Ми розглянули хороший підхід до того, як заробити на twenty20 в 2020 році, просто публікуючи фотознімки і беручи участь в конкурсах на різні тематики.

Майданчик Twenty20 (https://www.twenty20.com) є новим каліфорнійським проектом, що стартував в середині 2015 року. На думку розробників, сайт є принципово новою версією класичного фотостоку. По-сучасному і дуже привабливо виглядає Лендінг ресурсу. Не можна не відзначити простоту і зрозумілість інтерфейсу, хоча зараз це не є чимось визначним. Сайт безпосередньо інтегрується в соцмережі і мобільні додатки. Взагалі, він скоріше схожий на соціальну мережу, ніж на фотобанк, оскільки тут можна відзначати роботи, які сподобалися, підписуватися на оновлення, переглядати новинну стрічку з роботами користувачів з усього світу.

Як заробити на twenty20 любителю фотографувати

Сьогодні велика кількість фотографів-аматорів користується додатком Twenty20 (в початковому варіанті сайт іменувався Instacanvas) для отримання досвіду, знаходження нових ідей, а також, що найбільш важливо, заробітку грошей на реалізації своїх знімків. Всесвітньо відомі бренди, а також невеликі компанії регулярно переглядають контент в пошуку необхідних фактур для рекламних кампаній.

Як продавати знімки

 1. Для початку необхідно зареєструватися на сайті. Не слухайте тих, хто скаже, що додаток доступний тільки власникам айфонів. Так, на першому етапі роботи, таке обмеження мало місце, але зараз сервіс доступний і для ОС Андроїд.
 2. Залити фото (виключно високої якості і в найвищому розширенні), а також забезпечити його докладними описами з ключовими словами, щоб полегшити пошук покупця.
 3. Ставати учасником різних випробувань в різних тематиках. Випробування оновлюються щодня.
 4. Направляти фото до ключових колекцій. Ці фото будуть номіновані співтовариством, після чого відфільтровані адміністрацією ресурсу.

Скільки можна заробити на Twenty20

Адміністрація ресурсу утримує 20% вартості роботи. Вартість фото може становити 20, 40 і 80 USD, в залежності від розміру. 80% від суми придбання - винагорода автору фотографії.

Ще один відмінний спосіб, як заробляти на twenty20 щодня

На сайті проводиться конкурс Challenge, де учасники виставляють свої фотознімки з заданим тематикам. Переможці можуть отримати винагороду від 20 до 40 доларів. Додатковим бонусом для переможця є те, що знімки, що перемогли, додаються у спеціальні колекції, які проглядаються потенційними покупцями в першу чергу.

За та проти

Крім всіх переваг, перерахованих вище, користувач повинен знати і про ще один незаперечний плюс ​​- інноваційна система модельного релізу. У Twenty20 не потрібно заливати скани. Досить відзначити людину на фотографії і відправити йому посилання через соціальну мережу, або на електронну пошту. Зазначений ставить особистий електронний підпис, тим самим погоджуючись з використанням його в якості моделі для фото.

Щоб бути повністю об'єктивним, потрібно коротко розповісти і про недоліки програми:

 1. Сайт англомовний (крім англійської інших мов немає, тому необхідно користуватися Гугл-перекладачем).
 2. Обмеження по ключових - до 10 на 1 знімок.
 3. Модельний реліз обов'язковий (якщо ви втратили людину з уваги і не можете з ним зв'язатися, фото виставляти на ресурс не можна).

Відгуки про заробіток на Twenty20

На жаль, позитивних відгуків мало, оскільки сайт не надто розкручений. Адміни більше орієнтовані на фотографії за участю моделей - тобто на щось типу аматорсько-професійних фотосесій, тому уваги пейзажам, навіть дуже красивим, приділяють мало.

Як заробити творчістю ще ?

Вмієте добре малювати або робити круті фотки? Цього достатньо для того, щоб отримувати регулярний дохід. Витратьте 1-2 місяці для вивчення модних додатків, і ви зможете заробляти на:

 • Themeforest - продаючи дизайни до сайтів і графічну продукцію;
 • Shutterstock - продаючи вдалі фотографії; аналогами є: Foap, Twenty20, Adobe Stock;
 • Instagram - створюючи вірусні фото і відео. Хочете нових ідей в цьому напрямку? Будь ласка: Pinterest.
 • Adobe Illustrator - дозволить вам створювати комерційні фотографії, інші корисні сервіси, які просто необхідно вивчити дизайнеру: After Effect.
 • ZBrush - об'ємне моделювання, необхідний навик для творчої людини, яка планує увійти в IT. Попрацюйте додатково з Unity Asset Store.

Якщо ви не хочете постійної зайнятості в даній сфері, знайдіть покупців на Fiverr, UpWork.

Ми підготували 10 ідей для заробітку в 2020 році для творчої людини і ще 7 ідей для заробітку для тих, хто вміє малювати.

Де можна заробити, вміючи знімати відео?

 • TikTok - майданчик, орієнтований на молодь;
 • YouTube - універсальний майданчик для будь-яких тем;
 • Instagram - відеоконтент сьогодні в тренді, просто шукайте цікавий контент;
 • Metacafe - ще один варіант, чому не спробувати і його.
cat-img

Категорії