Ми ознайомилися з непоганим способом як заробити з xrumer в 2020 році на просуванні сайтів, рекламі, а також перенаправленні трафіку.

Xrumer 19 Elite є широко відомою і найбільш потужною з усього спектра програм по Інтернет-заробітку, залученню трафіку, збільшення продажів, поліпшення позицій в пошукових системах, автоматизованої розкрутки в соціальних мережах, а також автоматичної розсилки повідомлень на форумах і т.д.

4 варіанти як заробити з xrumer

Заробіток на власному проекті

Монетизація власного сайту можлива шляхом залучення контекстної реклами, тизерної реклами, партнерських посилань, банерів і т.д.
Можливе створення партнерської вітрини з товаром під Admitad. Також варто подумати про розробку тематичного вузьконапрямленого сайту, наприклад з особливостями біржі Форекс, медичних препаратів, будівельних матеріалів та інших популярних тем. Радимо вибирати тематику, близьку вам, щоб заняття не набридало, або залучити до роботи толкового копірайтера.

Можлива також розробка ключового ядра з певною кількістю найбільш якісних запитів (не особливо конкурентних, але досить дорогих, щодо кліка в контексті) і розробити проект виключно для рекламної мережі Яндекса під Яндекс.Директ.

Монетизацію ресурсу можна забезпечити особистими домовленостями, прямою генерацією лідів, направленням клієнта на певні сайти і отриманням преміальних за це.

Xrumer також допоможе збільшити відвідуваність сайту і його подальшу монетизацію шляхом безпечного залучення цільових користувачів на необхідну сторінку. Для цього використовуються спеціальні повідомлення на ресурс, розкручують дори, групи в соціальних мережах і т.д.

Як заробити з Xrumer на партнерських програмах

Другим варіантом того як заробити з xrumer, є CPA-заробіток. Для розуміння того, які з партнерських товарів користуються найбільшою популярністю, необхідно скористатися новинним розділом, або розділом нових пропозицій. Там є статистика, яка розповість про популярність.

Залучати споживачів можливо або прямо на ресурси партнерів за допомогою реферальних посилань, або на ваш сайт. Для цього можна використовувати:

  • домен, що перенаправляє на партнерський продукт;
  • ресурс-прокладку, який може бути як Дором, так і якимось якісним дорогим лендігном.

Залучення споживачів можливе і просуванням ресурсу в пошукових системах (SEO-трафік) за допомогою:

  • постів на форумах, дошках оголошень, коментарів до чужих постів;
  • соціальних мереж (роботами-автовідповідачами в нових соцплагінах, розкручуванням акаунтів, груп);
  • розкрутки в YouTube і виведення їх в Top пошуковиків за необхідними ключовими словами;
  • Особистих повідомлень на форумі.

Заробіток на наданню власних послуг і продажу товарів

Процес схожий на заробіток, представлений в попередньому пункті, тільки трафік необхідно направляти на власний ресурс (онлайн-магазин, товарний Лендінг або ресурс з описом ваших послуг), або на гілку форуму, де описані ваші послуги і опубліковані відгуки про них.

Заробіток на вирощеному акаунті або групі в соцмережі

Тут заробіток можливий на:

  • продажі акаунтів;
  • продажі груп;
  • розміщенні рекламного контенту;
  • перенаправленні трафіку з соціальних мереж (ВК, ОК, ФБ з якими працює Хрумер) на партнерку, або власний продукт.

Відгуки про заробіток з xrumer

Незважаючи на гарний опис і великий спектр послуг, практично всі, хто хоч раз стикався з Xrumerом, не можуть приховати свого розчарування. Він їх не те, щоб розчарував, він їх розлютив, оскільки не робить абсолютно нічого корисного. Навпаки - шкодить. Найголовніше, що багатьом користувачам проекти, які мали би бути розкручені, заблоковані, тому робота в 2020 році повинна бути дуже виважена.

cat-img

Категорії