Ми ознайомилися з тим, як заробити на bestchange в 2020 році з використанням багаторівневої партнерської програми для отримання хорошого пасивного доходу.

BestChange.ru - є безкоштовним мережевим сервісом, за допомогою якого можна швидко знайти обмінний пункт з найкращим обмінним курсом валют. На сервісі викладені поточні курси кількох десятків перевірених і чесних інтернет-обмінників. Ресурс BestChange почав роботу в 2007 році і сьогодні займає лідируючі позиції серед аналогічних сервісів. Використовуючи моніторинг, будь-який власник електронного гаманця зможе володіти оперативною інформацією про події, які відбуваються на валютному ринку, а, значить, закривати прибуткові угоди.

Як заробити на bestchange і наскільки це реально

Почнемо з того, що кошти, зекономлені вигідним курсом обміну - це вже заробіток, але зараз зовсім не про це.

Для реального заробітку на сервісі необхідна реєстрація: https://www.bestchange.ru/partner/register.html, після чого знадобиться розмістити партнерські посилання на власних сайтах. Винагороду власник сайту отримує після того, як гість перейшов на BestChange по посиланню, і зареєструвався там. За кожну реєстрацію веб-майстру передбачено винагороду в розмірі $ 0.35.

Крім власних сайтів, користувач може збільшити прибуток шляхом розміщення рекламних матеріалів моніторингу на особистих блогах, тематичних форумах, ресурсах типу: «питання-відповідь», дошках оголошень, в соціальних мережах і на інших майданчиках. У реферального посилання міститься персональний код, який є маркером того, що користувачі використовують для переходу посилання певного учасника партнерської програми.

Для того, щоб дізнатися, як заробити на bestchange, а також, як влаштований партнерський кабінет в демо-режимі, необхідно перейти на сторінку партнерської програми на сервісі.

Крім прямого заробітку шляхом залучення нових користувачів на сервіс, BestChange пропонує окрему бонусну систему винагород для своїх партнерів. Партнерська програма складається з трьох рівнів, тому партнер отримує винагороду не тільки за залучених нових користувачів, але також і за кожне відвідування ресурсу ними. А третій рівень - це відсоток від залучених ними користувачів. Власне, це нагадує MLM-схему.

Які гроші можна заробити на BestChange.ru?

Заробіток безпосередньо залежить від кількості залучених користувачів. Природно, їх необхідно чимось заманити. Для цього в рефералці є безліч промо-документів (скриптів, банерів, форм кращого обміну, які можна розмістити на власному сайті). Для того щоб видерти необхідні, потрібно зайти в меню партнерки.

Відгуки про заробіток на BestChange

Думки розділилися приблизно 50/50. Ті, у кого не було проблем з виведенням грошей - всіляко хвалять переваги і чесність партнерської програми. Інша половина респондентів, навпаки, відгукується про сервіс негативно, оскільки все нормально до тих пір, поки не накопичилася хороша сума на рахунку. Після цього починаються проблеми з виведенням, або просто блокується акаунт.

 

Біржа Форекс є загальновизнаним і чесним інструментом заробітку, успіх забезпечується виключно знаннями і везінням трейдера. Те ж фахівці говорять і про інвестування в IPO і QUIK. Заробіток на обміні валют буде ефективним у разі проведення грамотної рекламної кампанії, а також застосування обдуманої курсової політики фінансиста. IQ Option - відмінний майданчик для ведення бізнесу, але з деяких пір у російських трейдерів стали з'являтися проблеми, пов'язані з блокуванням ресурсом рахунків без пояснення. Як заробити фінансисту в 2020 році - читайте тут.

cat-img

Категорії