Бізнес ідеї в гаражі своїми руками, які пропонуються в цій статті, допоможуть вам стати успішними підприємцями. Деякі з них вже реалізовані і приносять непоганий прибуток. Кількість ідей для бізнесу в гаражі постійно зростає. Саме тому необхідно знайти можливість заробити там, де низька конкуренція. Чим оригінальнішим є спосіб заробітку, тим вищий дохід.

Важливе значення має можливість виконувати роботу своїми руками. Для цього необхідно мати певні знання і навички.

Бізнес ідеї в гаражі своїми руками

Гравірування і лазерна різка

Це оптимальний варіант додаткового заробітку, який в майбутньому може стати основним видом діяльності. Крім вміння виконувати гравірування або лазерну різку, необхідно мати відповідне обладнання. Це лазерний верстат або верстат з числовим програмним управлінням. Устаткування вибирається з урахуванням робіт, які будуть виконуватися, а також в залежності від фінансових можливостей майбутнього підприємця.

Гравірування наноситься на різні матеріали (дерево, шкіра і т.д.). Лазерний ЧПУ використовується для виробництва виробів з дерева, фанери або ДСП.

Кузня

При наявності досвіду роботи коваля, можна відкрити міні-кузню. Для цього знадобиться спеціальне обладнання. При організації такого бізнесу необхідно враховувати ряд особливостей, які він має. Наприклад, це пожежонебезпека виробництва, в зв'язку з якою не можна розміщувати кузню поблизу від житлових будинків. Також гараж, в якому планується її відкриття, не повинен бути виготовлений з легкозаймистого матеріалу. Необхідно подбати про вентиляцію, освітлення, а також про те, щоб проводка була повністю закрита.

Виготовлення та упаковка фіто-чаю

Великою популярністю серед споживачів користуються фіто-чаї. Виробляти і упаковувати їх можна своїми руками. Головне - придбати верстат і знайти постачальника сировини, яка фасуватиметься. Необхідно, щоб постачальник мав сертифікат якості на продукцію. Продавати такий чай можна на ринку або через інтернет.

Виготовлення сітки-рабиці

Сітка-рабиця користується популярністю. Попит на неї зростає. В цьому немає нічого дивного, адже даний будівельний матеріал відрізняється своєю практичністю і невисокою ціною. Найчастіше він використовується для спорудження огорож. Середнього за розміром гаража вистачить для того щоб зайнятися виробництвом сітки-рабиці. Крім приміщення, знадобитися верстат. Він може бути ручним, напівавтоматичним або автоматичним. Якщо планується виготовляти сітку-рабицю для оптових поставок, то краще придбати автоматичне обладнання.

Токарська майстерня

Одним з популярних варіантів бізнес ідеї в гаражі своїми руками є організація токарної майстерні. У ній можна виготовляти різні деталі з дерева або металу. Їх можна продавати не тільки фізичним особам, а й оптовим покупцям.

Коптильня для м'яса і риби

Організувати такий бізнес можна при наявності коптильні. Вона займає небагато місця, тому що за своїми розмірами нагадує шафу. Продукція продається на ринках або здається на оптові бази. Бізнес має свої особливості. Наприклад, для здійснення такої діяльності необхідно отримати дозвіл. Також необхідно знайти постачальника свіжих і якісних напівфабрикатів. Необхідно дотримуватися всіх вимог до приміщення.

Виробництво керамічних виробів

Керамічні вироби користуються популярністю. У зв'язку з цим при наявності відповідних навичок можна відкрити гончарне виробництво. Почавши з виробництва ліпної кераміки, можна розширити перелік продукції. Для цього необхідно придбати гончарний круг і форми для заготовок. Однак перш ніж це зробити, необхідно переконатися в своєму досвіді в гончарній справі. Також потрібно подумати канали збуту готової продукції. У разі розвитку бізнесу, можна найняти майстра або проводити майстер-класи.

Виготовлення іграшок з дерева

Іграшки ручної роботи є надзвичайно популярними. Вони не тільки красиві, але також абсолютно безпечні для здоров'я. Крім навичок роботи, необхідно мати кілька верстатів і допоміжні інструменти. Звичайно ж, на початковому етапі організації такого бізнесу слід вкластися в устаткування. Однак через свою високу ціну дерев'яні іграшки швидко окуповуються. Багато батьків готові заплатити більше за екологічно чисті і безпечні для здоров'я їх дітей іграшки.

Виготовлення декоративних елементів з пінопласту

Одним з найбільш вигідних напрямків в гаражному бізнесі є обробка такого матеріалу, як пінопласт. З чим це пов'язано? В першу чергу, з тим, що пінопласт пластичний і не вибагливий у роботі матеріал. Крім того, він відрізняється невисокою ціною. Обробка пінопласту здійснюється за допомогою спеціального верстата. Грамотне просування дозволить знайти постійних клієнтів і почати заробляти.

Виготовлення ключів

Дана ідея буде актуальною лише в тому випадку, якщо кіоск розташований в місці з підвищеною прохідністю. Для виготовлення ключів знадобиться спеціальне обладнання. Зокрема, для всіх видів ключів потрібні різні верстати. Існують комбіновані верстати. Вони підходять для виробництва різних типів ключів, але мають більш високу вартість. Фахівці рекомендують вибирати верстати вітчизняного виробництва, так як вони більш надійні і довговічні. Також слід придбати слюсарний інструмент.

Виробництво вітражів

Останнім часом підвищеним попитом користується декоративне оформлення приміщень. У зв'язку з цим доцільно організувати бізнес з виготовлення вітражів. Для цього необхідно вибрати технологію виробництва - класичну, піскоструйну, плівкову, тіффані, розпис фарбами і т.д. Виходячи з цього, вибирається обладнання. Існують і інші ідеї для бізнесу в гаражі своїми руками. Вибір однієї з них залежить від того, якими навичками та вміннями ви володієте.

cat-img

Категорії