Нами було проаналізовано відмінний метод того, як заробити olymp trade з невеликими вкладеннями через брокерську компанію фондової біржі в 2020 році.

ОлімпТрейд (https://olymptrade.com) є найпопулярнішою платформою для електронного трейдингу, що працює з 2004 року. Його переваги: ​​програма навчання, надання безстрокового демо-рахунку, а також ліцензування від FinaCom.

Спосіб торгівлі практично не має відмінностей від методик, застосовуваних на інших електронних платформах, тому і отримання заробітку дуже схоже. Для примноження інвестицій і виведення їх з отриманим доходом необхідно лише правильне прогнозування по ціновим коливанням активів в обраному проміжку часу.

Як заробити olymp trade і мінімізувати ризики

Головною проблемою всіх трейдерів (незалежно від досвіду) є наявність азарту. Природно, що «везіння» (певна кількість угод закритих в плюсі) провокує відключення апарату самозбереження, після чого трейдер починає здійснювати непрощенні помилки. Але це не найголовніше, оскільки після одного провалу можна зупинитися і «видихнути».

Набагато гірше, якщо досвідчений трейдер стикається з проблемою невезіння - відкриває одну угоду за одною і всі вони йдуть в «мінус». Трейдер розуміє, що він не може постійно помилятися, адже він знає, як заробити olymp trade, тому далі продовжує робити невірні кроки, причому часто може втратити всі депозитні кошти.

Для запобігання такої ситуації варто скористатися двома базовими правилами:

Ризики

Не потрібно пояснювати, що будь-які торгові операції (незалежно від їх обсягу та виду), пов'язані з ризиком. Але, якщо це стосується того, як заробити на olymp trade, тут трейдери стикаються з великими ризиками, оскільки вони можуть торгувати дуже часто, активно і оперувати набагато більшими сумами. Правило полягає в тому, що при закритті трьох невдалих угод поспіль потрібно припинити процес і відпочити (бажано не повертатися до торгівлі до наступного ранку).

Ставки

Всі приходять на біржу з метою дізнатися, як заробляти. Olymp trade не є винятком. Як ми вже говорили, де гроші - там азарт. Щоб не потрапити в його руки і не втратити депозит, варто користуватися другим правилом - максимальна ставка на 1 операцію не повинна перевищувати 5% від розміру всього депозиту. Максимум, яким користуються досвідчені трейдери - 10%.

Облік індикаторів

Найчастіше трейдери, розбираючись в тому, як заробити в olymp trade, намагаються побудувати свою стратегію торгівлі на індикаторах. Але, зверніть увагу - «Генерали завжди готуються до минулих війн». Немає такого універсально-ідеального індикатора, який дозволить вести тільки успішну діяльність, оскільки він відображає процес, який уже відбувся. Його можна враховувати як підказку, але ніяк не керівництво до дії. Варто проаналізувати графік і подумати, а що б я зробив, якби не побачив індикатор. Якщо результат збігається з індикатором - відмінно, значить саме так треба вчинити. Якщо не збігається, краще ще раз обдумати.

Застосування стратегічного підходу

Існує легенда, що розібратися в тому, як заробляти гроші на olymp trade можна виключно зрозумівши стратегію. Але, по суті стратегія тут представлена ​​індикаторами і інструкціями, які в ідеалі допомагають трейдерам отримувати прибуток. Але, як то кажуть: «Гладко було на папері, та забули про яри». Теорія і практика - не одне і те ж, тому не можна покладатися виключно на стратегію, оскільки вона базується на ситуаціях, які вже в минулому.

А що з секретами

Єдиним секретом того, як заробити гроші на olymp trade, є таймфрейм. Природно, що трейдери, як рибалки - у кожного є свої секрети, свої наживки і свої рибні місця, але що працює у одних, не обов'язково «вистрілить» у інших. Виняток, який працює для всіх - саме таймфрейм.

Час експірації дії має бути мінімум удвічі більше часу таймфрейма графіка, а в ідеалі - в 3 рази. Це ж відноситься і до багаторазового перевищення таймфрейма. Якщо термін експірації перевищує таймфрейм в 5 і більше разів, навіть досвідченому трейдеру буває досить складно розібратися і проаналізувати ситуацію. Ще одна особливість того, як заробити гроші в olymptrade, також базується на таймфреймі. Не варто брати за основу один часовий проміжок. Наприклад, якщо трейдер планує відкриття угоди, термін експірації якої 1 година., необхідна перевірка параметрів графіка з таймфреймом 4 год., 1 год., 30 хв., і 15 хв.

Відгуки про заробіток на Олімп Трейд

Багато користувачів стурбовані тим, що брокер (компанія) в односторонньому порядку блокує підвищення ліміту ставки, причому відразу після того, як трейдер починає добре заробляти. Також є скарги на повільне виведення грошей. В іншому всі відгукуються про сервіс добре.

cat-img

Категорії