Бізнес в селі без вкладень - це реальність! Ви можете перетворитися на успішного бізнесмена навіть далеко від мегаполісу. Саме про те, як це зробити, ми і напишемо в цьому матеріалі.

Топ 3 ідей для бізнесу в селі без вкладень

Транспортування людей в найближче місто

Не секрет, що у всіх городян є мрія проводити хоча б уїк-енд в селі. У той же час сільським жителям не дай поїсти, дай з'їздити в місто. Стати гідом для місцевих жителів - відмінна бізнес ідея в селі. Якщо село не найменше, то ваші вихідні будуть повністю зайняті молоддю, а інших можна возити за покупками в робочі дні. Користуватися громадським транспортом для поїздок - справа невдячна, оскільки в інші села транспорт ходить всього 2-3 рази в тиждень. Якщо приплюсувати до цього те, що з автомобільним транспортом в селах теж не все в порядку, такий бізнес в селі з нуля доведеться дуже доречним.

Заробіток на насінні і саджанцях

Ці бізнес ідеї без вкладень в селі також приживуться, оскільки землі для розсади досить, насіння в засіках також є в достатку. Тобто купувати нічого не потрібно - все своє. Хіба що можна буде трохи оновити садовий інвентар, оскільки роботи суттєво додасться. Якщо ж говорити про те, що продавати, то у наших дачників користуються великим попитом саджанці ягідних кущів (малина, смородина, аґрус). Вони морозостійкі, не потребують особливого догляду і розмножуються самостійно. Якщо ж говорити про насіння, то тут, звичайно, на перший план виходять насіння огірка, томатів, кабачків і гарбуза.

Заробіток на виготовленні паливних брикетів і компосту з листя

Це вже точно найоптимальніша бізнес ідея для села, оскільки прибуток потрібно просто дістати з-під ніг. Варто сказати, що ніякої новизни в цій пропозиції немає, на Заході опале листя вже давно і ефективно використовуються, а у нас бізнес тільки починається. Отже, піонери можуть на цьому дуже серйозно заробити. Можна зайнятися виробництвом екопального. Для цього сировини предостатньо, а технологія процесу гранично проста. Правда варто врахувати, що навіть саме крихітне виробництво вимагає дуже великої кількості біомаси. Доведеться наймати помічників для збору. Ще легше виготовляти компост. Для швидкого отримання продукту необхідне устаткування, складання якого можна здійснити самостійно. Процес отримання можна без зусиль знайти в інтернеті.

Нові бізнес ідеї в глухому селі

Може для чогось село й глухе, але інноваційні бізнес ідеї в глухому селі точно приживуться.

Виготовлення біопластику

Деякі біопластики розкладаються в природі, тому тема є вкрай актуальною. Найголовніше в ідеї - виробництво биопластика вимагає великої кількості крохмалю. З чого його найлегше виробляти? Природно з картоплі. Отже, в селі на порожніх городах можна вирощувати сировинну базу. Цей бізнес для села «вбиває відразу двох зайців» - займає роботою місцеве населення, а ми отримуємо дешеву робочу силу. Пластифікатори можна доставляти з міста. Устаткування для виробництва коштує не дуже дорого, тому на рівень окупності можна вийти за все через 6 місяців після збору першого врожаю.

Виготовлення виробів з ДПК

Що стосується цієї бізнес ідеї в селі, для неї головне - це близькість лісу. Сьогодні дерев'яно-полімерні композити - мало не найбільш затребувані композити. Основою для них є деревина, а добавкою - пластик. Сьогодні з цього матеріалу виготовляється терасна дошка для підлоги, покрівельні профілі, огорожі, фасадна облицювання і т.д. Відкриття бізнесу в селі, де є лісопилка, дозволить отримати дешеву сировину основи, а недорога робоча сила максимально здешевить процес.

