Представляємо вам топ 10 креативних бізнес ідей для 2019 року, які будуть популярними в Україні.

Випічка смішного хліба

Такі прості ідеї втілює не кожна пекарня. Напевно тому, що вони зайняті більш серйозними речами. Але все-таки погодьтеся, що відрізавши шматочок хліба, набагато приємніше буде бачити на зрізі приємний малюнок. Та й дітей вмовляти з'їсти зайвий шматочок не доведеться. Втім для реалізації цієї бізнес-ідеї буде потрібно спочатку відкрити свою пекарню.

 Термокаміння

Ви коли-небудь замислювалися про те, скільки літрів кави щодня виливається, через те, що вона охолола? Понад двадцять мільйонів літрів. Вже не знаю, хто це підраховував, але саме такі дані є в однієї американської компанії, яка вирішила випускати спеціальні сталеві «камінці», наповнені особливим матеріалом, який дозволяє тільки що зварений і налитий кави зробити не таким гарячим, а потім, підтримуючи його температуру , щоб він не охолов. Ідея вже знаходить схвалення з боку населення.

Продавайте більше за допомогою благодійності

Здається саме це поняття має на увазі під собою трату грошей, а не заробіток. Але можна займатися справами, які будуть дотуватися зі сторони міста (або держави). Наприклад, купуючи звичайну шоколадку, людина знає, що п'ятдесят відсотків вартості, яку він тільки що заплатив, піде в дитячий будинок на допомогу сиротам. Або половина ціни пляшки з водою відправиться в притулок для тварин. А частина від покупки кави оплатить обіди безробітним. «Фішка» в тому, що так можна продати практично будь-який товар.

Сервіс, що допомагає розірвати стосунки

Новітній сервіс допомагає швидко розлучитися зі своєю другою половинкою. Цей сервіс відмінно підійде для тих, хто занадто зайнятий або ж соромиться і ніяк не може підібрати потрібні для розриву слова, щиро боячись зробити боляче своїй або своєму "екс". Примітно, що такі послуги надають також гомосексуальним парам. Крім того, сервіс запевняє, що розставання, замовлене у них, не повинно спричинити за собою трагічні наслідки, адже у них працюють справжні фахівці-психологи, які і складають тексти для прощальних листів. Звичайно, сервіс не займається пошуком відповіді на питання, як пережити розставання, однак допоможе зробити розрив відносин якомога менш болючим і гострим.

Забезпечення алібі

Звичайно, мова не йде про підтримку в здійсненні адміністративних або, ще чого гірше, кримінальних злочинів. Хоча деякий відступ від моральних норм тут все ж таки присутня. Хоча, деякі стверджують, що гроші не пахнуть. Тим більше, отримані від забезпечення алібі невірного чоловіка або вітряної дружині, або від «правдивих» фотографій, які підтверджують, що ви були в «то» час, «там» і з «тими».

Стіни з рослин

Як ви думаєте, наскільки рослини підвищують продуктивність співробітників на роботі, або, навпаки, допомагають розслабитися в домашній обстановці? Відповідь: відсотків на 40 і в тому і в іншому випадку. Саме це помітили і почали впроваджувати в американських компаніях. Але одним-двома горщиками з квітами або самотньою пальмою в кутку справа не обійшлася. Ціла стіна з рослин - всього один погляд, і ти вже в джунглях.

Готель для рослин

Їдете у відпустку, а поливати під час вашої відсутності кімнатні квіти попросити когось? Здайте їх на час поїздки в готель для рослин, де вони  дочекаються вашого повернення під наглядом досвідчених квітникарів.

Домашній роботизований фотограф

Персональний робот-фотограф дозволить вам викладати в мережу унікальні фото, і всі думатимуть, що у вас є компанія. коштує це задоволення досить недешево - близько двох тисяч американських доларів. Штанга оснащена коліщатками і сенсорною панеллю, яка може виконувати функцію дзеркала. Крім того, ви можете подавати роботу голосові команди, і техніка зможе вам відповісти. У тач-панелі може демонструватися вбрання по вашому у смаку особа анімаційного персонажа, персонажа гри або особа улюбленого співака чи актора.

3-д фотографії

Успіх фотостудії, що займається 3D фотографіями, полягає в тому, що споживач хоче отримати щось новеньке. Звичайні фотографії йому давно «приїлися». Що може бути краще, щоб всією сім'єю бути відображеними на 3D фотографії? Можна виробляти 3D фотографії, як звичайного формату, так і для випускних альбомів, для рекламних щитів або зображень, для оформлення екстер'єру магазину. У будь-якому з цих випадків 3D фотографії отримують великі переваги, порівняно з давно минулими в минуле звичайними фотографіями.

Продаж їжі і напоїв в автомобільних заторах

Жителі великих міст знають, скільки часу доводиться витрачати в автомобільних заторах. Багато призвичаїлися проводити цей час, дивлячись який-небудь фільм, слухаючи аудіокнигу. Чому б ще й не перекусити в дорозі? До речі, підрахуйте, скільки можна заробити грошей на продажу їжі та напоїв на пробці довжиною в два кілометри?

cat-img

Категорії