Ми постаралися коротко описати, як заробляти на ThemeForest хороші гроші і як обійти всі перешкоди, пов'язані з відбором шаблонів в 2020 році

Майданчик ThemeForest (https://themeforest.net) за своєю суттю є відкритим електронним ринком, на якому всі бажаючі можуть продавати розроблені власноруч шаблони, або купувати їх. За час свого існування ресурс встиг накопичити велику кількість активних конструкторів шаблонів, які розробляють найбільш популярні теми. Але не варто думати, що автор хорошого шаблону (новачок) для Word Press не зможе домогтися успіху в продажах, оскільки якісний контент був затребуваний завжди.

Поради початківцям як заробляти на ThemeForest

На ресурсі можна придбати шаблон для всього спектру популярних CMS. В правила використання майданчика вказується, що до кожної представленої на ринку теми має додаватися технічне забезпечення. Якщо тривалий проміжок часу поновлення для тем не запускаються, теми видаляються з продажу.

 

1. Перспективи торгівлі на ресурсі

На кінець 2019 року на сервісі продавалося близько 43 тисяч тем. Лідером продажів протягом тривалого періоду часу залишаються шаблони для WordPress. Це обумовлено хорошими цінами (від 30 до 60 USD) за товар, що продається, що обіцяє непоганий заробіток. Категорії CMS і електронна комерція містить великий розкид за вартістю товарів (від 25 до 90 USD). Категорії HTML і Marketing характеризуються цінами близько 15 USD за шаблон. Для PSD макетів дизайнів нормальною ціною вважається 10 USD.

Багато розробники вже знайшли для себе відповідь на питання як заробляти на ThemeForest, оскільки вони заробили собі ранг Elite Author, а його присвоюють тільки тим, хто зміг продати товари на суму від 75 тис. USD. Але, не слід відразу ж включатися в гонку за високими прибутками, оскільки, чим вище прибуток, тим вище конкурентна боротьба.

 

2. Вибираємо нішу на сервісі

Перед тим як приступати до розробки шаблону, необхідно ознайомитися з популярністю теми у покупців. Найлегше це зробити, ознайомившись з кількістю робіт, які були залиті на сервіс з потрібних категоріями за рік. Для цього вибираємо «All Items» (верхнє меню майданчики), вибираємо звіт «In the last year», після чого вибираємо дату закінчення вибірки «Date added».

У 2018-2019 роках найчастіше заливали продукти

 • HTML (3377 робіт),
 • WordPress-теми (1866 робіт),
 • PSD - 1316,
 • електронна комерція - 779 (з них Shopify - 238),
 • рекламні шаблони - 538 (з них шаблонів електронної пошти - 306).

Для того щоб дізнатися приріст категорії за останній рік, необхідно розділити кількість доданих шаблонів на весь обсяг цієї категорії. Відштовхуючись від цих даних можна самостійно робити аналіз.

 

3. Як ефективно працювати на ресурсі

Всі нюанси розглянути в маленькій статті не вийде, тому звернемо увагу на найбільш важливі:

 • Перед завантаженням продукту на ресурс ознайомтеся з документацією і не відхилятися від вимог.
 • Займайтеся моніторингом нових і затребуваних тем, намагайтеся орієнтуватися на Elite Authors.
 • Окресліть для себе цільову групу і її переваги.
 • Починайте з розробки html-шаблонів, де самі лояльні вимоги.
 • Зверніть увагу на опис - упаковка товару повинна бути захоплюючою.
 • Займайтеся розробкою оновлень шаблонів.
 • Щоб стати продавцем на маркетплейсі необхідно мати власний сайт на платному хостингу з превью і демо продукту, який ви ставите на ресурс.
 • Збільшуйте кількість продуктів в портфоліо постійно.

Відгуки про заробіток на ThemeForest

Через дуже жорсткий відбір контенту безліч авторів йдуть з сервісу, так і не досягнувши нічого, тому цілком зрозумілі їх гнівні пости, але ті, хто пройшов крізь стіну труднощів, заробляють досить хороші гроші, займаючись улюбленою роботою.

В цілому ж, якщо ви людина творча, то зможете знайти як мінімум 10 ідей для заробітку. Не обов'язково малювати в цифровому форматі, ми підготували 7 ідей для заробітку тим, хто просто вміє гарно малювати. Якщо ж ви вмієте малювати і робити дизайн в цифровому форматі, ознайомтеся як заробити на платформах Themeforest, Shutterstock, Pinterest, Foap, Fiverr, Adobe Illustrator, After Effect, Adobe Stock.

cat-img

Категорії