Mflow підготував кращий спосіб того, як заробити gram - криптовалюта, якій експерти всього світу пророкують прибутковість і безхмарне майбутнє в 2020 році

На нашу думку, Gram є однією з найбільш перспективних монет сучасності. Вона була запущена в кінці осені 2019 року відомими розробниками Павлом і Миколою Дуровими. Незважаючи на те, що вони - володарі скандальної слави, їм вдалося переконати вкладників в перспективності проекту, підтвердженням чому є проведений двоетапний закритий ICO, за час проведення якого розробники отримали 1,7 мільярда доларів США від майже 100 інвесторів.

Як заробити gram, поки валюта проходить тестові перевірки

Почнемо з переваг:

  1. TON є криптовалюта блокчейна Telegram Open Network. Gram, як про це не втомлюються нагадувати розробники, забезпечує дуже високі швидкісні показники. Якщо порівняти його з іншими криптовалютами, то біткоіни проводить до 7 транзакцій / сек, Етеріум - до 15, тоді як швидкість TON - до 10 мільйонів транзакцій. Дурови вважають, що їхня валюта стане чимось схожим на Visa і Mastercard тільки в світі криптовалют.
  2. Другою незаперечною перевагою дітища Дурових є відсутність регулювання з боку держави. Тримач довіряє свої дані в розпорядження Telegram, але в месенджері заборонена їх передача третім особам. Виключно власнику рахунку можна розкривати інформацію про свої операції.
  3. Третьою важливою особливістю Грама є набагато менша волатильність, якщо порівнювати з біткоіни і Еферіумом, оскільки Дурови зарезервували 50% токенів для забезпечення стабільності криптовалюта. У разі активної скупки криптовалюта, розробники вийдуть на ринок з продажем такого ж кількості токенів. Якщо ж буде зафіксовано активне злиття валюти, розробники швидко її викуплять.

Як заробити gram

Поки система працює в тестовому режимі, відкритий продаж валюти ще не проводилися, але вже сформовані 2 стратегічні способи, як заробити gram:

  1. Торгувати ф'ючерсами - отримувати миттєві профіти на різниці в цінах, або чекати поставки TON за договором. Можна забронювати валюту за фіксованою вартістю, а потім продати дорожче.
  2. Торгувати токенами - викупити їх у великого користувача, який отримав їх по ICO. Після того, як буде запущена основна версія Gram, можна буде отримати монети чотирма траншами.

Незважаючи на те, що поки токени тестові, вони користуються попитом, користувачі готові як до продажу, так і до покупки Грам. 10 грудня 2019 року (коли була запущена тестова версія) вартість токена становила 5 грн., зараз вона опустилася до 1,7 грн. На 1 акаунт користувач може отримати 60 TON. На різних OTC майданчиках токени реалізуються власниками за ціною від  1 грн. і вище.

Як стати власником токенів

Зареєструвати гаманець (для Windows - https://wallet.ton.org, для андроїда - https://vk.cc/a1XHru, для Ios - https://vk.cc/a0PNJE).

У пошуку телеграм ввести: Test_Ton_Bot, натиснути кнопку «Старт», після чого необхідно відправити TON-акаунт (скопіювати і переслати код гаманця). Бот поцікавиться, скільки токенів передати акаунту. На 1 і той же гаманець і на 1 і той же обліковий запис можна запитувати маркери не більше 3-х разів.

Відзначимо, фахівці в усьому світі вважають, що вже найближчим часом Gram може серйозно злетіти: вартість одного токена складе від 15 до 30 USD, до 2030 року капіталізація може скласти від 68 до 135 мільярдів $ і кількість власників токенів через 2 роки можливо зросте до 675 мільйонів. Правда це лише прогнози, але згадайте, скільки було скептиків при старті біткоіну, і ким зараз стали ті, хто повірив в нього.

Інші способи заробітку на криптовалюта

Mining, як не дивно, все ще живий, дізнайтеся кілька варіантів ефективного майнінгу, актуального в 2020 році. Валюти на ринку досить, як наслідок з'явилося багато бажаючих інвестувати валюту. Рекомендуємо створювати свій бізнес і отримувати фінансування на ICO. Якщо ви хочете займатися криптовалютою, але хочете знизити ризики, працюйте зі стабільними Blockchain і Bitcoin, а заробити багато можна на нових валютах gram і cardano. При цьому на ринку знаходиться ще як мінімум 7 валют: xrp, bip, stellar, bat, btt, mfcoin, prizm, які також є високоефективними. Хочете дізнатися більше? Читайте тут.

cat-img

Категорії