Кращі ідеї в магазині - це продаж товарів, на які ніколи не зникне попит. Так, попит може підвищуватися або падати, але повністю відмовитися від використання певних товарів люди не зможуть ніколи.

Найприбутковіші бізнес ідеї в магазині

Відкриття дрогері

Від цієї бізнес ідеї для магазину навряд чи варто відмовлятися, хоча дрогері є відносно новим форматом торгового бізнесу.По суті дрогері є магазин для продажу товарів широкого вжитку, розташований в безпосередній близькості від кінцевого покупця. Найбільш резонно відкривати такий магазин біля або в спальному районі.

Якщо говорити про асортимент, то це: побутова техніка; косметика; парфумерія; деякі з лікарських препаратів, які можна продавати без рецепта. При виборі асортименту необхідно відштовхуватися від частоти продажів, вартості, а також вибирати товари з найбільш лояльними умовами зберігання. Якщо говорити про переваги, то це серйозний оборот в перерахунку на квадратний метр площі. Низька націнка і грамотно підібрані товари дозволяють продавати в дрогері велику кількість товарів за короткий час, тобто заробіток найбільш залежний від обсягу реалізації. Утримувати дрогері більш просто, в порівнянні зі звичайним магазином. Також дрогері швидко завойовує постійних клієнтів, оскільки пропонує товари, необхідні кожному за низькою ціною, а далеко ходити за ними не потрібно.

Для старту бізнесу знадобиться близько 8 тисяч USD.

Оптика

Мінімальний стартовий капітал для відкриття салону - 11 000 USD. Незважаючи на швидкий розвиток медицини, бізнес з продажу оптики досі вважається «вічним». Мало того, попит на оптику зростає пропорційно зростанню кількості електроніки, якою ми користуємося щодня. Якщо раніше ми дивилися тільки телевізор, то тепер світлове випромінювання високої інтенсивності оточує нас практично всюди - від екрану смартфона до електронних рекламних табло на вулиці. Природно, що людям із зіпсованим зором неможливо повністю відмовитися від використання оптики, причому на цьому економити не можна, оскільки дешева оптика ще більше шкодить гостроті зору. При обмірковуванні бізнес ідеї який магазин відкрити, рекомендуємо задуматися про відкриття салону оптики, причому не просто, а по франшизі, оскільки це дозволить не витрачати кошти на організацію рекламної кампанії.

Відкриття міні-зоомагазину

Мінімальний стартовий капітал для відкриття становить 5-7 тисяч USD. Оскільки любов до тварин в нашій країні тільки кілька десятиліть тому почала набувати цивілізованих рис, то ринок магазинів для домашніх тварин ще далекий від наповнення. Отже, бізнес ідея «Магазин для наших вихованців» ще протягом деякого часу буде високоперспективним. Найбільш легкий варіант - невеликий магазин, який продає зоокорми, іграшки та засоби догляду за тваринами. Для відкриття такого магазину ліцензія не потрібна. Якщо ж в зоомагазині планується торгівля тваринами, то необхідно придбати не тільки ліцензію, але також обзавестися штатним ветеринаром, що потребує чималих додаткових витрат. Ми настійно рекомендуємо зупинитися на міні-магазині, який надалі можна буде розширити до повноцінного формату.

Відкриття будівельного магазину

Величина початкових вкладень - 11 000 USD.

Будівництва та ремонти не закінчаться ніколи, причому криза не є винятком. Реалізація бізнес ідеї відкрити магазин дозволить створити ефективний і успішний бізнес. Багато хто схильний думати, що цей бізнес «вмирає» взимку. Так, частково вони мають рацію, оскільки всі оздоблювальні матеріали для зовнішніх робіт демонструють більш 50% спад попиту в холодну пору року. У той же час матеріали для внутрішніх робіт продаються в тих же обсягах, а в деяких випадках і краще, ніж влітку. Для того щоб витримувати «тиск» великих будівельних мереж радимо подумати про формат торгової точки.

Можна найбільш широко представити вузьку нішу. Наприклад, відкрити магазин підлогових покриттів з широким асортиментом ламінатів, паркетної дошки, лінолеуму і т.д. Варто скористатися концепцією «свого магазинчика», де будуть продаватися будь-які будівельні «дрібниці», які можуть знадобитися в будь-який момент для поточного ремонту (інструмент, залізні товари, фарба, пензлики, лаки, герметики, піна і т.д.).

Якщо перша концепція передбачає максимальне розширення асортименту, то в другому випадку необхідно вибирати вдале розташування і вгадати з асортиментом. Рівень рентабельності магазину будівельних товарів - від 30 до 32%.

Оригінальні бізнес ідеї. Який магазин відкрити?

Тепер варто розглянути оригінальні бізнес ідеї. Відкрити магазин і не сумніватися в його майбутній успішності можна, якщо тема цікава, але ще не розкрита.

Відкриття вейп-шопу

Мінімальний рівень капіталовкладень - 4-5 тисяч USD. Вейпінгом називають застосування електронних сигарет. Цей метод заміни куріння тютюну всього за десять років став мегапопулярним у всьому світі. Мало того, вейпінг став центром освіти молодіжної субкультури. У мегаполісах вейп-шопами вже нікого не здивуєш, але, оскільки це не просто магазин, а своєрідний острівець відпочинку вейперів, попит ще довго буде в кілька разів перевищувати пропозицію. Максимальну популярність у нас завоювали магазини, в яких не тільки можна придбати все необхідне для вейпінгу, а й поспілкуватися з однодумцями, які також, як і покупець, захоплюються цим процесом. Саме тому в вейп-шопі можна заробляти не тільки продажем спеціалізованої атрибутики, але також і кавою, легкими закусками і т.д.

Відкриття магазину 1000 дрібниць

Ви запитаєте в чому оригінальність бізнес ідеї? Магазин 1000 дрібниць оригінальний тим, що всі, хто замислюється над відкриттям торгового бізнесу думають, що торгівля дрібницями не може принести нормальний прибуток. Насправді це не так, реалізація дріб'язку, необхідного завжди і в кожній хаті - в будь-який час вигідна справа. Асортимент такого магазину різношерстий - від прищіпок для білизни, до невидимок для волосся і навіть пилососів. Націнка в таких магазинах невисока, тому покупці, які один раз зайшли в таку лавку, будуть повертатися сюди із завидною регулярністю. Варто відзначити, що ще однією перевагою такого магазину є відсутність залежності прибутку від розміщення - домогосподарка може зайти в нього під час обідньої перерви, якщо він знаходиться недалеко від офісу, або ж по дорозі додому, якщо магазин знаходиться в спальному районі.

Звичайно, багато підприємці вважають, що торгувати дріб'язком - нижче їхньої гідності. І дарма, як тут не згадати слова імператора Веспасіана, адресовані своєму синові: «Гроші не пахнуть!».

Якщо ж говорити про недоліки, то для хорошого і постійно зростаючого заробітку необхідно періодичне нарощування обсягів реалізації товару, оскільки потрібно продати дуже багато дешевого товару щоб заробити пристойну суму.

Другий недолік - дрібне злодійство, поширене серед наших громадян. Для його запобігання потрібно відеоспостереження хорошого рівня, а також професійна охорона, яка не буде розгадувати кросворди.

cat-img

Категорії