Бізнес ідеї 2021 року у невеликому місті, як правило, оригінальністю не відрізняються. Не люблять жителі маленьких містечок інновації. Тобто вони їх люблять, але тільки після того, як ідея буде випробувана в великому місті, а її перспективність буде підтверджена. В основному ж актуальними є ідеї для невеликого бізнесу з мінімальними ризиками і середньою прибутковістю.

Бізнес ідеї 2021 року у невеликому місті

Реалізація саджанців

Лідируючі позиції в сезонному бізнесі для містечок займає підприємницька діяльність, пов'язана з вирощуванням і продажем розсади. Найбільшу прибутковість можуть забезпечити огірки, томати, капуста, солодкий перець та інші овочі. Якщо раніше розсаду вирощували виключно в теплицях, то сьогодні навіть мешканці багатоповерхівок можуть долучитися до бізнесу, зробивши його джерелом додаткового доходу. Для вирощування можна пристосувати підвіконня або засклені балкони, а також порожні гаражі (якщо в них є вікна з нормальним джерелом світла. Якщо зробити кілька рівнів, то навіть в малогабаритній хрущівці можна розмістити не менше 7 000 склянок розсади.

Вартість 1 саджанця - близько 0,15 USD. Отже, один «урожай» може збагатити вас на тисячу USD. Якщо врахувати витрати, то чистий прибуток складе не менше 700-800 USD.

Продаємо пивні букети

У нас подібні неквіткові букети стали популярними зовсім недавно, і, по більшій мірі в великих містах. Якщо ж говорити про нашу тему, ці бізнес ідеї в невеликому місті поки сильного поширення не набули, причому виною цьому є не споживач, а «інертні» комерсанти. Коли ми говоримо про пивних, маємо на увазі всі «їстівні» букети і кошики. Наприклад, для жінок це може бути пляшка шампанського, прикрашена цукерками і т.д.

Потрібно сказати, що головною перевагою такого бізнесу є відсутність необхідності вкладати в роботи серйозні кошти. Можна працювати «під замовлення», купуючи інгредієнти в міру надходження заявок. Варіанти букетів обмежені виключно уявою власника бізнесу. Наприклад, кілька пляшок пива можна красиво оформити рибою, креветками, ковбасками, раками, кальмарами, чіпсами, помідорами чері, цибулею і т.д.

Оренда автомобіля для весілля або урочистого заходу

Якщо ви є власником сучасного авто люкс-класу, або ретроавтомобілів (допускаються навіть радянські «докопійочні» автомобілі), ви можете заробляти на цьому, здаючи в оренду автомобіль для оформлення кортежу до якогось свята. Крім того, орендувати автомобіль можуть бізнесмени, яким необхідно «ефектно» зустріти бізнес-партнера в аеропорту або на з/д вокзалі. Загалом, бізнес ідей 2021 року в невеликому місті для власника автомобіля, що виділяється з «сірої маси» - сила-силенна. Головне - творчий підхід і вміння розрекламувати послугу серед жителів містечка. Середня вартість оренди представницького авто - від 10 до 25 USD за годину прокату. Також можна надавати весільні прикраси для оренди в якості додаткової послуги. Якщо ви не працевлаштовані, то можете надавати в оренду автомобіль, пропонуючи власні послуги в якості водія автомобіля. Так ви не тільки зможете заробити більше, але й не будете турбуватися про те, що за кермом вашого авто сидить неграмотний водій.

Власні послуги можна рекламувати як через соціальні мережі (спільноти і групи міста), так і за допомогою звичайної реклами на дошках оголошень і в друкованих ЗМІ.

Виготовлення пряникових будиночків

Виникає питання про те, навіщо продавати пряникові будиночки, якщо просто можна продавати печиво, зроблене власноруч. Відразу скажемо, що конкурувати з кондитерськими фабриками у вас не вийде, оскільки промислове виробництво завжди зможе надати більш низьку ціну на той же товар, який збираєтеся продавати і виготовляти ви. Природно, що якщо з пряників власного виготовлення зробити казково прикрашені будиночки, то в цьому випадку ви позбудетеся від конкуренції, оскільки на кондитерській фабриці такою трудомісткою справою «заморочуватися» не стануть. Якщо ж до цього додати і те, що пряники мають досить тривалий термін зберігання, а їх ошатний вигляд приваблює дітей, то зрозуміло, що успіх вашому бізнесу гарантований.

Можна за тиждень або два до свята починати випікати пряники і виготовляти з них будиночки, щоб до самого свята мати пристойний обсяг їстівних виробів.

«Виробництво» можна організувати на дому, хоча би під час першої фази бізнесу, щоб не витрачатися на оренду. Реалізовувати продукцію найвигідніше через інтернет (соціальні мережі).

Шаурма

Так, так, саме всім набридла, «засвічена» в скандалах з отруєннями, але, тим не менш, всіма улюблена «шаверма». Незважаючи на побиту тему і безліч кіосків, реалізація шаурми була і залишається однією з кращих бізнес ідей 2021 у невеликому місті в співвідношенні малий стартовий капітал / великий вихлоп.

Навіть для категорії streetfood цей напрямок є найбільш затребуваним. Щоб відкрити власний бізнес з торгівлі шаурмою, достатньо всього 3500-4000 USD і 2 працівники. Якщо вибрати вдале місце, то щомісячний чистий прибуток може становити до 1500 USD.

Відкриття магазинчика свіжого пива

Незважаючи на обмеження з торгівлі, пиво в нашій країні займає лідируючі позиції в категорії «Прохолодні напої». Природно, що в такому бізнесі потрібно дуже сильно попрацювати, щоб прогоріти. Сьогодні всі втомилися від пива, яке пройшло процес пастеризації. Це призвело до того, що на перший план вийшли напої з невеликим терміном придатності, які не пройшли термічну обробку.

Щоб запустити бізнес з апаратом, що дозволяє розливати 10 видів різного пива (вартість обладнання близько 3-3,5 тисяч USD), необхідно вкласти приблизно від 7 до 8 тисяч USD. Якщо і ця сума недоступна, обладнання можна орендувати. Найпростіше це зробити в пивоварні, товар якої ви і будете продавати. У сезон чистий прибуток такого магазинчика складе не менше 700-1000 USD / місяць. Якщо в магазині є місце для декількох столиків, то можна не знижувати оберти навіть в зимові місяці.

cat-img

Категорії