Бізнес ідеї з Австралії не відрізняються оригінальністю, оскільки країна досить сильно занурена в процеси глобалізації. Але все ж є ідеї, що демонструють специфіку континенту. Незважаючи на те, що старт бізнесу в країні не пов'язаний з труднощами, з місцевим законодавством у сфері бізнесу бажано познайомитися до того, як воно познайомиться з вами.

Бізнес ідеї з Австралії

Щорічний оборот підприємства, що належить до малого бізнесу, повинен знаходитися в межах від 3,6 до 7,2 мільйона USD. При цьому основний фонд не повинен перевищувати 3,6 USD, а кількість співробітників - до 50 чол.

1. Бізнес на оренді

На відміну від нас, австралійці не звикли купувати речі, які можуть стати в нагоді колись в господарстві. Отже, здача в оренду речей у них вважається нормальним повноцінним бізнесом. Перед тим, як визначитися з товаром, який ви будете здавати, радимо переглянути інтернет оголошення від тих, хто здає, і від тих, хто бере в оренду. Для здачі підійдуть практично будь-які товари: від вантажного автомобіля до будівельного інструменту та туристичного обмундирування, від весільних аксесуарів до автомобільних насосів. Якщо звернути увагу на традиційну австралійську компанію, яка займається подібним бізнесом, то вона схожа на великий ангар, де можна знайти все, що знадобиться в будь-який момент життя.

Для того щоб бізнес був успішним, необхідно набрати професійну команду. Речі, що здаються в оренду необхідно каталогувати і вести строгий облік, а для цього необхідні люди. Причому чим більше товару здається, тим суворішим повинен бути облік. Також необхідне швидке просування, тому потрібно найняти розумного фахівця з маркетингу (бажано аутсорсинг).

2. Надання послуг кейтерингу

Якщо у вас є досвід в організації свят, а ще краще - ви або ваш близький родич - кухар, можете зайнятися кейтерингом - виїзним ресторанним обслуговуванням. Австралійці трохи ліниві, тому самостійне приготування їжі, особливо для святкувань, у них не сильно практикується. Крім того, можна заробляти і на обслуговуванні весільних заходів, офіційних прийомів і т.д. Саме тому, в актуальності такої бізнес ідеї з Австралії сумніватися точно не варто. Кейтеринговим бізнесом в Австралії найчастіше займаються сімейні компанії. Набагато рідше, на відміну від нас послуги з виїзного обслуговування надаються ресторанами. Для того щоб бізнес швидко набрав обертів і став успішним, радимо перед реалізацією ідеї зібратися всією сім'єю і скласти кілька варіантів меню, приготувати страви і вибрати ті, що найбільш сподобалися. Після цього слід проаналізувати складність приготування кожної з них, і, також, вибрати тільки ті, для приготування яких не потрібно особливої ​​майстерності, ви ж не «мішленовскіе» ресторан.

Також необхідно набрати кілька класних офіціантів, або навчити цьому на спеціалізованих курсах решту членів сім'ї, оскільки подача страв важлива нітрохи не менше готування.

Ви можете залучити до процесу навіть тих членів сім'ї або знайомих, які не бажають брати участь у бізнесі безпосередньо. Вони можуть інвестувати кошти, яких бракує і отримувати за це комісійні з кожного проведеного заходу.

3. Відкриття ресторану

Цим бізнесом займатися набагато складніше, ніж виїзним обслуговуванням, хоча і в тому, і в іншому випадках ми маємо справу з приготуванням і подачею їжі. Тут потрібно знайти шеф-кухаря, який не просто вміє добре готувати. Він повинен бути творцем своїх страв, тобто не тільки готувати класичні страви, а й винаходити свої, з чудовим і оригінальним смаком. Причому неважливо яку кухню він практикує. Головне, що потрібно запам'ятати: «Шеф - це 60% успіху всього ресторану».

4. Відкриття власної продовольчої крамниці

Харчові продукти - це бізнес, який може бути як більше, так і менш успішним. У чому не потрібно сумніватися, так це в тому, що бізнес провалиться, оскільки їсти людина буде хотіти в будь-який час. Правда для того щоб забезпечити успішність, бажано відкрити магазин там, де їх не вистачає. Нехай навіть в тому місці буде менш насичений трафік, але весь цей трафік буде належати вам, тоді як в місцях з великим трафіком і декількома продуктовими магазинами, розташованими поруч, вам доведеться ділитися клієнтами з іншими торговцями. Хоча, якщо ви володієте «добре підвішеним язиком» і легко знаходите тему для спілкування зі сторонніми людьми, можна поступово переманити покупців у конкурентів. Це особливо актуально для невеликих містечок, де австралійці ведуть неспішне і розмірене життя. Не дивно, що у них завжди знайдеться хвилинка-друга щоб переговорити про все на світі.

5. Надання послуг з прибирання (кліннінг)

Незважаючи на прибутковість цієї бізнес ідеї з Австралії, попит в кілька разів перевищує пропозицію. Справа в тому, що самі австралійці не хочуть вплутуватися в цю справу, вважаючи, що вона малоприваблива. А іноземці, особливо з країн пострадянського простору вже багато років надають подібні послуги. Деяким з них вдалося сколотити капітал на прибиранні офісів і житлових будинків.

6. Організація заходів

Бізнес чимось схожий з кейтерингом, з однією лише відмінністю, що в кейтерінгу ви організовуєте виїзний прийом їжі. У цьому ж випадку на вас лежить відповідальність за всю організацію святкування, офіційного прийому, рауту і т.д. Для того щоб стати успішним у цьому бізнесі, необхідно постійно бути в курсі останніх тенденцій в організації свят, чітко планувати час і черговість проведення тих чи інших подій в рамках заходу. Також необхідно мати професійного дизайнера. Він буде займатися оформленням місця, де буде проходити захід. Для урочистих заходів варто найняти розпорядника (тамаду), який буде не тільки розважати гостей, але і стежити за тим, щоб нікому не було нудно під час святкування і т.д. Не потрібно забувати про те, що розсилка запрошень і зустріч гостей - це також відповідальність організатора заходів. Якщо говорити зовсім просто, ви повинні здати захід «під ключ».

cat-img

Категорії