Вашій увазі пропонуються кращі бізнес ідеї в Донецьку в 2021 році, які можна реалізувати під час кризи. Складні економічні умови, які склалися через пандемію коронавірусу, - хороша можливість почати бізнес або повністю змінити галузь і зайнятися чимось іншим. Навіть в маленькому місті з великим безробіттям і покупцями з низькими доходами можна заробити, вже не кажучи про велике місто таке як Донецьк.

Звичайно, чи виживе конкретна компанія, залежить не тільки від галузі, в якій вона працює, але, перш за все, від навичок і винахідливості підприємця, який бере на себе зобов'язання нею керувати. Однак сформовані політико-економічні умови припускають, що певні галузі будуть більш-менш популярними. Наприклад, буде менше ідей для підприємств, пов'язаних з хобі, розвагами або іншими видами діяльності, від яких у важкі часи клієнтам легше відмовитися.

ТОП 10 бізнес ідей в Донецьку в 2021 році

Клінінгова (дезінфекційна) компанія

Навіть в разі закінчення пандемії послуги прибирання та дезінфекції, як для бізнесу, так і для дому представлятимуть великий інтерес. Як тільки економіка запрацює, люди почнуть зустрічатися один з одним, і ще більше уваги буде приділятися прибиранню будинків і місць загального користування. Дезінфекція будинку також може стати популярною. Багато підприємств переїжджають в приватні квартири і будинки. Якщо їх використовувати, як офіси, необхідно подбати про регулярне прибирання та дезінфекцію приміщення. Саме тому клінінгова компанія може стати відмінною ідеєю для бізнесу в Донецьку.

Читайте також:

Місцева кур'єрська компанія - доставка покупок

Кур'єрські компанії асоціюються з доставкою покупок, які відбуваються в інтернет-магазинах. Такі послуги надають великі, глобальні чи національні кур'єрські компанії. Пандемія коронавірусу показала, наскільки гостро відчувається потреба в послугах з доставки продуктів харчування та інших товарів першої необхідності. Тому є сенс створити місцеву кур'єрську компанію, яка може обслуговувати незалежні продуктові магазини в певному районі міста, бари і ресторани, які доставляють товари по телефону. Це гарна ідея, тому що для багатьох місцевих торгових точок своєчасна доставка всіх товарів є проблемою. Їм просто не вистачає водіїв і транспортних засобів.

Зберіть кілька водіїв і створіть місцеву кур'єрську компанію, що спеціалізується на доставці в місті або окрузі.

Невеликий продуктовий магазин

Обмежена доступність ресторанів і барів (вони виконують тільки замовлення з доставкою) означає, що більше людей, ніж зазвичай, вирішують готувати їжу вдома. Навіть якщо кількість людей зі скромними доходами збільшиться (зростання безробіття, фінансові проблеми), це не означає, що всі будуть купувати в дисконтних магазинах. Невеликі продуктові магазини, як місця, менш схильні до ризику скупчення великої кількості людей, довгий час вважалися і вважатимуться найбезпечнішими. Саме тому є сенс відкрити невеличкий продуктовий магазинчик і продавати в ньому екологічно чисті, але разом з тим, доступні за ціною продукти. Для реалізації бізнес ідеї в Донецьку, доцільно запропонувати доставку продуктів додому.

 Винний магазин

Хоча для багатьох це неоднозначний бізнес, тому що він пов'язаний з продажем алкоголю, добре керований винний магазин є стабільним джерелом доходу. Як і інші стимулятори, алкоголь потрібно вживати в помірних кількостях. У цьому бізнесі важливо, щоб асортимент відповідав місцевій клієнтурі.

Приготування здорової їжі з доставкою додому

Виробники готових страв фіксують зростання продажів. Якщо ви можете запропонувати своїм клієнтам здорові готові страви, які можна продавати з доставкою додому, у вас є шанс на успіх. Можна віджимати фруктові або овочеві соки. При організації бізнесу, пов'язаного з приготуванням здорової їжі з доставкою додому потрібно пам'ятати, що діяльність, пов'язана з виробництвом і продажем продуктів харчування, вимагає дотримання суворих санітарно-епідеміологічних правил, і приготувати їх удома буде неможливо (ні в якому разі). Однак для цього досить використовувати кухню ресторану, яка може працювати не на повну потужність.

Місцева піцерія або кебаб з доставкою

Піца - одна з тих страв, яку найчастіше замовляють додому. Хороша місцева піцерія, що працює виключно за моделлю доставки по телефону, - відмінна бізнес-ідея. Піца - просте блюдо, яке користується великою популярністю. Традиційні листівки завжди добре працювали в маркетингу піцерій. Також можна створити свою власну програму лояльності клієнтів. За таким же принципом може працювати і шашлична будка. У разі орієнтації тільки на модель продажів з доставкою або на виніс, велике приміщення не знадобиться. Зниження витрат означає більше шансів на успіх в бізнесі.

Місцева пекарня

Доброю ідеєю може бути місцева пекарня. Під час примусового карантину багато людей навчилися пекти смачний хліб самостійно. Якщо вам це подобається, і ви можете організувати свій бізнес, можна відкрити невелику пекарню. Для цього не потрібно великої торговельної мережі. Замовлення збираються через інтернет. Хороший спосіб - виконувати замовлення, наприклад, до 21:00, готувати хліб на ніч, щоб всі клієнти отримували свіжу продукцію вранці. Виготовлення на замовлення означає відсутність втрат, пов'язаних з нереалізованим хлібом.

Читайте також:

Невелика кондитерська

Говорячи про пекарні, не можна не згадати кондитерську. Навіть за часів кризи люди час від часу люблять підсолоджувати своє життя. Навіть в дуже маленькому містечку, вже не кажучи про таке велике місто як Донецьк, можна легко знайти покупців солодких тістечок, тортів та іншої випічки. Хочете ще більше розвивати свій бізнес? Дізнайтеся, як упакувати печиво або шоколадні цукерки, щоб вони не пошкодилися під час транспортування, і продайте їх через Інтернет.

 Магазин ношеного одягу

Велика економія клієнтів і менша кількість грошей в гаманцях спонукає їх відмовитися від покупки більш дорогого одягу. Тому велика група людей шукає одяг в магазинах секонд-хенд. Відмінною рисою такого бізнесу можуть бути, наприклад, регулярні продажі через соціальні мережі під час прямих трансляцій або ярмарків в різних частинах міста.

Магазин б/в техніки, електроніки та меблів

Коли люди скорочують свої витрати, вони з більшою ймовірністю куплять щось функціональне, але вживане. Тому в умовах економічного спаду популярним бізнесом є продаж всіх видів уживаних товарів, від дрібної побутової техніки до електроніки і меблів.

cat-img

Категорії