Заробіток на виготовленні деревної муки

Як і в попередньому випадку, нам потрібне село, де є діюча велика лісопильня. Відходи виробництва комусь не потрібні, а для нас вони - ідея бізнесу в селі. Деревне борошно, яке планується виробляти, дуже затребуване в будівельній сфері, сільському господарстві, а також у безлічі інших галузей.

Прибуткові бізнес ідеї для села взимку

Нижчеописані бізнес ідеї для села взимку перспективні через дешеву оренду виробничих приміщень. Якщо пощастить, можна просто зайняти порожній будинок і не платити оренду взагалі.

Гаражне виробництво меблів

Продовжуємо про деревину, тільки зараз поговоримо не про відходи, а про дошку, вироблену лісопилкою. Оскільки наш споживач став дуже прискіпливим не лише до матеріалу, з якого виготовлені меблі, але і до ексклюзивності моделей, можна зайнятися виробництвом штучних меблевих гарнітурів «під замовлення». Офіс компанії, звичайно, буде знаходитися в місті, але саме виробництво саме на природі. Оскільки взимку в селі, прямо скажемо, робити нічого, то оплата праці підсобних робітників не сильно вплине на собівартість виробів, тому в зимовий час можна збільшити швидкість роботи за рахунок збільшення числа помічників.

Виготовлення деревного вугілля

Деревне вугілля є унікальним матеріалом, відомим людству з давнього часу, але тільки в ХХ столітті воно стало гідно оціненим. На відміну від звичайного кам'яного вугілля, воно не є причиною викиду в атмосферу шкідливих речовин, радіонуклідів та інших домішок, які супроводжують його далекого родича. Для виготовлення вугілля потрібна деревина, вода і дерен - тобто ті матеріали, яких в селах цілком достатньо, тому такий бізнес для села допоможе максимально знизити собівартість готового продукту.

Виготовлення сітки-рабиці

Перспективність цієї бізнес ідеї в селі в тому, що тут можна дуже недорого орендувати утеплене приміщення для виробництва, що дозволить не зупиняти виробничий процес навіть взимку. Сітка є вкрай затребуваною на ринку, оскільки використовується в огорожах, підстави для покрівлі підсобних приміщень і т.д. Орендувати потрібно скромний будиночок або приміщення для установки верстата. Можна користуватися ручним, напівавтоматичним або автоматичним верстатом (все залежить від бюджету). Для оптових продажів підійде саме останній, самий дорогий верстат (близько 3,5 тисячі USD).

Реальні бізнес ідеї для початківців в селі

Почнемо з найбільш багатообіцяючої бізнес ідеї для початківців в селі.

Розведення виноградних равликів

Це не стільки дорогий делікатес, скільки джерело чистого легкозасвоюваного білка. Вживати равликів наші співгромадяни почали зовсім недавно, але їх популярність зростає лавиноподібно, і діючі ферми не справляються з покриттям усіх замовлень, тому саме час починати і вам, тим більше що для старту потрібно всього лише 500-600 USD і екологічно-чисте середовище проживання.

Вирощування бонсай

Якщо вам подобається вирощування карликових дерев, займайтеся бонсай, в цьому випадку ви поєднаєте захоплення з роботою. Бонсай - це кімнатні деревця, що вимагають серйозних зусиль по догляду за ними, оскільки є дуже примхливими і вибагливими рослинами. Якщо ж вам вдасться подружитися з ними, то прибуток буквально потече рікою, оскільки попит в кілька разів перевищує пропозицію, а для старту знадобиться всього лише 400-500 USD.

Розведення міні-пігів

Мініпіги - це саме та тонка грань, яка відрізняє екзотику від тваринництва)). Ці свинки з'явилися у нас не так давно, тому кваліфіковані заводчики поки відсутні. І це при тому, що попит на свинок просто божевільний. І не тільки у нас в країні. Якщо ви помістите оголошення на якомусь з міжнародних торгових сервісів про продаж свинок, про спокійне життя можете забути. Початкові вкладення - 700-900 USD, окупність - 100 днів.

cat-img

Категорії