Насправді, організувати бізнес у селі реально. Однак для того, щоб це зробити грамотно, необхідно не просто працювати, як це звикли робити селяни, але і використовувати сучасні технології. При цьому сучасні технології використовуються у всіх сферах: рослинництві, тваринництві, туризму тощо. Розглянемо п'ять основних бізнес ідей у селі,  які не потребують значних вкладень, однак потребують нових технологій і грошей. Гроші можна отримати різними методами. Найраціональніше для селянина взяти гроші в борг у родини, або залучити їх до бізнесу. Якщо такої підтримки немає, на ті справи, які мають швидкий термін окупності можна взяти гроші в борг у Києві. Організацій які дають гроші в борг в Києві багато, одна з них kltcredit.ua.

Отже розглянемо яким бізнесом можна займатися у селі.

ТОП-4 ідеї для села, які варто організувати у 2021 році


Заморозка ягід

У селі можна займатися вирощуванням будь-яких ягід: полуниця, суниця, чорниця, смородина, червона смородина, аґрус, малина тощо. Однак якщо раніше люди весь свій урожай консервувати та робили варення, яким закладали полиці підвалу чи кладової, то сьогодні можна значно більше заробити,  заморожуючи всі ці ягоди. Для того, щоб організувати правильну загрузку, необхідно купити правильне обладнання, яке буде здійснювати шокову заморозку при температурі -40. В такому випадку ягоди не втрачатимуть всіх вітамінів, вони не пускатимуть соку, їх можна буде продавати не тільки на місцевих ринках але й перевозити на великі дистанції.

Зелений туризм

Це є один із цікавих бізнесів для жінок, оскільки зелений бізнес передбачає не просто відпочинок на природі, але і організацію обслуговування туриста.  Тут потрібні передові технології у сфері обслуговування, які відповідатимуть потребам сучасного туриста. Для цього необхідно організувати приготування їжі та якісний догляд за номерами. Обов'язково зелений туризм потрібно поєднувати із наданням послуг подорожей. Для цього потрібно розробити доступні для кожного туристичні маршрути, можливо, це буде навіть велотуризм.

Продаж сільських раритетів

В селі можна знайти старенькі хати, де на горищах знаходиться велика кількість хламу, яка для селянина не становить ніякої цінності, однак для  жителя міста це буде сувенір, який він охоче купить. Можна зайти до всіх сусідів у селі і запитатися про наявність старих речей і організувати  музей- магазин прямо в будинку, де приймаються гості, де ці речі можна буде купити.  Тут можна продавати не тільки побутові речі, однак і одяг, які люди колись носили, старі документи та інші товари, що мають колекційну цінність.

Вирощування та продаж риби

Якщо ви володієте достатньо  великою земельною ділянкою, можна організувати ставок і вирощувати рибу в ньому. Якщо дотримуватися технології, то ставок окупиться через декілька років, однак разом із організацією бізнесу, необхідно організувати і доставку продукції і можливість її реалізації на місцевих ринках. Для цього необхідно виготовляти акваріуми і надавати їх продавцям.

 

cat-img

Категорії