Кращі бізнес ідеї для фінансистів на 2020 рік допоможуть організувати прибутковий бізнес в сфері фінансів. Однак стати успішними і не прогоріти на старті зможуть активні та цілеспрямовані фінансисти. Вони повинні бути готові до труднощів, так як на перших порах ця діяльність може бути збитковою.

Для отримання реального прибутку необхідно стежити за всіма тенденціями фінансового ринку і оперативно реагувати на всі його зміни. З фінансами пов'язана велика кількість бізнес ідей. Але є кілька найпопулярніших та актуальних в 2021 році. Розглянемо деякі з них.

Бізнес ідеї для фінансистів

Мікрофінансові організації

У 2021 році мікрофінансові організації - це досить популярний напрям діяльності. Це пов'язано з тим, що все більше людей потребує фінансової допомоги, отримати яку в банку вони не можуть. МФО - це юридична особа, основним напрямком діяльності якої є видача мікропозик фізичним особам на певний час. На відміну від банків, клієнтам видаються кредити виключно в національній валюті. До них пред'являються обмежені вимоги. Щоб відкрити мікрофінансову організацію, необхідно зареєструватися в якості юридичної особи та подати документи на її внесення до Державного реєстру МФО.

Щоб бізнес на позиках був успішним і прибутковим, необхідно подбати про рекламу, яка допоможе залучити клієнтів. Якщо позики будуть видаватися через інтернет, то найбільш ефективною стане контекстна реклама і партнерські програми. Не слід забувати і про унікальні торгові пропозиції, які допоможуть виділитися серед конкурентів. Це може бути знижена відсоткова ставка, більш тривалий термін кредитування, солідна сума позики або видача кредитних коштів людям з поганою кредитною історією, пенсіонерам, студентам і безробітним громадянам.

Ломбард

Основний напрям діяльності такої організації, як ломбард, - це видача позик населенню під заставу майна. Цим майном можуть бути транспортні засоби, ювелірні вироби, антикваріат, техніка і т.д. Як правило, позикові кошти видаються на невеликий термін. Зазвичай речі оцінюються набагато дешевше, ніж вони коштують насправді. Однак коли людині терміново потрібні гроші, вона готова практично на все. Під час кризи такий бізнес, як ломбард, стає дуже популярним. Уже через кілька місяців своєї роботи він починає приносити прибуток. Головною перевагою цього бізнесу є те, що на відміну від банків і МФО, у яких частина кредитів залишається непогашеною, в ломбарду є майно боржника. Його можна продати за ціною, яка в кілька разів перевищує позику, і отримати непоганий прибуток. Однак у такого бізнесу є свої особливості. Нерідко виникають проблеми з продажем заставленого майна. Також буває, що через деякий час ціна на нього падає. Ломбарду завжди потрібно мати гроші для викупу нових предметів застави.

Для того щоб відкрити ломбард, необхідно оформити всі папери, страховку, придбати необхідне обладнання, забезпечити безпеку, найняти працівників і провести рекламну кампанію. Кризовий період роботи ломбарду - 6 місяців. Після їх проходження можна вийти на так звану точку беззбитковості.

Обмін валют

Це актуальна бізнес ідея в будь-яких економічних умовах. Середній дохід на місяць - від $2 до $5 тис. Прибуток становить різницю між курсом валют і комісійним збором, встановленим власником.

Даний вид бізнесу має деякі особливості. Найприбутковіші місця, де можна було б відкрити пункт обміну, зазвичай зайняті. Відкрити його поруч - вкрай складно. Також слід враховувати високу конкуренцію в особі таких же обмінних пунктів або банківських установ. Крім того, законодавство, що регулює діяльність обмінників, досить нестабільне. Воно змінюється швидко і, головне, раптово. Ризик такого бізнесу і в тому, що контролюючі організації при виявленні порушень можуть закрити обмін валют. Щоб не зіткнутися з подібними проблемами, необхідно ретельно підготуватися до відкриття, вивчивши всі норми, що стосуються діяльності обмінного пункту. Працюючи чесно і відкрито, можна знизити всі ризики.

Торгівля на фінансовому ринку

2021 рік - історичний для фінансових ринків. На думку експертів, цей рік є ідеальним для торгівлі. Фінансовий ринок - це ринок, на якому торгують цінними фінансовими паперами. При цьому торгівля відбувається як на глобальному, так і на національному рівні. Для отримання прибутку трейдери купують і продають ці папери. Як правило, вони зосереджуються на одному ринку. Однак важливо розуміти, що відбувається і на інших ринках, так як вони впливають один на одного. З кожним роком фінансові ринки набирають обертів. Вони дають хороші можливості для трейдерів.

Сьогодні вкладати інвестиції можна прямо з домашнього комп'ютера, перебуваючи в будь-якій точці планети. Для того щоб почати торгувати на фінансовому ринку, знадобиться торговий рахунок і спеціальне програмне забезпечення, яке зазвичай надається брокерською компанією. Для того щоб торгівля була успішною, необхідно знайти надійного брокера. Крім достовірних відгуків, знадобляться різні тематичні статті, навчальні ресурси і інша корисна інформація.

Букмекерська контора

Букмекерський бізнес - один з найприбутковіших у світі. З кожним роком зростає затребуваність букмекерських контор. Відповідно, зростає оборот коштів. Для відкриття букмекерської контори необхідно отримати ліцензію. Зробити це може людина, у якої є досвід в гральному бізнесі. Також потрібно подумати, яким чином буде проводитися прорахунок ставок. Для цього запрошується досвідчений аналітик або укладається договір з великою букмекерською конторою. Буде потрібно резервний фонд. На максимальні ставки встановлюються обмеження. Розмір резервного фонду залежить від грошового обороту і величини ставок.

Для відкриття букмекерської контори знадобиться комп'ютер, принтер і ксерокс. З персоналу - касир. Програмне забезпечення повинно бути якісним. Не слід забувати, що основним місцем роботи стане Інтернет, так як саме через сайт букмекерської контори будуть прийматися ставки. Використовуючи одну з цих бізнес ідей, можна організувати прибутковий фінансовий бізнес.

cat-img

Категорії