Конкуренція на ринку фудтраків  визначається 10-ма великими гравцями та десятками незначних, що не мають мереж, а працюють як малий бізнес.

GOOD FOOD TRUCK

Фудтрак з сучасною багатофункціональною кухнею, яка не поступається ресторанним. Фургон має абсолютну мобільність що дозволяє йому пересуватись не тільки Києвом, але і по всій Україні. Готують бургери, рис, бельгійські вафлі, wok- і омлет-роли.

BLACK TAG

Кав’ярня на колесах. Знаходиться в центральній частині столиці (вул. Антоновича). Готують прекрасну каву і освіжаючі лимонади. Дивують незвичним дизайном  екстер’єру. Є учасниками багатьох фестивалів і змагань.

РАКИ&ЕКЛЕРИ

Як і в назві так і в меню власникам вдається з’єднати нез’єднуване. Знаходяться в Бесарабському ринку. Готують тільки свіжу, запечену або варену їжу. Смажена їжа в меню відсутня. Новинка – еклер, для якого використана житня мука, поєднана з мукою грецького горіху, ферментованим солодом, зверху посипаний льоном та кунжутом.

СПРАВЖНІ ЧЕБУРЕКИ

Назва відповідає суті. В меню чебуреки з різноманітними начинками. «Смачно, якісно і швидко» - девіз точки. Фудтрак знаходиться на Даринку.

JESUS COFFEЕ

Це кав’ярня, яка розміщена на першому поверсі Music bar по Шота Руставеллі. По словам засновників, саме там народжується справжня крафт-кава, кавова гастрономія і творче самовираження через смаки та напої. Тут готують декаф (кава без кофеїну, але зі збереженням всіх ароматичних і смакових якостей кави).

TOMATO

Фудтрак-піцерія з піччю на дровах. Приймають участь у всіх заходах на свіжому повітрі (фестивалі, корпоративи, а також вулиці міста). Про те, де в наступний раз буде розміщений фургон говориться на сторінці в Фейсбуці.

 BISTRO BISTRO

Тут можна   скуштувати найсправніший американський хот-дог з різними начинками. Заклад постійно працює в трьох різних точках: Хрещатик, Контрактова площа, Еспланадна. Крім того приймають участь у фестивалях вуличної їжі.

BORSCHMAN ФУДТРАК

Перший фудтрак з нетрадиційною українською кухнею. По словам власників, Борщман – це перший український супергерой зі своїм символом і яскравим фургоном, який неможливо перепутати з іншим. В меню симпатичні бургери і десерти, а також wok-лапша і напої. В кожному блюді відчувається українська нотка.

VEGANO HOOLIGANO FAMILY

Як видно з назви, м’ясних блюд в меню немає, оскільки фургон розрахований на ваганів, тих хто дотримується постів і тих, хто хоче харчуватися здорово. Знаходяться в Бесарабському ринку.

OBAMA BURGER TRUCK

Роблять кращі бургери в столиці, де котлета більша булки. Крім того радують смачною кавою в стаканчиках з портретом американського екс-президента. Знаходяться по вул. Володимирська.

cat-img

Категорії