Ми розглянули дієвий спосіб як заробити на udemy в короткі терміни, не будучи професійним викладачем, але розбираючись на хорошому рівні в певних темах в 2020 р

Udemy (udemy.com) є ресурсом, на якому кожному бажаючому надається право продажу своїх нішевих курсів навчання і отримання щоденного заробітку від 30 до 700+ USD. Навіть найпростіші і тривіальні курси можуть приносити автору прибуток до 1 тис. USD в місяць.
На платформі представлено понад 100 тисяч курсів різних тематик. Вони використовуються як рядовими споживачами, так і відомими компаніями, які використовують їх для навчання своїх співробітників. Серед клієнтів ресурсу можна виділити навіть таких «монстрів бізнесу, як Adidas, Mercedes, Pinterest і т.д.

Для охоплення величезної кількості тематик на майданчику відсутні обмеження як за професіоналізмом авторів, так і за змістом.

Як заробити на udemy в короткі терміни

Сервіс утримує 30% прибутку авторів для своєї життєдіяльності і подальшого розвитку.

Визначення цікавої ніші для заробітку

Після завершення реєстрації необхідно визначитися з темою курсу навчання. Для правильного вибору потрібно не тільки добре орієнтуватися в тонкощах теми, але і вибрати тему, яка користується високою популярністю. Найбільш затребувана навколокомп'ютерна тематика, особливості веб-дизайну, а також все, що пов'язано з Інтернетом. Ті, хто прекрасно орієнтується в цьому, можуть заробляти великі гроші. Визначившись з тематикою, варто оглянути обрану нішу на предмет наявності схожих курсів і їх кількості. Якщо їх дуже багато, радимо знайти якусь іншу тематику, або інший напрямок в обраній темі.

Тим, хто на «ви» з англійською

Більшість покупців на ресурсі є носіями англійської, тому саме англомовні курси вони і купують. Можна, звичайно, розробити і залити російськомовний курс, але поки такі курси особливого прибутку не приносять.

Якщо користувач не володіє мовою, йому досить розробити тільки конкретні теми уроків (від 20 і вище), а також викласти основні моменти, на яких необхідно акцентувати увагу. Після цього варто скористатися сервісом fiverr, щоб знайти людину, яка розробить курс відповідно до вимог.

Варто сказати, що розробка, в середньому, обходиться в 100-150 USD за все (близько 5 USD за начитку відеоурока).

Чому Відеоуроки? Просто вони найбільше користуються попитом в США.

Особливості курсу навчання

На думку досвідчених розробників, які не з чуток знають udemy і як заробити там, тривалість всього курсу навчання не повинна перевищувати 25-30 уроків, оскільки цього більш ніж достатньо для професійного навчання будь-якій можливій ​​темі.

Починати варто з оформлення курсу в друкованій (паперовій або електронній версії), визначитися з його послідовністю, пунктами і підпунктами, тобто створити «кістяк» курсу. Після можна наповнювати розділи і пункти текстом.

Для курсу необхідно підібрати релевантну картинку, яка відображала б суть навчання. Крім того, не варто продавати занадто короткі програми навчання. Мінімальна тривалість курсу повинна становити не менше 2-х годин. З максимальними розмірами також не радимо грішити, оскільки краще розробити двох-тригодинної курс, щоб зрозуміти, наскільки успішним він стане. Далі можна прикріплювати до нього доповнення.

Заливка готового курсу на ресурс

Спочатку в спеціальну форму вписується заголовок, підзаголовок, а також анонс з коротким описом курсу. Крім того необхідно вибрати тематику та мову, після чого зберегти зміни. Далі необхідно визначитися з тим, яким буде доступ до контенту - платним або вільним.

Після необхідно визначити вартість програми (головне, щоб вона була адекватною), дозволити доступ до курсу всім, хто захоче його придбати.
Тепер можна заливати глави і уроки. Важливою складовою є розробка проморолика - незвичайного і «вірусного», щоб клієнт хотів купити його «не дивлячись».

Залучення аудиторії

Це головне, в питанні про те, як заробити на udemy. Для збільшення кількості споживачів варто поширювати посилання через соціальні мережі, в спільнотах, максимально наближених до даної тематики. Крім того, можна поширювати свій курс на тематичних форумах, помістити посилання на власних сайтах і т.д.

Відгуки про заробіток на udemy

Для його користувачів, це непоганий майданчик. Деякі автори скаржаться на те, що навіть професійні курси часто не проходять перевірку модераторів, тоді як відверто непотрібні «для галочки» висять там і успішно продаються.

cat-img

Категорії