Mflow ознайомився з новою соціальною мережею і тим, як заробити на all.me в 2020 році просто обмінюючись повідомленнями і публікуючи цікаві пости, а також заводячи хороші знайомства.

All.me (https://all.me) є соціальною мережею в новому форматі. Кожен учасник мережі може отримувати винагороду за те, що надає в оренду свій рекламний простір. All.me не представляє собою проект, якому необхідне фінансування для розробки платформи. Це вже готова платформа, яку можна завантажити через GooglePlay або AppStore. У All.me кожен користувальницький аккаунт являє собою рекламний майданчик, а кожен з передплатників учасника - член його власної рекламної аудиторії, що приносить йому дохід.

Як заробити на all.me і що для цього потрібно робити

Трансляція рекламного блоку, на відміну від класичних соціальних мереж, проходить від імені учасника мережі, а не від імені власника рекламного продукту, тому переглядач приймає її як пост блогера.

Учасник, що розмістив рекламу, отримує 50% прибутку за кожну трансляцію рекламного продукту на акаунті або в групі. Оплата проводиться мережею з коштів, перерахованих рекламодавцем.

Кожен з процесів повністю автоматизований, користувачеві не потрібно здійснювати ніякі додаткові дії. Досить тільки в налаштуваннях надати право розміщення рекламних продуктів на акаунті.

Кілька переваг соціальної мережі all.me

  • Можливий швидкий розвиток свого аккаунта.
  • Заробіток залежить від активності учасника.
  • Інноваційний формат.
  • Цікаві та креативні співрозмовники.
  • Швидкий і чуйний сервіс підтримки.

Відповідь на питання про те, як заробити в all.me лежить в площині активності користувача, а саме - його рейтингу. Для успішного заробітку необхідно:

  • Повністю завершити заповнення профілю (вказати якомога більше інформації).
  • Опублікувати пости не рідше ніж раз на 2 дні.
  • Займатися оцінкою, переписом, а також ставити лайки постам інших передплатників.
  • Набрати свою аудиторію.

Як видно з вимог, активності в процесі заповнення профайла абсолютно недостатньо. Для того щоб зрозуміти як заробити на all.me, необхідна щоденна активність і результат не змусить себе чекати.

Для початку заробітку необхідно зареєструватися в мережі, зайти в налаштування, перевести кнопку підключення в активний режим, після цього просто активно постити і спілкуватися в соціальній мережі, підписуватися на пости інших користувачів і підписувати їх на власні пости.

Відгуки про заробіток в All.me

Оскільки мережа ще дуже молода, поки можна заробити тільки ми-токени для внутрішнього використання. Механізм переведення в реальні гроші або криптовалюту ще в стадії розробки. Саме тому ще немає детальних відгуків про те, як користуватися токенами поза соціальної мережі і який у них буде курс обміну.

 

Крім соціалок Facebook і Instagram, можете подивитися варіанти заробітку на all.me.  Рекомендуємо також: Бізнес план SMM послуг

cat-img

Категорії