Бізнес ідеї в США, в основному, сконцентровані в сфері малого бізнесу, оскільки відразу стати великим гравцем «на полі суперника» навіть знаючи мову у вас не вийде. Ви все одно будете одним з «понаїхавших», до яких у корінних американців відношення більш ніж насторожене. Тому ми постараємося розкрити ті бізнес ідеї для США, які можна втілити вже по приїзду в країну, тільки зійшовши з трапу корабля або літака.

Бізнес ідеї в США

Торгівля

Успішний трейдинг можливий як через фізичний магазин, так і через Інтернет. Тут потрібно розуміти тільки одне, якщо ви займаєтеся торгівлею продуктами, то, на відміну від наших магазинів, тут спеціалізовані торгові точки не в пошані. У США молоко можна навіть в аптеці купити, а хліб в м'ясному магазині, оскільки американці не люблять витрачати час на «бігатню» по магазинах. Також не варто продавати брендовий одяг і взуття - цей сегмент підім'яли під себе великі корпорації, і ви завжди програєте їм в маркетингу. Але, це не означає, що більш-менш вільних ніш для бізнесу в торгівлі вже не залишилося. Наприклад, ви можете оцінити успішність бізнес ідеї в США по відкриттю мережі вендингових автоматів.

Бізнес на установці торгових автоматів

У тому, що ця бізнес ідея з США «вистрілить» сумніватися не варто, оскільки цей сегмент ринку чомусь не припав до душі великим корпораціям, тому ви можете швидко завоювати «місце під сонцем», займаючись вендинговим бізнесом. Завантажуйте апарати закусками, напоями, засобами гігієни тощо Американці дуже не люблять стояти в чергах, та й взагалі витрачати час на придбання чого-небудь, якщо це можна купити в автоматі на вулиці. Від вас вимагається лише встановити апарати в місцях з високою прохідністю і підібрати товар, який користується попитом.

Бізнес на острівцях торгово-розважальних комплексів

Кращі бізнес ідеї з США часто пов'язані навіть не з малим, а з мікробізнесом. Наприклад, ви можете орендувати острівці в ТРЦ і продавати там сувеніри «hand made». Дуже великим попитом як у простих, так і у заможних американців користується ароматизоване мило ручної роботи, крафтові свічки, вишивка, окуляри та інші аксесуари, зроблені або в одному екземплярі, або дрібної партією. Також можна продавати біжутерію, сувеніри та купу інших дрібниць. Жителі США не скупляться на покупку цих речей навіть якщо ціна трохи «кусається». Головне - це те, що продукція повинна бути цікавою і відрізнятися від того, що вже є на ринку.

Продаж живих квітів

На відміну від наших співгромадян, які найчастіше купують букети квітів виключно до якогось свята, або для того, щоб зробити приємне коханій, американці використовують живі квіти для оформлення інтер'єрів як власних осель, так і робочого місця. Емігрантові в актуальності цієї ідеї малого бізнесу з США сумніватися не варто хоча б тому, що підприємництво, пов'язане з флористикою - сфера, в якій найчастіше зайняті іноземці. Але ви не будете білою вороною. Справа в тому, що населення США, незважаючи на прогресивні погляди, з великою недовірою ставляться до емігрантів, тому в інших сферах домогтися успіху значно важче. Ви можете не тільки продавати квіткові композиції в магазині, але і пропонувати власні послуги з оформлення офісів, ресторанів та інших приміщень. Правда, для того щоб домогтися серйозного успіху, ваші композиції повинні «здолати наповал» споживача.

Електронна торгівля

Як вже було сказано, американці не люблять витрачати час на походи за покупками, тому досить часто купують необхідні речі через Інтернет. Оскільки продажі через інтернет не вимагають оренди торгових площ, то цей бізнес буде дуже вдалим стартовим майданчиком для тих, хто тільки переїхав на ПМЖ в Штати. Якщо ви хочете організувати малий бізнес, ідеї з США з продажу товарів для тварин, а також дрібних гаджетів і годинників будуть доречними. Продажем кормів, аксесуарів та інших товарів для тварин варто займатися хоча б тому, що ця категорія користується постійним попитом серед американців, оскільки практично в кожній родині є мінімум один домашній вихованець. Якщо ви будете пропонувати якісні товари, а сам інтернет-магазин буде простий у використанні, то ви дуже швидко зможете отримати необхідну кількість постійних клієнтів, потрібну для того щоб справа стала успішною і обіцяла стабільний прибуток.

Торгівля дрібними гаджетами і годинами також дозволить швидко заробити непогані гроші, оскільки подібні «дрібниці» громадяни США найчастіше купують саме через інтернет. Це пов'язано з тим, що в Сполучених Штатах дуже розвинена служба доставки: наприклад, ви вранці замовили годинник, до вечора кур'єр доставить його до ваших дверей. І мова не тільки про годинники - ви можете продавати сувенірну продукцію, телефони, в загальному все, що вам здасться цікавим.

Чим зайнятися якщо є нормальний стартовий капітал

Якщо ви привезли з собою в Штати не менше 100 тисяч USD, то на новій батьківщині ви можете відкрити власне виробництво або заклад громадського харчування.

Сьогодні ТОП бізнес ідей з США в організації власного виробництва виглядає так:

Виготовлення крафтової продукції

Сюди відносимо продукти, створені «малою серією», в яких використана унікальна технологія або нестандартний підхід. Вартість таких товарів перевищує номінальну вартість крупносерийної продукції, але вона дешевше товару, який виготовляється за індивідуальним замовленням. Проте, за якістю крафтовий товар практично не поступається серійному.

Що стосується продукції, то ви можете зайнятися фасуванням кави і чаю, виготовляти аксесуари, сумки і навіть меблі.

Продаж запчастин і деталей з масовим попитом

Основною відмінністю північноамериканського ринку від вітчизняного є те, що заробити на виробництві та продажу дріб'язку можна в кілька разів більше ніж продажем поштучного дорогого товару. Справа в тому, що на відміну від наших співгромадян американці «простягають ніжки по своїй одежині», тобто не прагнуть купити дорогу річ, оскільки вона їм не по кишені, тим більше, якщо є можливість купити дешевшу. Постарайтеся налагодити виробництво дрібниць, наприклад, прокладок для кранів, і ви завжди будете отримувати прибуток.

Ресторанний бізнес

Для того щоб зайнятися ресторанним бізнесом, 100 тисяч доларів навряд чи вистачить. Краще, якщо у вас є вільна сума в 300 тисяч. Відкриття власного ресторану може не забезпечити успіх, особливо якщо ми говоримо про провінцію, оскільки у чужака навряд чи будуть обідати місцеві жителі. Набагато легше придбати готовий бізнес з постійними клієнтами.

Також швидкий успіх може забезпечити робота по авторитетній франшизі, наприклад, KFC або McDonald's.

cat-img

Категорії