Бізнес ідеї в Умані неможливо реалізувати без стартового капіталу, якщо, звичайно, мова не йде про створення будь-яких невеликих сувенирчиків на продаж туристам. Але, без ретельного вивчення ринку і потреб жителів міста розвиватися ваш бізнес буде дуже довго і важко, якщо буде розвиватися взагалі.

Бізнес ідеї в Умані

Перед тим, як приступати до опису перспективних бізнес ідей, необхідно обміркувати кілька моментів, пов'язаних з майбутнім бізнесом:

Визначтеся з тим, чи починаєте ви бізнес з «нуля», чи бажаєте працювати по франшизі. При першому варіанті ви можете побудувати справу повністю відповідно до свого бачення і уподобаннями, але ви повинні розуміти, що бізнес буде розвиватися поступово, поки ви не отримаєте популярність, та й в рекламу доведеться вкластися порядно.

Другий варіант більш простий - ви можете придбати франшизу і працювати під розкрученим «брендом», виплачуючи роялті. Але потрібно розуміти, що ніякої свободи дій у вас не буде. Ви повинні розвиватися тільки відповідно до баченням власників франшизи.

Не варто займатися тим, у чому ви взагалі не розбираєтеся, нехай навіть це буде найперспективніший напрямок в бізнесі сьогодні. Зосередьтеся на тому, що вам добре знайоме і цікаво, інакше ви ризикуєте бути «розчавленим» конкурентами, які більш глибоко розбираються в питанні і можуть запропонувати нестандартні підходи до розвитку власного бренду.

Тепер можна перейти до опису бізнес ідей, які, на нашу думку, найбільш перспективні сьогодні в Умані.

Читайте також:

Бізнес на будівництві хаммамів, саун і лазень

Сьогодні ці об'єкти стали настільки популярними в регіоні, що будівництво замовляють навіть люди з обмеженим достатком, які живуть не в будинках, а в квартирах. Якщо ви займалися будівельним бізнесом або будівельними роботами, і знайомі з питанням, сформуйте бригаду з майстрів з досвідом і почніть такий бізнес.

Переваги бізнес ідеї

  • Не потрібні великі фінансові вкладення.
  • Лазні або сауни будувати досить просто, в порівнянні з іншими видами будівель, з хаммамом трохи складніше, але, в інтернеті зараз досить інформації для того щоб засвоїти принципи роботи.
  • В околицях Умані є достатньо досвідчених майстрів.
  • Попит на будівництво в кілька разів перевищує пропозицію.

Перед стартом цього бізнесу подбайте про те, щоб у вас був в наявності весь необхідний інструмент.  Для того щоб його придбати вам вистачить приблизно 150 - 200 USD, при цьому, побудувавши баню або сауну ви зможете отримати від 500 USD, а за будівництво хамама платять удвічі більше.

Заробіток з магазину спортивного харчування

Для реалізації цієї бізнес ідеї в Умані, необхідно пройти кілька етапів: Скрупульозно вивчіть, що з себе представляє спортивне харчування, які препарати представлені на ринку, яких препаратів бракує, як вони застосовуються, перелік протипоказань і побічних ефектів, а також проблеми при передозуванні. Визначтеся з якою цільовою категорією намір працювати: спортсменами-професіоналами або спортсменами-любителями, або мають намір охопити обидві категорії. Не полінуйтеся і приділіть достатньо часу пошуку надійного постачальника, що пропонує виключно якісні та сертифіковані препарати, оскільки від їх прийому залежить здоров'я людей. Природно, обговоріть, на яких умовах будуть проводитися поставки товару, і яка його вартість. Зареєструйте ТОВ або ІП.

Підберіть приміщення під магазин, бажано, щоб воно знаходилося в безпосередній близькості до спортивних об'єктів, відповідало вимогам по площі і розмірів орендної плати. Підберіть персонал. Краще в продавці-консультанти вибирати спортсменів зі знанням справи, оскільки це дозволить відразу ж отримати клієнтів з числа друзів продавців і прискорить роботу «сарафанного радіо». Природно, не забувайте про продуману рекламну кампанії вашого магазину. Пам'ятайте, що реклама в друкованих виданнях поступово втрачає ефективність, в той час як реклама в спільнотах і групах соціальних мереж сьогодні вважається найбільш ефективною, якщо ми говоримо про молодих людей. Крім того, рекламу необхідно поширити по фітнес-центрах, спортивних і тренажерних залах, а також в спортивних секціях.

Відкриття дитячої перукарні

На думку фахівців, рівень рентабельності такого закладу становить від 20 до 30%. В Умані таких закладів немає, максимум, що є - це дитячі зали у великих перукарень, або кілька маленьких дитячих перукарень в ігрових центрах або гіпермаркетах, тому ринкова ніша практично порожня. Для того щоб заклад користувалося успіхом, і дитині було приємно туди прийти, необхідно створити затишну «дитячу» атмосферу і додати кілька іграшок, а також цукерки для дітей, що чекають своєї черги. Найбільш вдале місце розташування перукарні для дітей - біля дитсадків або дошкільних освітніх установ.

Читайте також:

Відкриття спеціалізованого чайного магазину

Потрібно сказати, що перспективність цієї бізнес ідеї в Умані, в першу чергу в тому, що подібний заклад ідеально підходить на роль першого бізнесу для початківця бізнесмена. У майбутньому можна розширити бізнес створенням мережі магазинів чаю.

Відкриття фаст-фуду

Якщо ви знайомі зі специфікою роботи фаст-фудів, і володієте капіталом в 7-8 тисяч USD, чому б не зайнятися цим бізнесом. У закусочній можна продавати випічку: пиріжки, піцу, булочки, слойки тощо.

Також варто подумати над тим, щоб організувати і можливість покупки продуктів на винос, тобто придбати пакувальну продукцію з логотипом закладу. Для цього необхідно орендувати приміщення з зоною і обладнанням для приготування випічки (або придбати обладнання окремо), а також зоною, де можна встановити 4-5 столиків, ну і, природно, зоною обслуговування клієнтів (прилавком). Це приміщення повинно знаходитись або в місцях з великим трафіком, або біля великих навчальних закладів. Крім того, організуйте хорошу вентиляцію в приміщенні.

cat-img

Категорії