Ми розібралися в відмінному способі як заробити irecommend, не вкладаючи власні кошти, а просто ділячись своєю думкою про те, чи іншому продукті чи послузі в 2020 році.

Ресурс irecommend.ru (https://irecommend.ru) є, по суті, майданчиком, на якому користувачі можуть отримувати винагороду за публікацію власної думки про різноманітні товари чи послуги, і т.д. Адміністрація оплачує винагороду за всі розміщені на майданчику відгуки. Сума виплати - до 1,62 USD, в залежності від того, наскільки якісний відгук і популярна його тематика.

Як, як заробити irecommend залишаючи відгуки?

Для початку необхідно зареєструватися на сервісі (в лівій нижній стороні головної сторінки натиснути «Реєстрація» і заповнити всі поля, а також розгадати капчу). Завершити реєстрацію необхідно підтвердженням адреси електронної пошти.

Що далі?

Перед тим, як приступати до роботи, радимо ознайомитися з сайтом, його навігаційним меню і вибрати потрібну тематику. Не радимо писати відгуки в тематиках, про які або нічого не відомо, або відомо дуже мало, оскільки адміністрація може не прийняти написане.

Після того як обрана тематика потрібно натиснути «Написати відгук». Перед користувачем відкриється вікно з основними правилами, які в кожній категорії трохи змінюються, але, по суті, окреслюють пріоритети політики сайту:

 • хочете дізнатися, як заробити irecommend, потрібно описувати тільки конкретні факти;
 • описувати виключно особистий досвід і власну думку;
 • викладайте тільки корисну і чесну інформацію для читача;
 • заборонений рерайт, якщо текст не є оригінальним, автор може бути заблокований без можливості відновлення.

Перший заробіток можна отримати за написання стартового коментаря за рейтинговими обговорень.

Скільки можна заробити

Найчастіше користувачів цікавить не тільки, як заробити на irecommend.ru, але і скільки. За один перегляд опублікованого коментаря, його автор отримує 0,00081 USD. Якщо відгук переглянутий 1 тис. разів, автор отримає 0,81 USD, за 10 тис. переглядів - 8,1 USD. Якщо активно публікувати коментарі та постійно збільшувати їх кількість, а також дбати про якість наданої інформації, можна отримувати досить непоганий прибуток.

Необхідна інформація:

Винагорода виплачується за відгук мінімум з 500 символів.

Радимо, щоб в тексті перебували ключові, оскільки це потрібно для правильної індексації відгуку пошуковими системами. Якщо не буде ключів, модератори можуть не прийняти коментар.

Ще одна порада, як заробити на irecommend: відгук повинен бути цікавий читачеві, а також на 100 відсотків правдивий. Написання казок і «качок» з гучними фразами для підвищення кількості переглядів заборонено.
Інтерес до відгуку збільшується в кілька разів, якщо він доповнений прикріпленими фотографіями. Але не потрібно влаштовувати фотосесію - максимум 4 фотографії більш ніж достатньо. Заборонено прикріплювати фото, викачані з інтернету, особливо з Гугла.

Заборонено використовувати irecommend.ru для реклами, або застосовувати спам.

Порушник правил ресурсу буде заблокований або оштрафований, незалежно від того, якими були його минулі заслуги і активність на майданчику.

Відгуки про заробіток на irecommend

Основна кількість користувачів пишуть, що ресурс є відмінним способом отримання додаткового доходу. В якості основного джерела прибутку його не сприймає ніхто, оскільки писати потрібно дуже багато, та й переглядають найчастіше відгуки з критикою чого-небудь. Крім того, кілька новачків сильно скаржаться на те, що їх відгуки часто блокують без вагомих на те причин, в той час як неякісні відгуки авторитетних авторів на сайті присутні.

Де можна заробити, вміючи знімати відео?

 • TikTok – майданчик, орієнтований на молодь;
 • YouTube – універсальний майданчик для будь-яких тем;
 • Instagram – відеоконтент сьогодні в тренді, просто шукайте цікавий контент;
 • Metacafe – ще один варіант, чому не спробувати і його.
 • Де можна заробити, вміючи добре писати?

 • Medium;
 • Mail.ru;
 • Tumblr.
cat-img

Категорії