Бізнес ідеї у великому гаражі допоможуть перетворити незатребувану будівлю в джерело гарного доходу. Спочатку майстерня, обладнана у гаражі, може використовуватися для підробітку. Потім це може стати головним видом діяльності.

Наведемо кілька багатообіцяючих способів розбагатіти.

Бізнес ідеї у великому гаражі

Виробництво садових скульптур

Бізнес в гаражі можна пов'язати з таким видом діяльності, як виробництво фігурок для саду. Найчастіше вони виготовляються з бетону або гіпсу. Перше, про що необхідно подбати, - це різні форми для лиття. Вони можуть бути зроблені з дерева, картону, металу, поліуретану або інших матеріалів. Даний вид діяльності вимагає мінімальних вкладень. Навіть при невеликому стартовому капіталі, можна сміливо приступати до роботи.

Лиття металу

Можна зайнятися виготовленням ручок для дверей, обважнювачів рибальських снастей і т.д. Для роботи необхідно мати компактний електроплавильний завод. Можна зробити його самому або купити в спеціалізованому магазині. Важливо мати якісні форми. Вони необхідні для того, щоб готова продукція не викликала претензій у покупців. Крім того, ділянку, на якій буде здійснюватися виробництво продукції, необхідно підключити до електрики. Все це вимагає багато місця, тому реалізувати подібну бізнес-ідею можна в гаражі, що має великий розмір.

 Художня різка

Розглядаючи бізнес ідеї у великому гаражі, слід зазначити художню різку пінополістиролу. На початку діяльності потрібно налагодити пряму співпрацю з клієнтом, аж до того, щоб самостійно доставляти йому готовий товар. Єдиний недолік даного виду бізнесу - придбання дорогого устаткування, яке знадобитися для виробництва предметів декору. У такому приміщенні, як гараж, можна втілювати будь-які задуми. Все залежить від фантазії і фінансових можливостей.

Розпис по склу

Одна з найактуальніших ідей - розпис по склу піскоструминним апаратом або матуючою пастою. Особливої фантазії тут не потрібно: на поверхню наноситься трафарет, який створює необхідний візерунок. Устаткування, що використовується в гаражі, не є складним. Для його придбання не потрібні великі гроші. Головне - купити піскоструминний апарат. Що стосується пасти та інших витратних матеріалів, то витрати будуть мінімальними. Навіть при виконанні декількох замовлень на місяць, можна отримувати середню зарплату. Описана продукція може бути цікава рекламним компаніям, магазинам, в яких продаються сувеніри, вітражним і скляним майстерням, а також компаніям, що займаються дизайном інтер'єру.

Автомийка

У гаражі можна облаштувати мийку для автомобілів. Для організації такого бізнесу доведеться вирішити безліч питань. При наявності відповідного обладнання і персоналу він є досить прибутковим. Кількість автомийок стрімко зростає, але це не означає, що в цій сфері немає місця малому бізнесу. Більш того, деякі водії відмовляються стояти у величезних чергах на великих автомийках. Це пояснює затребуваність послуг автомийки в житлових районах.

Додатково клієнту можуть бути запропоновані інші послуги, такі як очищення салону, полірування панелі приладів і т.д. При цьому дуже важливим є вибір правильного обладнання. Від нього залежить не тільки швидкість, але також і якість послуг, що надаються.

Слід зазначити, що використовувати можна як звичайне, так і професійне обладнання. Професійне працює до восьми години на добу, але коштує воно недешево.

Постачальника необхідно вибирати дуже уважно. Не варто економити. Краще замовити техніку, скориставшись послугами офіційного представника компанії-виробника. Досвідчені фахівці компанії дадуть відповідь на всі питання і підберуть відповідні пристрої. Також вони дадуть поради щодо їх експлуатації. Крім того, завжди можна розраховувати на гарантію якості обладнання і сервісу. У разі поломки пристрою можна завжди звернутися за допомогою.

Не слід забувати про рекламні витрати, які потрібні для розкрутки автомийки.

Ремонт авто

У гаражі можна відкрити автосервіс. Що для цього потрібно? Перший крок - визначитися з переліком послуг, які будуть надаватися. Наприклад, можна проводити ремонт кузовів або двигунів, монтувати шини, ставити сигналізацію, вирізати замки, тонувати скло, міняти дзеркала і виконувати багато інших робіт. При цьому потрібно враховувати свої можливості і габарити приміщення. Для надання подібних послуг краще вибрати гараж великого розміру.

Не потрібно охоплювати весь спектр послуг. З початку діяльності їх перелік повинен бути невеликим. Це допоможе уникнути великих витрат і відповідно високих ризиків. Якщо бізнес буде успішним, можна придбати нове обладнання і поступово розширювати перелік послуг. Наприклад, для ремонту підвіски і коробки передач потрібен стандартний набір інструментів.

До самих різнобічних видів бізнесу відноситься фарбування і кузовний ремонт, так як для таких робіт підходить одне і те ж обладнання.

Які особливості має бізнес ремонту авто?

При всіх своїх перевагах гаражний бізнес має свої особливості. Наприклад, це спірна законність затії. В гаражі стоїть машина. Організація виробництва і торгівлі тут неприпустима. Щоб це стало можливим, приміщення має відповідати вимогам, встановленим законом. Особливо це стосується таких підприємств, як шиномонтаж або автомийка.

Без дотримання стандартів і дозволів про легальність ведення бізнесу не може бути й мови. Багато людей, що працюють в таких умовах, це не турбує. Вони використовують старих знайомих для пошуку клієнтів і продажу товарів.

Ще одна проблема, з якою можна зіткнутися при здійсненні своєї діяльності - непорозуміння з боку сусідів. Скарги від них можуть покласти край справі ще на початку її запуску. Тому перш, ніж організувати свій бізнес в гаражі, слід ретельно обміркувати всі ці нюанси.

cat-img

Категорії