Створення закладу громадського харчування у форматі To Go відбувається на базі  фургону, що обладнаний під фудтрак бізнес план розроблений для діяльності у великих містах України. Підприємство планує здійснювати діяльність у різних містах і не затримуватися в них для того, щоб привертати увагу до новинок пропозицій швидкого харчування та отримати максимум клієнтів.  Назва закладу громадського харчування  "FireFood".

Обсяг виробництва

Споживачам на вибір пропонуються різні пропозиції із поєднанням "Поїсти + Попити". Меню формують млинці та слойки, що подаються з бульйоном чи чаєм за вибором. Середній чек становить близько 50 гривень. Середньодобова кількість клієнтів складає близько 90 людей. Виручка формується під впливом сезонності: в зимовий період спадає на 30% від середнього рівня продажу.  Плановий дохід в перший рік діяльності  2,5 млн. грн., чистий прибуток 200 тис.грн. на рік.

Інвестиції

Для закупівлі всього інвентарю та транспорту необхідно близько 670 тис.грн. 280 тисяч гривень формує власний капітал, решта 390 тисяч гривень планується отримати у формі кредиту під 21% річних.  Плановий термін погашення кредиту - 3 роки. Кредит береться під заставу фургону та обладнання.

Фудтрак бізнес план ефективність проекту

Термін окупності проекту - три з половиною роки. За цей час за рахунок отримання прибутку підприємство може зібрати кошти для запуску нової точки збуту без кредитування.

cat-img

Категорії