• MFLOW
  • Ідеї
  • Бізнес ідеї
  • Державні програми фінансування бізнесу - Європейські кредити під низькі відсотки

Існує чимало європейських програм, що націлені на підтримку та розвиток малого та середнього бізнесу в Україні. Державні програми фінансування бізнесу дозволяють організувати співпрацю вітчизняних підприємців із європейськими фінансовими організаціями. Якщо ви шукаєте можливість фінансування бізнесу за низькими відсотками, дана стаття буде вам корисна.

На сьогодні організація "Європейський союз для бізнесу EU4Business" створює можливості фінансування як малих, так і великих компаній.

Державні програми фінансування бізнесу

Підприємці та бізнесмени мають можливість отримати кредит у розмірі 250 000 євро. Програма спрямовується на те, щоб стимулювати кредитування у гривні за ставками для мікро- та малих підприємств, які не отримують іноземну валюту від реалізації власної продукції.

Механізм фінансування МСП

Фінансування малого бізнесу здійснюється завдяки підписаним контрактам про співпрацю із українськими банками. Це

  • ПроКредит Банк, що знаходиться за адресою: Київ, пр. Перемоги 107а, тел 38044 590 10 00. Ще один банк, що може допомогти підприємцям із отриманням дешевих кредитів є
  • Кредобанк, основне відділення знаходиться у Львові, по вул. Сахарова, 78.
  • Укргазбанк також надає підтримку у фінансуванні малого та середнього бізнесу.

Як прийняти участь у державній програмі фінансування бізнесу

Для того, щоб дізнатися про умови отримання кредиту, потрібно звернутися за телефонами банку та отримати інформацію про поточні вимоги, ставку та ін. Потенційні клієнти отримують кредитного експерта, основне завдання якого - скласти фінансовий аналіз вашої діяльності.

Відповідно до даного стану затверджується кредитний ліміт на 24 місяці. Якщо виникає потреба у кредитуванні, то до банку можна звертатися в будь-який час.

Для поповнення оборотних коштів видаються кошти на 2 роки. Якщо ви плануєте придбати обладнання, то маєте можливість отримати кредит на 7 років. Під придбання нерухомості видається кредит на 10 років. Автотранспорт на пільгових умовах можна також отримати на 7 років.
Застава повинна покривати 40% кредиту. Заставою може бути майно, яке планується придбати за допомогою кредиту.

cat-img

Категорії