Актуальні бізнес ідеї 2019 року - представляємо вам топ-8 бізнес ідей, які дозволять вам побудувати успішний бізнес  і стати одними із перших на ринках. На сьогодні найбільш проблемними  є питання енергетики, бідності, здоров'я та розвитку бізнесу. Розглянемо бізнес ідеї, які допоможуть вистрілити.

8  місце - юридичне консультування

Через стрімку зміну законодавства у різних галузях багато людей не мають можливості грамотно побудувати свою поведінку і різних ситуаціях. Для прикладу: як правильно звільнятися з роботи, або навпаки, що потрібно знати при прийомі на роботу.  Не менш важливими є питання захисту прав, пов'язаних зі сплатою податків чи комунальних платежів, порушення прав населення. Що робити в таких ситуаціях - роз'яснює закон. Звичайно, що юристи не мають можливості охопити весь спектр законодавства, однак вони можуть відкривати юридичні агенції, що спрямовані на вузькопрофільних потребах населення.  Одна із таких професійно реалізованих ідей - професійне юридичне консультування у Дніпрі. Спробуйте і ви реалізувати себе за спеціальністю та отримати хорошу фінансову винагороду.

7 місце – консультації, що пов'язані і економією енергетики

Як раціонально використовувати енергію в домі?  Ми даємо гарантію, що близько 80% українців переплачують близько 20% за електроенергію тільки через те, що купують неправильні товари. Звичайно, ця техніка не виглядає неправильною, і звичайному покупцеві нема жодних підстав відмовитися від неї, тим більше, якщо магазин пропонує знижку. Створюйте консультаційні послуги для людей, які планують купувати речі для дому і повідомляйте їх, скільки вони будуть платити за електроенергію, і який вибір буде більш оптимальним.

6 місце – консультації, пов'язані із пошуком резервів економії

Це особливо актуально для людей, які витрачають багато грошей на речі та сервіси, від яких можна відмовитися без втрати комфортності проживання. Для прикладу, ви можете навчити купувати товари в Інтернеті і економити близько 10%. Якщо ж говорити про пропозиції для бізнесу, то завдяки реалізації постійного моніторингу, ви можете планувати бюджети наперед та показувати місця, де гроші витрачаються неефективно. Фінансові консультанти є найбільш оплачуваними серед інших фінансових спеціалістів.

5 місце – продаж одягу для старших людей

Їм  насправді нема сенсу купувати дорогі речі.  Ви можете організувати крамницю із одягом, який будуть приносити заможні жителі безкоштовно. Така крамниця буде мати форму благодійної крамниці для малозабезпечений, а ви в свою чергу можете отримувати дотації від місцевих бюджетів. Або інший сценарій розвитку- продавати безкоштовний одяг за низькою ціною.

4 місце – допоможіть компаніям познайомитися із експортом чи імпортом

Багато підприємців знають власний ринок та бояться вийти на зарубіжні. Якщо ви маєте досвід у купівлі продукції в Китаї чи інших країнах, ви маєте можливість запропонувати більш ефективні схеми ведення бізнесу. Проконсультуйте бізнесмена, яким чином забезпечити продаж продукції по всьому світу. Збільшення обсягів реалізації дозволить вам отримувати високу винагороду.

3 місце  - Різні агенції для подорожей

Подорожі не обов'язково повинні бути дорогими. Ви можете домовитися із людьми по всьому світу про організацію цікавого відпочинку. Взяти для прикладу Румунію чи Сербію, які унікальні своєю природою. Сам відпочинок є доступним, в той час як умови проживання та сервіс є досить пристойними.

2 місце -  Торгівля нерухомістю за кордоном

Якщо ви знаходились за кордоном певний час, ви знаєте правила купівлі нерухомості тієї країни. Організуйте такий бізнес і проведіть екскурсію та настанови для покупів. Ваші консультації дозволять людям отримувати прекрасне місце для відпочинку посеред красивої чистої природи за 20-50 тисяч доларів, а ви, в свою чергу, зможете гарно заробити.

1 місце  - магазин для організації переїздів

Різні види упакованих матеріалів, коробок та інших додаткових товарів, що дозволять перевезти всі речі з місця на місце без втрат. Ви можете навіть формувати спеціальні коробки із пластику та використовувати їх багаторазово. Це дозволить вам успішно реалізувати бізнес та використовувати закуплені товари повторно. Враховуючи, що сучасні логістичні компанії не ставляться відповідально до перевезень крихких товарів, ви зможете виграти конкуренцію.

cat-img

Категорії