Не так давно пройшов прем’єрний показ нової стрічки знаменитого режисера Рідлі Скотта, «Всі гроші світу», який був номінований на отримання нагороди американської кіно академії за кращу чоловічу роль.

Сюжет

Сюжет стрічки переносить глядача в 1973 рік. Члени італійської мафії викрадають онука нафтового багатія Пола Гетті і вимагають у мільярдера викупити його за 10 мільярдів лір (приблизно 17 мільйонів доларів). Багатій відмовляється і іронізує, що у нього чотирнадцять онуків, якщо заплатити за кожного хоча б пенні, то почнуть викрадати інших.

Нафтовий магнат тримався майже пів року, не допомогло навіть те, що бандити прислали вухо хлопчика. Він погодився заплатити тільки тоді, коли мафіозі, стомившись чекати, знизили суму викупу з початкових 17 до трьох мільйонів. Але і ця сума не була виплачена відразу – спершу він погодився на суму, яку можна було би вважати неоподаткованою - один мільйон. Всі інші гроші він віддав після того, як побачив, що мати викраденого сина готова на будь-які жертви зі своєї сторони, і на її стороні - довірена особа мільярдера.   Магнат помирає на самоті, його син стає наркоманом, а що стається із викраденим внуком - дивіться самі.

Відгуки

Більшість тих, хто дивився стрічку, сходяться на думці, що один раз її подивитись варто. Більше не радять, оскільки не вистачає «екшена». Високо оцінюється гра Палмера.

cat-img

Категорії