Першим кредитним банківським обмеженням є термін проведення трудової діяльності з моменту реєстрації компанії або ПП. Якщо підприємець тільки починає займатися діяльності, і його фінансовий результат близький до нуля, ймовірність кредитування також буде нульовою.

Основною відмінністю кредитів для індивідуальних підприємців від юросіб-компаній є необхідність подання звітності банку про поточну діяльність. Внаслідок цього нерідко ПП податковим органам надають нульові баланси і "нульову" звітність матеріальних цінностей, які не відповідають реальному стану справ. Однак в даний момент багатьох підприємців цікавить питання: чи можливо отримати кредит при реальних показниках діяльності підприємства.

І навіть, якщо податкова звітність відповідає реальній, і навіть при існуванні досить вагомої застави випливає питання: як же нам переконати кредитора - банк, що пасиви і активи саме такі, як зафіксовані в анкеті підприємцем, і вони зможуть забезпечити гарантувати повернення боргу.

Через цю проблему кредит надається після оглядом спеціалістом банку реальних справ бізнесу. Банк оглядає місця діяльності бізнесу і робить висновки, чи дійсно задокументовані активи відповідають дійсності. Якщо все ж банк не задовольняється оглядом об'єкта бізнесу і на рішення про видачу кредиту не може вплинути наявність застави, залишається варіант лише спробувати взяти кредит на потреби бізнесу як приватна особа.

Питання кредитування приватних осіб досить добре вирішено в Україні.  Самий простий спосіб знайти фінансову установу, що профінансує потреби бізнесу  - перейти на сайт vse-credity.com.ua та знайти одну або декілька організацій, які без проблем можуть надати кредит на будь-яку суму.

Якщо ж брати кредит в банку, позичальник повинен надати всі виписки по оплатах, які підтверджують, за якою адресою спрямовані кошти. Якщо на певну частину коштів підприємцем був придбаний товар, після цього банкам повинні бути надані відповідні документи по цій закупівлі.

А ось фізична особа цілком в силах отримати споживчий кредит навіть по нечітким формулюванням призначення коштів: «на поточні потреби фізичної особи».

Наостанок згадаємо про групу потенційних позичальників, у них шанси для отримання банківського кредиту набагато нижчі, ніж у інших. Цих категорій числиться дві. Перша категорія - клієнти з досить поганою кредитною ситуацією. Інша група ризику - досить молоді та й занадто старі індивідуальні підприємці. В даному випадку кредит буде можливий, якщо тільки присутня додаткова гарантія у вигляді офіційного фінансового поручительства від третьої особи.

cat-img

Категорії