Ми проаналізували додаток ZennoPoster. Як заробити в 2020 році шляхом розкрутки аккаунта в соціальних мережах, створенням і розкручуванням сайтів, а також партнеркою, розповімо в статті.

ZennoPoster (https://zennolab.com) є повним спектром програм, що складаються з середовища візуальної обробки, редактора коду на С #, або РНР, а також диспетчера задач, який працює з розробленими скриптами.

Застосування ZennoPoster дозволяє здійснити:

  • Масову реєстрацію акаунтів в різних сервісах (капча розпізнається автоматично, а також автоматично вводиться SMS-код підтвердження).
  • Парсинг наповнення різноманітних ресурсів.
  • Завантаження зображень і відеоконтенту, з обходом обмежень.
  • Відправку мессенджів по групах соціальних мереж і т.д.
  • Розміщення оголошень.
  • Просування співтовариства в соціальній мережі.
  • накрутки банерів, голосувань і т.д.

 

Zennoposter. Як заробити, на цьому додатку

Отже, давайте розглянемо 3 варіанти монетизації Зеннопостера, оскільки тим, хто не стикався з додатком, такий підхід найбільш зрозумілий.

Розкрутка соціальних мереж з метою продажу

Найпростіший заробіток заключається в роботі з соціальними мережами. За допомогою Зеннопостера можна здійснювати розкрутку акаунтів в соціальних мережах, реєстрацію нових акаунтів, накрутку друзів і оформлення передплати на акаунт користувача від друзів, а також накрутку лайків для публікацій користувача. Відзначимо, що у програми немає обмежень по соціальним мережам. Zennoposter працює з мережами: ВК, Ок, ФБ, Мой Мир і багатьма іншими. Заробити гроші можна за допомогою реалізації розкрученого аккаунту, поштової скриньки і т.д. Перед покупкою основною версією користувач може переглянути відеоурок (http://zenno-poster.ru/video-urok-registraciya-akkaunta-mail-ru/), а також завантажити демонстраційну версію програми.

Крім усього, описаного вище, можна і для інших цілей використовувати zennoposter. Як заробити реальні гроші ви можете дізнатися, залучаючи нових відвідувачів на власний інтернет-ресурс. Також розміщуючи рекламу власної продукції або послуги в соціальних мережах і т.д.

Організуйте постійний дохід для себе

Цей метод більш відповідальний, тому тут необхідно хоча б віддалено знати особливості роботи партнерських програм, наприклад, AdmitAd і схожих на них. Є партнерські програми, які нормально ставляться до трафіку з соціальних мереж і email-розсилок. Ці партнерки пропонують винагороду за реєстрацію залучених користувачів, а іноді і за їх активність (покупки, ігри і т.д.). Метод полягає у виборі найбільш вигідної партнерської пропозиції (враховується як оплата, так і тематика).

Після підбору найбільш вдалого офера, що приймає трафік з соціальних мереж, необхідно погуглити і знайти парочку тематичних форумів з високим трафіком. Варто звернути увагу, щоб на форумах не було великої кількості ботів, а також була можливість легкого перегляду користувальницьких ніків. Якщо все нормально, можна реєструватися там, створюючи кілька акаунтів (залежно від людності форуму). Крім того, необхідний добре пророблений текст розсилки, щоб він не сприймався відразу як спам.

Розкрутка сайтів

Ще одним способом як заробити на zennoposter, є метод, який точно візьмуть собі на озброєння ті, хто любить розробляти сайти. Мета роботи - отримання тематичного індексу цитування (CY) від 50, а також рангу сторінки (PR) не менше 2-3 пунктів. Такі показники можна отримати після 100 зворотних посилань з трастових профілів. Трастовим профілем називають профіль форуму або сайту зі складною процедурою реєстрації, і де присутній захист від роботів, причому способи цього захисту автоматично змінюються через короткий проміжок часу. У профілі обов'язково повинна бути грамотна, унікальна і цікава стаття, що надає додаткову вагу профілю.

Саме завдяки таким профілям CY сайту суттєво підніметься.

Відгуки про заробіток на zennoposter

За відгуками користувачів, застосування Зеннопостера для заробітку грошей вже не так актуально, як це було 5-6 років тому, оскільки з'явилася велика кількість інших видів більш легкого заробітку, та й захист сайтів вдосконалений в кілька разів, що не дозволить робити масові публікації. Але в якості додаткового заробітку перший спосіб використовується багатьма.

Крім соціалок Facebook і Instagram, можете подивитися варіанти заробітку на all.me.  Рекомендуємо також: Бізнес план SMM послуг

cat-img

Категорії