшує собівартість готової продукції, цей крок дозволяє завоювати добру репутацію в місті збуту. Окрім цього, використання екологічно-чистого посуду дозволяє здавати сміття на переробку, компенсуючи 5% вартості закупівлі.

Асортимент

Ще одна стаття витрат на просування продукції  пов'язана із розробкою нового асортименту.  Оновлення асортименту необхідне для того, щоб привертати увагу споживачів до новинок і спонукати клієнта повертатися ще.  Для розробки нового асортименту залучаються спеціалісти технологи, які враховуючи умови торгівельної діяльності, складають меню. Послуги технолога-кухара обходиться 28 тисяч гривень на рік.

cat-img

Категорії