• MFLOW
  • Ідеї
  • Блог
  • Ідеї для стартапів, які можуть вистрілити в 2018 році

Якщо вам ще не вдалося визначитись з тим, використання яких концепцій може стати вдалим вкладенням коштів, ми пропонуємо декілька ідей, реалізувавши які можна забезпечити сталий прибуток. Якщо вас цікавлять нові ідеї 2021 року, читайте: ТОП-20 бізнес ідеї 2021 року

1. Грумінг

Ще декілька років тому послуга рахувалась примхою багатіїв, але сьогодні ми можемо спостерігати швидкі темпи розвитку ринку продукції для домашніх тварин, причому це не тільки елітні кормові суміші і дизайнерська одежа, але і великий спектр послуг, якими забезпечується привабливий і неповторний вигляд вашого улюбленця.

Грумери готують тваринку до виставки, надають послуги по щоденному догляді тварини, стрижуть шерсть та нігті домашніх улюбленців та ін.

Реалізація цієї бізнес-ідеї можлива при умові вкладення власних грошових коштів в закупівлю мінімального набору необхідних інструментів: розкладного столу, щипців, кусачок, ножиців, машинки для стрижки, фену, заспокійливих препаратів, професійної косметики та спецодягу. Закупівля обходиться приблизно в 20-25 тисяч гривень.

Частіше за все клієнти цікавляться саме комплексним доглядом, який складається з купання, сушки, чистки вух, стрижки та підрізання кігтів. Вартість цих послуг залежить від розміру тварини і складності стрижки, та коливається в межах від 800 до 2500 гривень.

Читайте також:

2. Встановлення пілларсів

Місця великого скупчення та потоку людей завжди цікаві для спеціалістів по рекламі, які просто не розуміють, як вільний простір може бути не заповнений їх рекламними продуктами. Однак розміщувати рекламу тільки на підлозі і стінах – це вже минуле століття. Зараз стало актуальним розміщення рекламних продуктів в прохідних місцях по шляху слідування максимальної кількості відвідувачів.

Одною з конструкцій для забезпечення монтажу такої реклами є пілларс – підсвічена вертикальна об’ємна оборотна призма, висотою до двох метрів. Такі конструкції займають тільки до 1 квадратного метру площі і потребують джерела електроенергії.

Самі прості пілларси з банерного полотна коштують біля 6 тисяч гривень. Більш складні конструкції коштують від 9 тисяч гривень і більше. Для того щоб реалізувати подібну бізнес-ідею, необхідне підписання контракту з адміністраціями торгово-розважальних центрів на оренду площадок під розміщення конструкцій. Вартість оренди (в залежності від міста і ТРЦ) коливається в межах від 2 до 4 тисяч гривень на місяць. Рекламодавці платять за оренду кожної з сторін пілларсу від 1500 до 4000 гривень на місяць.

3. Організація свят

Вже багато років не втрачає популярності і ця бізнес-ідея. Діло в тому, що втриматись в святковому бізнесі можуть тільки ті, хто здатний мислити креативно і відходити від загальноприйнятого алгоритму.

Найчастіше цей бізнес «піддається» жінкам, оскільки наявність емоційного складу характеру робить можливим створення необхідної атмосфери. Привабливість бізнес-ідеї ще і в тому, що вона потребує мінімального початкового вкладу, а популярність може прийти вже після першого вдало проведеного свята.

Середня вартість послуг організатора святкових заходів коливається від 5 до 15 тисяч гривень (в залежності від масштабів і тривалості заходу, а також від міста, де він проводиться).

4. Онлайн-кінотеатри

Переглядати новинки кінематографу не в переповнених кінозалах, а у себе в комфортному кріслі – це блакитна мрія більшості кіноманів.

Сучасний телевізор може відтворювати високоякісний відеосигнал, а система домашнього кінотеатру створює повноцінний ефект присутності. Залишається тільки пошук цікавих стрічок.

Ми не будемо торкатися відео піратства, тим більше, що в цьому випадку говорити про нормальну якість зображення та озвучки говорити не можна. Перегляд інтересую чого фільму в високій якості можливий за допомогою онлайн кінотеатру, створення якого може стати дуже вигідною бізнес-ідеєю 2018 року.

Звичайно, що ми не маємо на увазі безплатний театр. Є декілька способів того, як зробити кінотеатр платним:

  • AVoD – модель яка ефективно використовується багатьма популярними сайтами, особливо тими, які практикують трансляцію серіалів. Самі користувачі не сплачують за перегляд, а власник отримує гроші за трансляцію реклами.
  • SvoD – користувач може переглядати контент тільки проплативши підписку.
  • TVoD – власник здає контент в оренду на визначений час чи кількість переглядів.
  • EST – власник продає контент (час і кількість переглядів необмежені).

В більшості випадків краще комбінувати декілька варіантів. Наприклад, домогосподаркам краще суміщати безплатний перегляд з хатньою роботов в час рекламних пауз, а тим, хто хоче дивитися гостросюжетні фільми варто заплатили за контент.

5. Заробіток на мемах

Не тільки відео, але також і картинки можуть бути прибутковими. Значить заробіток на «мемах» цілком можливий. «Вистрілити» може люба фотографія, яка зацікавить користувачів.

Випадок з Grumpy Cat вже давно став керівництвом до дій для багатьох, адже власниця популярного кота отримала від використання його зображення більше мільйона доларів США. Нагадаємо, одного разу брат власниці сфотографував кішку і розмістив фото в інтернеті. Фото в короткі строки стало таким популярним, що власниця зареєструвала товарний знак і кинула основну роботу, оскільки публікація фото тваринки приносить їй набагато більше грошей та насолоди.

Читайте також: Бізнес ідеї 2021 року для фотографів

Для того, щоб меми перетворились в джерело доходу, необхідно підключати соціальні мережі, адже саме з їх допомогою ваша картинка може швидко отримати популярність і почати приносити реальний прибуток.

Коли ваш «мем» буде перепощений більш мільйону разів, варто задуматись про запуск власної сувенірної продукції, яка буде реалізуватись через власний інтернет-магазин. Рекламу можна поширювати також через соціальні мережі.

Крім того ваш мем може бути використаний соціальною мережею для реалізації серед користувачів, наприклад, в якості стікера. Якщо адміністратори соціальної мережі включать ваші картинки до стандартного набору стікерів, ви зможете отримувати стабільні доходи від кожного повідомлення з ними.

Крім того, ви можете продавати права щодо використання власного мему маркетинговим компаніям, розробникам комп’ютерних ігор, стрічок чи рекламних роликів.

cat-img

Категорії