Чомусь багато людей впевнені, що працювати на чужого дядька, весь час перебуваючи в умовах обмеженої заробітної плати і постійного страху звільнення – безпечно. А думати про власний бізнес – небезпечно. Працювати в чужому бізнесі – небезпечно. А безпечність – це міф.

Роберт Кіосакі. Квадрант грошового потоку

Роблячи кроки в сторону бізнесу до 25 років, людина може похвалитися декількома перевагами, які недоступні для інших. Цінність цих переваг є настільки великою, що можна точно сказати: до 25 років абсолютно кожна людина повинна спробувати створити власний бізнес. Цьому сприяють 5 важливих факторів.

1. Менше витрат – більше заощаджень

Більшість молодих людей, що не досягли 25 років і  не мають власної сім'ї, знаходяться під опікою батьків.  В таких умовах молоді люди можуть легко відкладати зароблені гроші на реалізацію власних планів.  Ми навіть не будемо говорити про те, що молодь може отримувати певну фінансову допомогу від батьків, достатньо тільки того, що до 25 років люди не наживають фінансового ярма і не потребують значних коштів для того, щоб утримати себе одного.

2. Думка інших про "справжню роботу"

Якщо до 30 років вам не вдасться запустити власну справу і не знайти "справжню роботу", будьте готові регулярно отримувати якщо не коментарі, то поради в м'якій формі про те, що пора жити по-дорослому. Якщо ви до 25 років скажете батькам, що працюєте над реалізацією бізнес-плану, то вам допоможуть, створять всі умови і підтримають. Якщо ж ви такі речі почнете говорити батькам чи друзям в 30-35 років, вам точно скажуть, що ви трохи загубилися, а потім будьте готові до лекцій, о котрій годині потрібно прокидатися, і скільки годин ви маєте просидіти на роботі.

3. Ціна часу

Робота над запуском власного бізнесу навчить вас цінувати власний час. Якщо ви не запустите власну справу, то вартість вашого часу скаже вам ваш керівник. Однак тільки після того, як ви будете знати, як ви можете працювати на повну потужність, і скільки ви можете всього корисного зробити, ви насправді зможете цінувати власний час і не витрачати його на задоволення потреб начальника.

4. Величезна кількість вільного часу

Поки людина не має своєї сім'ї, вона дійсно має дуже багато вільного часу. Цей час можна витратити на все що завгодно. Якщо розпоряджатися часом раціонально, а справи робити послідовно – цілком реально, що ви досягнете успіху.

5. Зв'язки

До 25 років людина встигає завести багато зв'язків. Перше - це коло людей в навчальному закладі, яке складається не тільки із студентів, але і з викладачів. Друге - батьки та їх знайомі. Завжди знайдуться знайомі та друзі, які допоможуть вам дістатися до необхідного кабінету. Третє - молода, амбітна людина без проблем може влитися в будь-яке коло людей, з якими вона має спільні інтереси. Для цього достатньо відвідувати семінари, конференції та інші ділові заходи.

Складно почати? Залучайтеся до нових проектів

Якщо ви дійсно не знаєте, з якої сторони підійти до власної справи, влийтеся в команду людей, що працюють над розробкою нового проекту. Ви отримаєте безцінний досвід, який з часом зможете використати для реалізації власної ідеї.

Читайте також:

cat-img

Категорії