Актуальні бізнес ідеї в Європі досить різнопланові. Наприклад, сьогодні дуже вигідний бізнес в сфері сільського господарства, оскільки практично кожна країна Європейського Союзу робить все для підтримки цього сегмента внутрішньої економіки. Якщо не звертати увагу на пандемію, то в Старому Світі також дуже ефективний ресторанний і готельний бізнес. Не втрачала популярність підприємницька діяльність, пов'язана з виготовленням предметів розкоші, а про популярність бізнес ідеї для Європи з пошиття одягу і взуття навіть говорити не варто - всім і без того відомо, скільки модних будинків моди перебувають тут.

Незважаючи на всі переваги, перераховані вище, Старий Світ тому і старий, що всі ніші для бізнесу вже давно зайняті, тому стати своїм серед «акул бізнесу» не так-то просто, особливо якщо ви тільки осіли в обраній країні. Ми ж розповімо про те, які бізнес ідеї 2020 з Європи підійдуть саме для людини, яка тільки-тільки переїхала на ПМЖ в одну з європейських країн і задумується над тим, якою б підприємницькою діяльністю зайнятися тут.

Актуальні бізнес ідеї в Європі

Бізнес на торгівлі їжею у закладах громадського харчування

Попит на їжу не зникне ніколи, незалежно від країни і континенту. Можуть змінюватися акценти, наприклад, в кризові роки люди переходять до споживання більш дешевої їжі, тоді як за часів розквіту економіки звертають увагу на більш дорогу їжу. Однак перестати їсти люди, природно не можуть. Оскільки європейці досить ліниві і розпещені благами цивілізації, стояти біля плити після роботи - не для них. Тому бізнес, пов'язаний з вендинговими апаратами, фудтраками, кейтерингом, пивоварінням - це повністю безпрограшний варіант.

Бізнес на фудтраці

Відкриття повноцінного ресторану в успішній європейській країні - це досить дороге і ризиковане діло, особливо в сьогоднішніх умовах. Проте відкриття закусочної на колесах - це відмінна бізнес ідея з Європи, яка може принести прибуток тут і зараз, а термін окупності не перевищить декількох місяців. Що стосується їжі, то можна торгувати гарячими бутербродами, піцою, гамбургерами, млинцями, картоплею і т.д.

В Європі щорічно проводиться безліч фестивалів та концертів, де така продукція буде йти «на ура». Та й без участі в фестивалях на фудтраці можна заробити чималі гроші, але необхідно щоб ваша їжа була смачною і оригінальною. За покупку фудтрака доведеться викласти не менше 10 тисяч USD. Ще 5 тисяч доведеться викласти за першу закупівлю продуктів, одноразового посуду, виплату зарплати персоналу, а також оплату маркетингових послуг. У цьому бізнесі знання мови  -  не головне. Головне - смачна кухня.

Виготовлення шоколаду hand made

Багато хто сумнівається в успішності цієї ідеї малого бізнесу з Європи, думаючи, що торгівля шоколадом ручної роботи - це споконвічно бельгійська іпостась, тому навіть зв'язуватися з цим не варто. Думка це помилкова, оскільки гарячий шоколад, цукерки та кава - це ті продукти, які європейці не те що люблять, вони без них жити не можуть. Також не варто думати, що потрібно бути скульптором, щоб вручну виготовляти шоколад. Навіть шоколад ручної роботи сьогодні виготовляється в спеціалізованих машинах із застосуванням різноманітних шаблонів. І перше, і друге дуже легко придбати навіть через інтернет. Головним секретом успішної комерції в цьому сегменті ринку є забезпечення неперевершеного смаку цукерок. В свою чергу, забезпечити смак без покупки якісної сировини та інгредієнтів, а також оригінальної рецептури ніяк не вийде. Основна перевага цього бізнесу в тому, що виготовленням шоколаду можна займатися самостійно, тільки з ростом популярності продукції можна буде найняти собі помічницю.

Недолік - щоб запустити шоколадну мініфабрику доведеться викласти не менше 60-70 тисяч USD, або перший час виготовляти шоколад дійсно вручну. Гроші потрібні для оренди і покупки: приміщення під виробництво; обладнання (в т.ч. і холодильні камери); форми; оригінальна тара. Крім того, не обійтися і без маркетингу.

Також можна торгувати тортами і тістечками, карамеллю і цукерками з меду - європейці згодні платити великі гроші за солодощі, і гріх цим не скористатися.

Бізнес на затишку

Не варто сумніватися в актуальності і цієї бізнес ідеї Європи, оскільки створенням комфорту і затишку для європейців, в більшості своїй, займаються саме іноземці. Як вже було написано вище, європейці дуже ліниві і розпещені, тому будь-яке ноу-хау, пов'язане з полегшенням життя, просто приречене на успіх в країнах Євросоюзу.

Створення «розумних» меблів

Після підрахунків того, скільки дорогоцінного часу йде на те, щоб постійно відкривати і закривати шафки, європейці винайшли розумні меблі, обладнані електроприводами, датчиками і сенсорним управлінням. Вже сьогодні є компанії, які продають необхідну фурнітуру. Ви можете як виготовляти «розумні» меблі з нуля, так і обладнати електронікою вже наявну у європейців меблі, якщо вона звичайно може бути тюнінгованою. Природно, що без вкладень не обійтися, але справа нова, тому ви зможете швидко освоїтися на ринку і зайнятися не тільки виготовленням розумних меблів для європейських жителів, але також відкрити філії компанії в країнах пострадянського простору, оскільки у нас ця ніша поки практично вільна.

Бізнес на приватних консультаціях і тренінгах

Наші люди, потрапивши в складну ситуацію, шукають вихід, консультуючись з близькими, в інтернеті, в соціальних мережах і т.д. Європейці наймають професійного консультанта. Причому консультування може бути в дуже різних сферах - від виховання дитини, вибору зачіски до пошуку роботи, автомобіля і готелю для відпочинку. Ця бізнес ідея в Європі не вимагає величезних вкладень, проте приносить хороші гроші. Наприклад, навіть робота нянею для дитини принесе не менше 18 USD за годину, а якщо ви є серйозним фінансовим аналітиком, то в місяць зможете заробляти стільки, що вам і не снилося. Правда, нашим дипломам ніхто не довіряє, тому їх потрібно або підтвердити, або пройти навчання, що також несе в собі певні витрати.

cat-img

Категорії