Електронна комерція – одна із найбільш прибуткових видів діяльності у всіх країнах. Якщо правильно організувати роботу сайту, то такий бізнес дозволяє отримувати більші доходи, ніж від звичайної діяльності. Розглянемо топ 10 бізнес ідеї електронної комерції, які варто спробувати у 2019 році.

10 Продаж через Amazon різних товарів

Купуй у Китаї – продавай у США чи інших країнах. Схема проста, однак майданчик Амазон дозволяє продавцям зустрітися із мільйонами клієнтів. Тут можна продавати все що завгодно, та варто все таки знайти ті речі, що є потрібними для більшості. Це також можуть бути вузькопрофільні товари, які складно знайти на місцевих ринках. Готова платформа не потребує значних коштів на розкрутку. Популярними на ринку є електротранспорт, товари для домашніх тварин, одяг для дітей.

9 Онлайн магазин

Без онлайн торгівлі не може обійтися топ-10 бізнес ідей у США. Електронна торгівля ще далеко не досягла свого піку, а тому це можливість знижувати ціни та організовувати найкращий сервіс для власних покупців. Магазин може бути як великим онлайн супермаркетом, так і малим вузькопрофільним магазином, для прикладу, магазином здорової продукції.

8 Віддалений маркетинг

Продавайте товари та послуги та отримуйте знижки за це. Ви можете займатися реалізацією будь-якої продукції, в якій добре розбираєтеся. Збирайте власні бази клієнтів, і ви зможете стати кращим другом будь-якого виробника. Приймайте участь у партнерських програмах від виробників, а якщо ви не знайшли партнерки товарів, в яких добре розбираєтесь, то просто запропонуйте власникам магазину послуги із продажу в обмін на відсоток із доходу.

7 SEO-аналітик

Чим більше створюється сайтів, тим більше потрібні послуги спеціалістів, які дозволять організувати продажі через дані сайти. SEO-аналітик із хорошим досвідом є актуальним працівником у будь-якій країні. Знайдіть місцеві організації, що працюють на ринку та запропонуйте їм збільшення обсягів продажу за допомогою оптимізації роботи сайту

6 Нішовий сайт

Знайдіть ту нішу, якої бракує у вашому регіоні і продавайте товари через інтернет-магазин. Це дозволить запропонувати населенню доступну ціну, а ви зможете отримати постійний дохід. Найбільш популярна сьогодні є сфера ювелірних виробів та виробів зі шкіри та статусних речей.

5 Створення програмних продуктів для телефонів

На сьогодні програмні продукти для телефонів є найбільш затребуваними, так як мобільний трафік зростає з кожним роком. Найбільш доходними є фінансові послуги та сервіси, які можна отримати з мобільного телефону. Також будуть корисними додатки, що дозволяють впорядкувати роботу. Розважальні додатки, що мають практичне значення, можуть привести вас до багатства.

4 Сервіс з підписками

Ви можете слідкувати за сотнями сайтів та визначати найбільш вигідні пропозиції, які можуть зацікавити населення. Саме такі пропозиції дозволятимуть покупцям суттєво економити, а ви зможете гарно заробити, пропонуючи платну підписку на розсилку із найбільш вигідними пропозиціями.

3 Цифрова продукція

Сервіс, що орієнтується в основному на бізнес. Це можуть бути програмні продукти, які дозволяють проводити облік та аналіз у автоматизованому режимі. Такі сервіси можуть знайти власних клієнтів по всьому світі. В залежності від унікальності сервісу, такі сайти можуть бути досить прибутковими або навіть дозволяти отримувати повністю пасивний дохід.

2 Освітні курси

Неформальна освіта набуває все більшої популярності по всьому світу. При цьому, маючи унікальні знання, ними можна ділитися з іншими. Для цього можна просто пройти курси із створення цифрової продукції та починати навчальні програми у будь-який час для клієнтів. Як не дивно, популярними є курси астрономії, також люди цікавляться, як правильно будувати власні стосунки на роботі та у особистому житті. Актуальними є також освітні послуги у різних сферах, особливо в сфері цифрового бізнесу. Програмування, як джерело найбільших зарплат, можна подавати як у вигляді курсів, так і у вигляді віддаленого менторства. Чималу популярність мають курси іноземних мов. Для їх організації створюються програмні продукти, які дозволяють вивчати мову навіть без участі викладачів.

1 Здача сайтів в оренду

Вмієте будувати сайти – будуйте під будь-яку компанію, що в майбутньому буде орендувати його для того, щоб продавати власну продукцію. Для цього слід створити базу сайтів під різні види діяльності, що будуть оптимізованими під різні ключові запити та пропонувати їх орендувати за ціною, нижчою, ніж просування сайту. Для багатьох виробників та продавців це буде хороша альтернатива замість створення власного проекту та очікування доки, він почне давати перші результати.

cat-img

Категорії