Ідеї ​​щодо створення такого бізнесу відвідують практично всіх наших співгромадян. Причиною тому - фінансова незалежність і бажання розпоряджатися часом і грошима на власний розсуд, а не допомагати «заробляти «дяді», отримуючи за це копійки. У більшості випадків далі ідеї справа заходить тільки у одиниць. Інфантильність наших співгромадян спонукає їх знаходити причини неможливості здійснення запланованого, а не шукати шляхи вирішення проблем. Правда тим, у кого є власний будинок, дуже важко знайти причини, оскільки у них є головне - місце для ведення бізнесу. Саме для них ми і підготували успішні бізнес ідеї в домашніх умовах своїми руками.

Бізнес в приватному будинку: ідеї

Особливості підприємницької діяльності на присадибній ділянці

В принципі, основні вимоги не відрізняються від тих, які пред'являються до інших видів підприємницької діяльності, але потрібно, щоб робота відповідала кільком умовам: не створювалися зайві шуми.  Також важливо, щоб сусіди не наражалися на небезпеку, була відсутня вибухонебезпечність, не створювалися шкідливі відходи або викиди.

А тепер перейдемо до опису самих бізнес ідеї в домашніх умовах. Приватний будинок дає можливість займатися наступними видами підприємницької діяльності:

  • Міні-виробництвом.
  • Обслуговуванням.

В окрему категорію оформимо бізнес в приватному будинку, ідеї, місцем втілення яких може стати звичайний підвал. Їх і розглянемо спочатку статті, оскільки підвал у більшості людей не зайнятий, або зайнятий на якусь частину.

Бізнес в підвальному приміщенні

Вирощування грибів

Оскільки грибам затишно жити в темряві і вогкості, то для них підвал є ідеальним місцем вирощування. Найлегше в підвалі вирощувати гливи та печериці. Стартовий капітал доведеться витратити на стелажі, субстат і міцелій. Перевагою такої підприємницької діяльності є те, що постійний догляд грибам не потрібен, тому бізнес можна поєднувати зі звичайною роботою.

Риба і раки

Якщо у вас є великий підвал, його можна обладнати акваріумами. Після обладнання нормального водопостачання і водовідведення, можна закупити рибопосадкові матеріали і приступити до розведення риби і раків. Природно, що стартові вкладення тут чималі, але грамотний підхід і налагоджені контакти з закупщиками риби дозволять дуже швидко пройти точку беззбитковості і вийти на нормальний прибуток. Недоліком бізнесу є те, що за акваріумами і підвалом в цілому необхідний постійний догляд. Також необхідна хороша вентиляція для запобігання утворенню грибка, хороше освітлення, чистка акваріумів і постачання їх киснем.

Вирощування квітів

Для того щоб переконатися в прибутковості цієї бізнес ідеї в будинку, а точніше в його підвалі, великий стартовий капітал не потрібен. Також не потрібно і докладання величезних зусиль. Необхідна покупка спеціалізованого парника і посівного матеріалу. У список регулярних витрат в бізнес плані можна включити витрати на електроенергію (освітлення), воду (полив) і добрива для ґрунту. Це більше жіночий бізнес, ніж чоловічий, тому краще довірити його дружині і доньці, які швидко зможуть знайти і канали збуту, і постачальників сировини.

2. Бізнес в будинку

Бізнес в харчовій промисловості

Ця бізнес ідея в приватному будинку стане в нагоді тим, хто розбирається в кулінарії, але, з якоїсь причини не пов'язав з нею життя раніше. Найефективніше займатися наступними напрямками в цьому бізнесі:

  • Приготуванням варення, конфітюрів і джемів.
  • Заморожуванням свіжих овочів / фруктів.
  • Випіканням хлібобулочних виробів.
  • Ліпленням пельменів, вареників, хінкалі, виробництвом пасти і т.д.

Величезна перевага такого підприємництва - можливість коригування обсягів виробленого товару в залежності від кількості замовлень. Тобто, спочатку необхідно зібрати заявки на виробництво того чи іншого продукту, і тільки після цього можна робити закупівлю сировини.

Збірка меблів

Ексклюзивні меблі, виконані в одному екземплярі, будуть цінуватися в усі часи. Не потрібно думати, що конкуренція в цьому сегменті непрохідна, оскільки конкуренції на ринку ексклюзивних товарів немає взагалі, оскільки це мистецтво (не конкурувати же Пікассо з Кандинским). Для того щоб зайнятися виробництвом меблів, необхідно закупити столярне обладнання. Якщо у вас є навички креслення, малювання, а також творча думка, можна виготовляти меблі за своїми ескізами, якщо ж ні, доведеться пошукати дизайнера.

Потрібно сказати, що, щоб уникнути конфліктів з сусідами, необхідно обладнати майбутній цех по виробництву меблів достатньою шумо- і віброізоляція. В іншому випадку доведеться розбиратися з правоохоронними органами.

Будматеріали

Щоб ця бізнес ідея для приватного будинку «вистрілила», необхідний вибір вузької спеціалізації - або зайнятися виробництвом плитки, або гіпсокартонних плит, або шлакоблоків, або сухими будівельними сумішами і т.д.

Цією ідеєю варто зайнятися тим, хто був зайнятий або знайомий з будівельним бізнесом і володіє технологією виготовлення будматеріалів. Крім того, цей бізнес вимагає досить серйозних початкових вкладень, оскільки необхідна закупівля обладнання, найм персоналу, реклама та пошук ринків збуту в досить висококонкурентному середовищі.

3. Бізнес на надання послуг послуги репетитора

Якщо ви є професіоналом в якійсь сфері, можна заробляти на навчанні цьому інших. Послуга підійде викладачам ВНЗ та шкільним учителям, які можуть допомагати школярам і студентам. Також можна навчати початківців бізнесменів навичкам ведення бізнесу, основам бухгалтерії і т.д. Крім того, ця бізнес ідея на дому підійде фітнес тренерам і дієтологам, які можуть допомагати клієнтам позбавлятися від зайвої ваги і омолоджуватися.

Б'юті-індустрія

Цим бізнесом можна займатися з мінімальними вкладеннями після проходження курсів масажу, манікюру або перукарень курсів. Для того, щоб стартувати, необхідно обставити кімнату відповідним обладнанням та закупити перелік необхідних матеріалів. Безліч публічних особистостей не бажають «наводити красу» в салонах, оскільки після цього часто з'являються на сторінках жовтої преси, тому вони з радістю перейдуть на відвідування приватних майстрів на дому.

cat-img

Категорії